Idelyn

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Lelőhely:   Rossmann, patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Savas pH-jú. Nem tartalmaz mesterséges illatosító anyagot. A fertőtlenítő hatású szert tartalmazó készítmény bőrön alkalmazható a megfelelő intim higiénia biztosítására, és a kellemetlen viszkető vagy égő érzés, az irritáció, a napi aktivitás, izzadás során keletkező kellemetlen szagok megszüntetésére. Hialuronsavat (a hidratáltság növelésére), tejsavat, bórsavat (az egészséges pH biztosítására), E- és B5-provitaminokat, valamint nyugtató hatású körömvirág-kivonatot tartalmaz. Továbbá különleges BioEcolia® α-oligoglukán tartalma prebiotikumként hozzájárul a bőr természetes mikroflórájának helyreállításához, nem csak az intim területeken.

Az intim krém csökkenti a viszkető érzést és nem irritálja a bőrt. Visszaállítja a frissesség kellemes érzését.
A mindennapokban következetesen biztosított higiénia és a megfelelő termékek használata támogatja a természetes pH fenntartását, hozzájárul az intim szervek & a hüvelyi nyálkahártya egészségéhez és működéséhez, ezzel segíti az intim részek gyulladásának, a gombás fertőzések előfordulásának csökkenését.
A Beliema® Expert Intim Krém ajánlott a bőr ápolására intim fertőzések esetén a megfelelő higiénia biztosítására, és alkalmazása javasolt a bakteriális és gombás intim fertőzések megnövekedett kockázata esetén (tornatermek, uszodák használata, utazások során), valamint menstruáció, terhesség esetén és szülést követően is.

Barbara5

2020. július 31.

Jól megnyugtatja az irritált területet. A doki ajánlásával mindig velem lesz ez a termék, hisz kicsi, és a táskában is elfér észrevétlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

sztike

2020. július 22.

Szerencsésnek mondhatom magam, mert soha életemben nem kaptam el semmilyen fertőzést, egyáltalán nem vagyok hajlamos rá, saját magát is elég ügyesen védi a rendszer. Ettől függetlenül a hó végi hormonális változások idején előfordul viszketés, ami nem komoly ugyan, de meglehetősen kényelmetlen tud lenni, így én is beszereztem ezt a krémet. Fantasztikus. 1-2 nap alatt (napi max. 2 krémezéssel) teljesen megszünteti a problémát. Azonnal érezni a nyugtató hatását, és bár néha tényleg csíp picit, ez gyorsan elmúlik. Azóta már a nővérem is vett egyet (ő viszont pont az ellentétem, állandóan fertőzésekkel küzd), ő is nagyon szereti. Húzós az ára, de a Rossmannban viszonylag gyakran van rá akció, és valóban jó befektetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 22.

ponilopopolopo

2020. július 13.

Erzekeny vagyok odalent es konnyen felborul a pH-m.
Felkeneskor valoban csip egy kicsit, de legalabb erzem, hogy tortenik valami. Nagyon gyorsan leviszi a gyulladast es megszunteti a problemakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

Erzekeny vagyok odalent es konnyen felborul a pH-m.

kiskacsa480

2020. február 24.

Sajnos eléggé érzékeny vagyok odalent és könnyen felborul a természetes flórám. Elég egy nemtúl alapos kézmosás, vagy egy nyilvános wc használat néha és már ott a baj. Mivel sokszor jártam nőgyógyásznál a jelentkező tünetekkel (viszketés, égő/csípő fájdalom, áttetsző szagtalan folyás) és mindig ugyanazt tanácsolta így a jelenlegi PH felborulásomnál már okosan cselekedtem és szokásos módon irrigálással kezdtem, de ezúttal ez kevés volt. Ekkor jutott eszembe a reklám a Beliemaról. Először csak a tablettát kerestem, akkor láttam, hogy van krémje is. Nagyon megörültem mert szükségét éreztem kiegészítő használatát. Első este jódos irrigálással indítottam a fürdést, majd pár perc hatóidő után tiszta, sima vízzel kiöblítettem a jódos oldat maradványait. Kúppal és krémezéssel folytattam. Figyelem! (Aki kúpot is használ az készüljön éjszakára egy betéttel mert nekem reggelre átázott a bugyim a vízszerű folyástól amit okozott.) Másnap elég volt már csak 2x krémezni. Reggel mosakodás után és este fürdés után. Teljesen elmulasztotta egy kezelés a tüneteim ami jó hír, mert így sokáig elég lesz a tabletta és krém is! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

MaggieMay

2020. február 19.

