Idelyn

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Lelőhely:   Rossmann, patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Savas pH-jú. Nem tartalmaz mesterséges illatosító anyagot. A fertőtlenítő hatású szert tartalmazó készítmény bőrön alkalmazható a megfelelő intim higiénia biztosítására, és a kellemetlen viszkető vagy égő érzés, az irritáció, a napi aktivitás, izzadás során keletkező kellemetlen szagok megszüntetésére. Hialuronsavat (a hidratáltság növelésére), tejsavat, bórsavat (az egészséges pH biztosítására), E- és B5-provitaminokat, valamint nyugtató hatású körömvirág-kivonatot tartalmaz. Továbbá különleges BioEcolia® α-oligoglukán tartalma prebiotikumként hozzájárul a bőr természetes mikroflórájának helyreállításához, nem csak az intim területeken.

Az intim krém csökkenti a viszkető érzést és nem irritálja a bőrt. Visszaállítja a frissesség kellemes érzését.
A mindennapokban következetesen biztosított higiénia és a megfelelő termékek használata támogatja a természetes pH fenntartását, hozzájárul az intim szervek & a hüvelyi nyálkahártya egészségéhez és működéséhez, ezzel segíti az intim részek gyulladásának, a gombás fertőzések előfordulásának csökkenését.
A Beliema® Expert Intim Krém ajánlott a bőr ápolására intim fertőzések esetén a megfelelő higiénia biztosítására, és alkalmazása javasolt a bakteriális és gombás intim fertőzések megnövekedett kockázata esetén (tornatermek, uszodák használata, utazások során), valamint menstruáció, terhesség esetén és szülést követően is.

Renata22

2021. március 16.

Nem vagyok annyira érzékeny típus és pH felborulás megelőzésképen ajánlotta a doki nekem ezt a krémet, viszont nekem égő és csípő érzést okozott, borzasztó volt :( mikor utána olvastam ott írták, hogy a tejsav tartalma miatt lehetséges az ilyen....akkor ez gondolom nem mindenkinek való... :( pedig örültem, hogy az olcsóbb kategória :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

Seychelle25

2021. január 27.

Nekem a pharmatex kup okozott egy ido utan olyan allergiat, h konkretan 20 percig vakartam szo szerint veresre... Ez a krem, lass csodat, elso hasznalat utan rendbetett mindent:) Egy csodaszer valoban. Abszolut megeri az arat:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 27.

fioretta

2021. január 25.

Egyszerű higiéniai okokból használom, a frissesség és komfort érzet fenntartására, illetve a kellemetlen szagok megakadályozására, elsősorban sportolás, menstruáció alatt. Tökéletesen bevált, nagyon jól működik. Teljesen illatmentes, megfelelő állagú krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

bongi

2020. augusztus 29.

Általában tartok itthon ebből a krémből, mert sajnos az a típus vagyok, akit minden stresszesebb időszakban megszívat a hüvelygomba. Antibiotikumos kúra vagy strand után is nagy eséllyel visszatér a gombám, vagy néha csak úgy a semmiből. Ez a krém fertőzéseket nem tudja kezelni vagy megelőzni sem teljesen (nálam), de a tüneteket enyhíti. Ha érzem, hogy valami nincs rendben, viszket vagy éget lent, akkor külsőleg ezt használom, belül a micovag kúpot. Ha szerencsém van, ez elég, ha nem, akkor irány a nőgyógyász, mert nekem a recept nélkül kapható gombaellenes szerek, mint pl a canesten, semmit sem érnek. Menzesz előtt/után, vagy a betét okozta viszketés ellen is jó. Egy picit engem is szokott csípni, de az néhány perc alatt elmúlik. Szőrtelenítés után is szoktam használni intim területre. Nőgyógyász felkeresését nem lehet kiváltani vele, de nem is arra való.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

BKJ

2020. augusztus 27.

Csípett, égetett. Többször próbáltam, ugyan az. Nálam kuka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Csípett, égetett. Többször próbáltam, ugyan az. Nálam kuka.

landi

2020. augusztus 8.

Viszkető lángvörösséget okozott egyből!! Lehet allergiás vagyok valamelyik összetevőjére! Úgyhogy nálam kuka!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Barbara5

2020. július 31.

Jól megnyugtatja az irritált területet. A doki ajánlásával mindig velem lesz ez a termék, hisz kicsi, és a táskában is elfér észrevétlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

sztike

2020. július 22.

Szerencsésnek mondhatom magam, mert soha életemben nem kaptam el semmilyen fertőzést, egyáltalán nem vagyok hajlamos rá, saját magát is elég ügyesen védi a rendszer. Ettől függetlenül a hó végi hormonális változások idején előfordul viszketés, ami nem komoly ugyan, de meglehetősen kényelmetlen tud lenni, így én is beszereztem ezt a krémet. Fantasztikus. 1-2 nap alatt (napi max. 2 krémezéssel) teljesen megszünteti a problémát. Azonnal érezni a nyugtató hatását, és bár néha tényleg csíp picit, ez gyorsan elmúlik. Azóta már a nővérem is vett egyet (ő viszont pont az ellentétem, állandóan fertőzésekkel küzd), ő is nagyon szereti. Húzós az ára, de a Rossmannban viszonylag gyakran van rá akció, és valóban jó befektetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

ponilopopolopo

2020. július 13.

Erzekeny vagyok odalent es konnyen felborul a pH-m.
Felkeneskor valoban csip egy kicsit, de legalabb erzem, hogy tortenik valami. Nagyon gyorsan leviszi a gyulladast es megszunteti a problemakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

Erzekeny vagyok odalent es konnyen felborul a pH-m.

kiskacsa480

2020. február 24.

Sajnos eléggé érzékeny vagyok odalent és könnyen felborul a természetes flórám. Elég egy nemtúl alapos kézmosás, vagy egy nyilvános wc használat néha és már ott a baj. Mivel sokszor jártam nőgyógyásznál a jelentkező tünetekkel (viszketés, égő/csípő fájdalom, áttetsző szagtalan folyás) és mindig ugyanazt tanácsolta így a jelenlegi PH felborulásomnál már okosan cselekedtem és szokásos módon irrigálással kezdtem, de ezúttal ez kevés volt. Ekkor jutott eszembe a reklám a Beliemaról. Először csak a tablettát kerestem, akkor láttam, hogy van krémje is. Nagyon megörültem mert szükségét éreztem kiegészítő használatát. Első este jódos irrigálással indítottam a fürdést, majd pár perc hatóidő után tiszta, sima vízzel kiöblítettem a jódos oldat maradványait. Kúppal és krémezéssel folytattam. Figyelem! (Aki kúpot is használ az készüljön éjszakára egy betéttel mert nekem reggelre átázott a bugyim a vízszerű folyástól amit okozott.) Másnap elég volt már csak 2x krémezni. Reggel mosakodás után és este fürdés után. Teljesen elmulasztotta egy kezelés a tüneteim ami jó hír, mert így sokáig elég lesz a tabletta és krém is! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Alpha Glucan Oligosaccharide, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.

Tartósítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.