Idelyn

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Lelőhely:   Rossmann, patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Savas pH-jú. Nem tartalmaz mesterséges illatosító anyagot. A fertőtlenítő hatású szert tartalmazó készítmény bőrön alkalmazható a megfelelő intim higiénia biztosítására, és a kellemetlen viszkető vagy égő érzés, az irritáció, a napi aktivitás, izzadás során keletkező kellemetlen szagok megszüntetésére. Hialuronsavat (a hidratáltság növelésére), tejsavat, bórsavat (az egészséges pH biztosítására), E- és B5-provitaminokat, valamint nyugtató hatású körömvirág-kivonatot tartalmaz. Továbbá különleges BioEcolia® α-oligoglukán tartalma prebiotikumként hozzájárul a bőr természetes mikroflórájának helyreállításához, nem csak az intim területeken.

Az intim krém csökkenti a viszkető érzést és nem irritálja a bőrt. Visszaállítja a frissesség kellemes érzését.
A mindennapokban következetesen biztosított higiénia és a megfelelő termékek használata támogatja a természetes pH fenntartását, hozzájárul az intim szervek & a hüvelyi nyálkahártya egészségéhez és működéséhez, ezzel segíti az intim részek gyulladásának, a gombás fertőzések előfordulásának csökkenését.
A Beliema® Expert Intim Krém ajánlott a bőr ápolására intim fertőzések esetén a megfelelő higiénia biztosítására, és alkalmazása javasolt a bakteriális és gombás intim fertőzések megnövekedett kockázata esetén (tornatermek, uszodák használata, utazások során), valamint menstruáció, terhesség esetén és szülést követően is.

Letti2

2019. szeptember 21.

Miután végre kikezeltek a visszatérő fertőzésből egy kis diszkomfort továbbra is megmaradt, ezért kipróbáltam ezt. Azóta tökéletesen vagyok. Glamour-napokon biztos betárazok belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

anneshirley

2019. augusztus 25.

Kezdődő fertőzés, enyhe irritáció esetén, "gyanús események" után vagy menstruáció alatt tűzoltásra, illetve megelőzésre nagyon jó. Előfordul, hogy felkenéskor kicsit csíp, de ez hamar elmúlik. Nyilván nem alkalmas komolyabb altesti probléma kikúrálására, azt belsőleg kell kezelni, és huzamosabb ideig tartó, gyakori kenegetését sem ajánlanám, mert fertőtlenítőszert (klórhexidint) tartalmaz, ami hosszabb távon szintén fel tudja borítani az egyensúlyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

6vilag

2019. július 12.

Megvettem, mert sajnos nagyon érzékeny vagyok az alsóbb test-tájékon. Sokszor volt szükségem kipróbálni már -sajnos- mindenféle csoda és nem csodaszert. Ez tényleg nagyon jónak látszik, az érintett érzékeny testtájék kezelésére. Kissé irritált volt (mitől? nem tudom) a bőröm. Gondoltam, hogy nem egy nagy ágyúval indítok, hanem megpróbálkozom ezzel, és milyen jól tettem. Két napos használat után elmúlt az irritáció.
Nem kell sok belőle, sokáig kitart, és akciósan nem olyan horror az ára. Szeretem, és biztos állandó lakó lett nálam.
Sajnos újra elő kellett vennem, pedig már szerencsére nagyon rég volt közünk egymásohoz. Most fürdés után azt hittem, kiugrok a gatyámból, úgy csípett, de viszketés nem volt. Nem sajnáltam a cuccot, kicsit kombináltam a candibene krémmel, olyan borzasztónak éreztem a helyzetemet. Két nap alatt így ismét enyhülést kaptam tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 12.

Doryca007

2019. május 30.

Az antibiotikum kurak hatasara en is kellemetlenul ertem magam odalent, bar szerencsere fertozesem nincs. Az elso kremezes alkalmaval megszuntette az ego erzest, diszkomfort. Habar nem olcso, de egeszsegpenztari kartyara is megvasarolhato, es sokaig eleg leszb🙃 mindenkinek ajanlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

persephone

2019. május 4.

Megelőzésre és kisebb irritációra (pl. borotválkozás után, menstruáció után) nagyon hasznos lehet. Kevés is elég belőle, egy tubus nekem kb egy évig kitart, tehát ha így nézzük, megéri a árát. Persze nem gyógyszer, így komolyabb baj esetén orvos a megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Pöti

2019. április 28.

Nagyon jó kis nyugtató krém, inkább enyhébb irritációra, de arra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

Nagyon jó kis nyugtató krém, inkább enyhébb irritációra, de arra tökéletes.

Moncheechee

2019. április 24.

Antibiotikum szedésekor valószínűleg gombás fertőzésem lett. Kentem, kenegettem magam, de az égő, viszkető érzés nem múlt, sőt rosszabb lett. Nekem teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

bolondaviki

2019. április 8.

Felfázásra használtam, szinte azonnal megszüntette a fájdalmat, most fogok belőle venni még egyet a Glamour-napokon kuponnal. Spartan Race-en a tóba is bele kellett menni, a verseny után is használtam a mosdóban, nekem abszolút nyert a többi felfázós mindenfélékkel szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

juditkaa70

2019. február 15.

Egy fehérneműm anyaga okozott irritációt az intim részen, a sok pozitív vélemény alapján meg is vásároltam. Kipróbálása után nagyon elégedett voltam, az irritációt gyorsan megszüntette. Valóban nagyon szuper intim krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 15.

kkriszti30

2019. február 12.

Sok egyéb szerrel való kísérletezés után ezt is kipróbáltam. A krém egy ideig jó volt, enyhítette az irritációt de csak néhány percre sajnos. Nekem nem igazán vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.

Tartósítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.