IDC Color

Ár:   980 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsan31, Módosítva: 2018. március 13.

Bársonyos textúrájú arcpirosító. Jól pigmentált, hosszan tartó hatással. Építhető, nem porzik. Rendkívül kellemes, selymes a textúrája.

Pin-up design mágneses csomagolással. Kinyitva az egyik oldalon a termék kapott helyet, míg a másikon egy tükör a smink igazításához.

2 árnyalatban kapható a pirosító: Rose Matte és Peach Saten

590.-❗️IDC Color Blush Me!
Ár: 590.- + postaköltség , Eladó: nyunyur
Állapot: Használt/ kép szerint, Helyszín: Békásmegyer, fizetés: Banki átutalás

xszemyx

2019. január 17.

Nagyon csajos ez a Pin-up megjelenés, cuki a mágneses papírtok. Nagyon porol, elég csak hozzáérinteni az ecsetet. Érdemes a felesleget leütögetni róla, és úgy jól eldolgozni. Sem a matt pink, sem a szatén barackszínű nem természetellenes nagy csodálatomra. Nem bántam meg, hogy ezeket rendeltem, és nem költöttem feleslegesen több ezret drágább márkákra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.