IDC Institute

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. július 29.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az aloe vera tartalmú hűsítő gél ajánlott kisebb sérülésekre és rovarcsípésre, mivel nyugtatja az irritált, kipirosodott bőrfelületet és túlzott napozás okozta bőrsérüléseket. Könnyen behatol a bőr felső rétegébe, felgyorsítva ezzel a bőr hámrétegének megújulási folyamatait. Kellemes hűsítő és nyugtató hatású aloe vera gél.

latiffah

2021. február 19.

Ma vettem, akciós volt és az itteni vélemények alapján ez győzött meg a legjobban. Még csak a kézfejemen próbáltam ki. Azon könnyen beszívódott és kényelmes, nem hagyott ragacsos réteget maga után. Az illatát enyhén lehet érezni. Határozottan kellemes. Remélem a hatásával is majd ennyire meg leszek elégedve hosszú távon. Egyelőre ezért csak 4 csillag. Aztán meglátjuk :) Ha több tapasztalat lesz frissítek.
Update: 3 napja használom a lábamon. Azt kell mondani, hogy megdöbbentem. Teljesen levitte a sebeket, gyulladást és a hegeken is halványított. Nyilván egy mélyebb bőr sérülést nem tünteti el. De a pirosságot levitte és nekem ennyi elég. Szóval megkapta az 5.csillagot is.
Újra vevős, bár szerintem gazdaságos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Újra vevős, bár szerintem gazdaságos.

Lili2109

2020. július 30.

Nagyon jó termék, az irritációt, pirosságot elmulasztja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Nagyon jó termék, az irritációt, pirosságot elmulasztja.

yukari99

2019. november 23.

Egyenlőre jó terméknek tűnik, de többször kell még használnom, hogy biztosat mondjak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.