Ilcsi

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: motyor, Módosítva: 2022. március 2.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Hámoldó, bőrmegújító, ráncoldó.

Ez a biológiai peeling minden bőrtípusnál, minden bőrpobléma kezelésénél azonnal látható, érezhető, gyors eredményt tesz lehetővé. Fellazítja és eltávolítja a bőr felszínén elhalt hámsejteket, segíti a bőr megújulását, ráncsimító és felszíni keratinoldó hatása van, javítja a bőr vízmegkötő képességét. A benne lévő alma, szőlő, naspolya és citromcirokolaj segítségével a bőr kívülről-belülről megtisztul, szinte ujjászületik. Kiválóan alkalmazható olajos és korpás szeboreás, érzékeny, gyulladásra hajlamos, aknés, rozaceás, májfoltos, zsír-, vízhiányos, idősödő és ráncos bőrre. Használatával hatékonyabbá tehetjük a cellulit-, striakezelést, a ránckezeléseket, pigementfolt- és futószemölcs-kezeléseket, vagy a tisztító kezeléseket, használhatjuk szőrtüszőgyulladás vagy pattanásos hát kezelésére, vagy oxigénes kezelések előkészítésénél a kezelést megelőző napokban.

Használata:
Mindig az Esemény előtti pakolással együtt használjuk. Vékony rétegben vigyük fel a letisztított bőrre, majd rögtön simítsuk rá az Esemény előtti pakolást. 40-45 perc után húzzuk le. Az első 20 percben a bőrpír és a csípő érzés fokozódik.

Hisztamin érzékenyek ne használják!

Ár: 2000 Ft , Eladó: ilditoth
Állapot: párszor használtam, spatulával, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, XIV. és XV. kerület, vagy Foxpost, díjszabás szerint
Ár: 4300 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta, fox, packeta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Dale12

2021. október 19.

Már két éve használom lassan és imádom! A pattanások és leginkább a pattanás utáni foltok ellen rengeteget segített.
Szerintem max félév alatt az összes akkor pattanás utáni foltot eltüntette 100%-an.
Két hetente használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 19.

Két hetente használom.

pvivi97

2021. szeptember 24.

Esemény előtti pakolással együtt kell használni, nem használható egyik a másik nélkül. A a kettő együtt a tökéletes kombináció egy korrekt hámlasztásra akár otthon. Meglepő eredményet érhetünk el vele. Csökkennek a pattanásk, piros foltok halványulnak, miteszerek kialakulása is alacsonyabb. Imádom használni heti egyszer elengedhetetlen aki zsíros/pattanásos bőrrel rendelkezik. Azt tudni kell az elején égető érzés és idővel ahogy hagyjuk száradni feszülhet húzza a bőrt, sajnos ehhez is mint sok máshoz hozzá kell szokni. De egy idő után már teljesen megszokja az ember.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

ettajames

2021. március 29.

Huszonévesen kezdtem használni az esemény előttivel együtt, alkalomszerűen teszem fel, de mindig van itthon. Tényleg ragyogó üde, egyenletesebb lesz tőle a bőröm, csak ki kell várnom azt a bő egy órát,amíg rákvörös vagyok utána.Az évek múlásával viszont nehezebben viseli a bőröm, szinte azonnal égni kezd amikor felkenem. Most a Revox glikolsavas hámlasztóját próbáltam ki,ami az első pár hét után, most jobban tetszik. Nem olyan körülményes a használata (bár valahol előny,hogy az Ilcsissel a fejemen ijesztgethetem a családot 😅), és a vörösség is kevesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 29.

csill87

2021. január 6.

Az igazság az, hogy én is használtam már mindenfélét...de tényleg.... szerintem az elsők között voltam, akik csiganyálat kentek az arcukra :D To, G&G...koreai cuccok, már húúúúúúúúúúúúú sok sok évvel ezelőtt.... Az Ilcsitől meg mindig idegenkedtem. És akkor itt vagyok, hogy ez az a kozmetikum, aminél valóban látványos a hatás. Én imádom. Fiatal és feszes tőle a bőr. Elképesztő. Nekem még ennnnyire látványos hatású kozmetikumom soha nem volt. Komolyan, lányok, irány a kozmetikus, és próbáljátok ki. Utána nyugodtan lehet otthon is, csak jó ha először szakértőbb kezek között használjátok. Utólag nagyon örülök hogy nem hagyott a kíváncsiság és kipróbáltam. Nekem a tavalyi év felfedezése ez a márka, és a tavalyi év kedvenc terméke ez a két pakolás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

luci_i

2021. január 3.

Az esemény előtti pakolással együtt szoktam évente 1x egy 6 alkalmas kúrát csinálni, alkalom szerűen pedig egyszer-egyszer használni.
Az égető érzés szerintem egyén függő, kinek mennyire bírja a bőre.
Nagy kiszerelést vettem a kozmetikustól, sokáig elég, még mindig van belőle.
Pakolás lehúzása után egy jó hidratáló és már be is issza a bőröm.
Nem vettem észre, hogy bármi rosszat csinált volna, kicsit megújít!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

Az égető érzés szerintem egyén függő, kinek mennyire bírja a bőre.
Nagy kiszerelést vettem a kozmetikustól, sokáig elég, még mindig van belőle.
Pakolás lehúzása után egy jó hidratáló és már be is issza a bőröm.
Nem vettem észre, hogy bármi rosszat csinált volna, kicsit megújít!

KBogi23

2020. november 27.

TO AHA-s BHA-s hámlasztó pakolása helyett kerestem egy erőteljesebb hámlasztót. BHA-s toniot használok, így gondoltam hogy ez elég lesz ahhoz, hogy pótolja a TO heti 1-2 alkalommal használt hámlasztóját. Mèg az esemény előtti pakolást is megvettem hozzá. Kitartóan próbálkoztam, újra is vettem egy adagot. Ami feltűnt, hogy a két tégely eltérő színű és állagú terméket tartalmazott, ami érthető, hiszen természetes.. de alapvetően szeretem, ha egy megbízható!terméket tudok rendszeresen újravenni. De a legnagyobb probléma nem is ez volt. A két hónap alatt, amíg használtam a terméket, rosszabbodott a bőrképem. A bőröm rendszerint egy napig nem tért helyre a pakolások után pedig a TO hámlasztóját javasolt időtartamot picit túllépve 🙄 is jól tolerálja. És még drágább is, és ha kiszámolom, hogy hány alkalomra elég, még drágább...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 27.

Esztella96

2020. november 14.

Kozmetikus barátnőm ajánlotta, aki Ilcsivel dolgozik, így meg is vettem a paprikás eseméyn előtti pakolással együtt nagy kiszerelésben. Felkenés után volt hogy annyira fájt az arcom, hogy azt hittem nem marad bőröm, van hogy meg sem érzem, ez szerintem függ attól, hogy éppen mennyire száraz a bőröm. Szeretem használni, mára már telejsen megszoktam, de nem fogom újravenni. Ár-érték arányban szerintem összehasonlíthatatlanok a TO és G&G termékeivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

bongi

2020. szeptember 26.

Előszőr kozmetikában próbáltam, majd megvettem otthoni használatra is. Nekem instant photoshop. Még egy pakolás/maszk sem volt ilyen jó hatással a bőrömre mint ez az Esemény előtti pakolással együtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

lella88

2020. augusztus 17.

Évek óta használom (az Esemény előttivel együtt) alkalmanként, nekem nagyon bevált. Persze, ég az arcom az elején, de hát az Esemény előttiben lévő kapszaicintől ez teljesen normális (az Inno Rheuma Forte már volt, hogy síelésen éjjel fölébresztett, úgy égette a lábam :D ), sérülést soha nem okozott, csak pirosságot. A hatóidő után lemosni szoktam, dörzsölés nélkül. Láthatóan szebb, tisztább, simább utána a bőröm.
Viszont szerintem érdemes először kozmetikusnál kipróbálni, tapasztalat nélkül otthon elsőre biztos beparáznék, hogy leég az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

JucusB

2020. augusztus 10.

A többszáz pozitív értékelés hatására vettem meg. Sajnos nem volt jó döntés. Valószínűleg én vagyok az egy az ezerből, akinél nem működik. Télen használtam, teljesen szétszedte a bőrömet, pattanásos, sebes lett. Lehet, hogy a túlérzékeny bőrömmel nem volt kompatibilis. Az esemény előttivel használtam együtt. Végül elajándékoztam mindkettőt, jelenleg kémiai hámlasztót használok, az az én világom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.