Több mint fél éve sajnos elég súlyos tünetekkel járó, visszatérő bakteriális és gombás fertőzéseim vannak. Nagyon sok gyógyszerre (antibiotikum) vagyok allergiás, így egyrészt nagyon nehéz dolguk van az orvosoknak, másrészt -jelenleg- a tünetek enyhítésére (és remélem, gyógyítására) maradnak a vény nélkül kapható készítmények.
Az Idelyn krém és hüvelytabletta -túlzás nélkül mondhatom- megváltoztatta az életemet. Az utóbbi 2 hónapban jelentősen javultak az eredményeim azáltal, hogy csakis ezeket a készítményeket használom.
Viszont akkor, mikor nagyon vörössé és lobossá válik a szeméremtest, nem ajánlom a használatát, mert rendkívül csíp és mar. (Rá van írva a használati útmutatóra, hogy irritált bőrre nem alkalmazható, de akinek volt már szeméremtesti felmaródása, az tudja jól, hogy valamikor még fel lehet kenni a krémet, valamikor már nem. Ha felmaródás van a szeméremtesten, akkor -nyilván orvos véleményét kikérve- nekem a Canesten krém vált be, nyugtatólag hat.)
Aki szintén hasonló cipőben van, mint én, külsőleg és belsőleg is fájdalmakkal, felmaródásokkal, húgyúti gondokkal, berepedésekkel és sebekkel, mindent igyekszik kipróbálni. És tényleg mindenkit arra buzdítok, hogy ne keseredjen el a krémek-kúpok kipróbálgatásában, mert szinte naponként javulhatnak-rosszabbodhatnak a tünetek, amelyekre mindig más és más krém, kúp jó. Muszáj kitapasztalnia mindenkinek saját magának a termékeket. Rengeteg idő és pénz, de megéri :). Sok-sok türelem és nyugalom kell!!!
Visszatérve: csillagos 5-ös minden Idelyn termék... Jobbulást kívánok mindenkinek!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Letti2

2019. november 29.

Bevált! Megszünteti a diszkomfortot. Glamour-napokon biztos betárazok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Bevált! Megszünteti a diszkomfortot. Glamour-napokon biztos betárazok belőle.

anneshirley

2019. augusztus 25.

Kezdődő fertőzés, enyhe irritáció esetén, "gyanús események" után vagy menstruáció alatt tűzoltásra, illetve megelőzésre nagyon jó. Előfordul, hogy felkenéskor kicsit csíp, de ez hamar elmúlik. Nyilván nem alkalmas komolyabb altesti probléma kikúrálására, azt belsőleg kell kezelni, és huzamosabb ideig tartó, gyakori kenegetését sem ajánlanám, mert fertőtlenítőszert (klórhexidint) tartalmaz, ami hosszabb távon szintén fel tudja borítani az egyensúlyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

6vilag

2019. július 12.

Megvettem, mert sajnos nagyon érzékeny vagyok az alsóbb test-tájékon. Sokszor volt szükségem kipróbálni már -sajnos- mindenféle csoda és nem csodaszert. Ez tényleg nagyon jónak látszik, az érintett érzékeny testtájék kezelésére. Kissé irritált volt (mitől? nem tudom) a bőröm. Gondoltam, hogy nem egy nagy ágyúval indítok, hanem megpróbálkozom ezzel, és milyen jól tettem. Két napos használat után elmúlt az irritáció.
Nem kell sok belőle, sokáig kitart, és akciósan nem olyan horror az ára. Szeretem, és biztos állandó lakó lett nálam.
Sajnos újra elő kellett vennem, pedig már szerencsére nagyon rég volt közünk egymásohoz. Most fürdés után azt hittem, kiugrok a gatyámból, úgy csípett, de viszketés nem volt. Nem sajnáltam a cuccot, kicsit kombináltam a candibene krémmel, olyan borzasztónak éreztem a helyzetemet. Két nap alatt így ismét enyhülést kaptam tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 12.

Doryca007

2019. május 30.

Az antibiotikum kurak hatasara en is kellemetlenul ertem magam odalent, bar szerencsere fertozesem nincs. Az elso kremezes alkalmaval megszuntette az ego erzest, diszkomfort. Habar nem olcso, de egeszsegpenztari kartyara is megvasarolhato, es sokaig eleg leszb🙃 mindenkinek ajanlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

persephone

2019. május 4.

Megelőzésre és kisebb irritációra (pl. borotválkozás után, menstruáció után) nagyon hasznos lehet. Kevés is elég belőle, egy tubus nekem kb egy évig kitart, tehát ha így nézzük, megéri a árát. Persze nem gyógyszer, így komolyabb baj esetén orvos a megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Alpha Glucan Oligosaccharide, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.

Tartósítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.