Idelyn

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Lelőhely:   Rossmann, patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Savas pH-jú. Nem tartalmaz mesterséges illatosító anyagot. A fertőtlenítő hatású szert tartalmazó készítmény bőrön alkalmazható a megfelelő intim higiénia biztosítására, és a kellemetlen viszkető vagy égő érzés, az irritáció, a napi aktivitás, izzadás során keletkező kellemetlen szagok megszüntetésére. Hialuronsavat (a hidratáltság növelésére), tejsavat, bórsavat (az egészséges pH biztosítására), E- és B5-provitaminokat, valamint nyugtató hatású körömvirág-kivonatot tartalmaz. Továbbá különleges BioEcolia® α-oligoglukán tartalma prebiotikumként hozzájárul a bőr természetes mikroflórájának helyreállításához, nem csak az intim területeken.

Az intim krém csökkenti a viszkető érzést és nem irritálja a bőrt. Visszaállítja a frissesség kellemes érzését.
A mindennapokban következetesen biztosított higiénia és a megfelelő termékek használata támogatja a természetes pH fenntartását, hozzájárul az intim szervek & a hüvelyi nyálkahártya egészségéhez és működéséhez, ezzel segíti az intim részek gyulladásának, a gombás fertőzések előfordulásának csökkenését.
A Beliema® Expert Intim Krém ajánlott a bőr ápolására intim fertőzések esetén a megfelelő higiénia biztosítására, és alkalmazása javasolt a bakteriális és gombás intim fertőzések megnövekedett kockázata esetén (tornatermek, uszodák használata, utazások során), valamint menstruáció, terhesség esetén és szülést követően is.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Ejszakaikoboldmaki

2021. október 9.

Ez egy remekül működő krém VOLT.
A klórhexidines változat betartott mindent,amit ígért, nagyon szerettem.
Ez? Hát legalább kárt nem tesz.
Kezdem megtanulni,hogy amire ráírják, hogy ÚJ,az kv@ra nem azt jelenti, hogy JOBB. Bevált termékeket (akár élelmiszereket is ugye) barmolnak szét az "újításokkal"-emelik az árat és csökkentik a minőséget.
First world problem, tudom én, de akkor is bosszantó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 9.

Ez egy remekül működő krém VOLT.
A klórhexidines változat betartott mindent,amit ígért, nagyon szerettem.
Ez? Hát legalább kárt nem tesz.
First world problem, tudom én, de akkor is bosszantó.

liza1899

2021. szeptember 25.

Kritikán aluli!!!!
A kúp és a krém is.
Én olyan allergiás lettem rá, hogy a combom,a nunus, a fenekem olyan kiütéses lett, hogy nem bírtam menni,úgy fajt!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 25.

Kritikán aluli!!!!
A kúp és a krém is.

dundicat

2021. szeptember 11.

Nekem csodásan bevált, nagyon tudom ajánlani. 3 nap toitoi használat után életemben először éreztem ezt az égő, viszkető, erősen fájdalmas érzést, és paráztam, hogy muszáj leszek nőgyógyászhoz menni. Szerencsére adtam egy esélyt ennek a krémnek, kb 2 nap után már alig éreztem valamit. Azt írják megelőzésre is lehet használni, eztán mindig viszem magammal a fesztiválokra, az tuti. Hozzá kell tenni azért, hogy a dm-es illatmentes intim mosójával egyszerre kezdtem elhasználni (ezelőtt babafürdetővel mosakodtam mindenhol, lehet ez se volt jó ötlet), ami szintén hozzátehetett, hogy gyorsan elmúlt a baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

livesimple

2021. szeptember 6.

Hasznos és jól bevált krém volt, évek óta használtam és rengetegszer segített nekem amelyiknek a dobozán az szerepelt, hogy "Fertőtlenítő hatású szerrel, KLÓRHEXIDIN & BIOECOLIA" Ez már nem kapható sehol, helyette az új összetevős van a "DERMOSOFT-TAL" Ez már semmit sem ér. Sikerült teljesen elrontani egy hasznos, jó terméket :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

Cikkamakka

2021. augusztus 16.

Megváltoztatták az összetevőket, a régi maga volt a megváltás, az új verzió pedig kalap ...t sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

sarah0425

2021. július 15.

Megelőzésképpen szoktam használni ezt a krémet. Erre a célra tökéletesen megfelel. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 15.

Noncsile

2021. július 10.

Sajnos valamit a krém, és a hüvely tabletta sem csinál jól. Egyetlen krémezés után másnap megjön a menstruációm fogamzásgátló szedése mellett. Ugyan ez történt egy tabletta felhelyezését követő napon is. Amiért használom a krémet arra valóban jó, de ez számomra nagyon kellemetlen, és idő előtti fájdalmat okoz, mert bőven szednem kellene még a bogyót 😰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 10.

Renata22

2021. március 16.

Nem vagyok annyira érzékeny típus és pH felborulás megelőzésképen ajánlotta a doki nekem ezt a krémet, viszont nekem égő és csípő érzést okozott, borzasztó volt :( mikor utána olvastam ott írták, hogy a tejsav tartalma miatt lehetséges az ilyen....akkor ez gondolom nem mindenkinek való... :( pedig örültem, hogy az olcsóbb kategória :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

Seychelle25

2021. január 27.

Nekem a pharmatex kup okozott egy ido utan olyan allergiat, h konkretan 20 percig vakartam szo szerint veresre... Ez a krem, lass csodat, elso hasznalat utan rendbetett mindent:) Egy csodaszer valoban. Abszolut megeri az arat:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 27.

fioretta

2021. január 25.

Egyszerű higiéniai okokból használom, a frissesség és komfort érzet fenntartására, illetve a kellemetlen szagok megakadályozására, elsősorban sportolás, menstruáció alatt. Tökéletesen bevált, nagyon jól működik. Teljesen illatmentes, megfelelő állagú krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Alpha Glucan Oligosaccharide, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.

Tartósítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.