IDUN Minerals

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MadhavaNaturalis, Módosítva: 2019. október 4.

• Természetesen ragyogó fedést ad könnyű, légies érzéssel
  • A tisztított ásványi összetevők tiszta vizes bázisban vannak feloldva az egészséges és gyönyörű bőrért
  • E vitaminnal és egy leheletnyi északi mocsári szeder olajjal gazdagítva, hogy megvédje a bőrt és hidratáltan tartsa, és sugárzóan ragyogóvá tegye.

9 színárnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Izsofy

2019. december 7.

Most érkezett meg hatalmas örömömre! ❤Azonnal kipróbáltam és nyugtáztam, hogy végre egy olyan alapozó került a birtokomban, ami mi minden elvárásomnak és a hófehér bőrömnek megfelel! A csomagolása is egy szuper a pumpás kis üvegcsében. Állaga nem túl folyós, gyönyörűen eldolgozható egy észrevétlen fátyollal borítja be a bőrt, viselése nem nehezít. Illata nem tolakodó, nagyon finom, felhordás után sem zavaró, alig érezhető.Fedését erős közepesnek mondanám maszkhatás nélkül, még igen közelről is észrevétlen, az apróbb ráncokban egyáltalán nem ül meg. Selymes fényű, zsírosabb bőrűeknek kell a púder mindenképpen hozzá. A színválasztékért külön dicséret, ami egészen a hullafehértől indul. Nekem a Saga 203 árnyalat szinte teljesen egyezik a bőrszínemmel és nem kell végre bosszankodnom, hogy a drága kence legvilágosabb árnyalata is sötét, ahogyan eddig sok termékkel jártam már....Valóban azt tudja ez az alapozó, amít igér, gyönyörű természetes arcbőrt etedményez!
Nem olcsó mulatság, de a hatás igazol minden forintot! Csak ajánlani tudom!😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 7.

Nem olcsó mulatság, de a hatás igazol minden forintot! Csak ajánlani tudom!😊

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vaccinium Vitis-Idaea Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Vörösáfonya magjából kivonta olaj, mely a CosIng hivatalos funkcióbesorolása alapján bőrkondícionáló, bőrvédő, antioxidáns és bőrpuhító (emolliens) összetevő. Egy az összetevőt áruló cég szerint a vörösáfonya olajnak anti-aging, hidratáló, gyulladáscsökkentő és szövet regeneráló hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.