IDUN Minerals

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MadhavaNaturalis, Módosítva: 2019. október 2.

Kiszerelés:   5,5 ml

Egy folyékony, vízálló szemkihúzó, mely segít drámai és keretezett szemeket teremteni. A formula tökéletes fedést biztosít, gyorsan megszárad, és intenzív színű, köszönhetően a magas tisztaságú ásványi pigmenteknek. Vízálló is, hogy egész nap tartson. A vékony, precíz applikátor segít mindenféle vonalat létrehozni: éleset, vékonyat, vagy drámait és széleset.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol