Ilcsi

Ár:   1190-4290 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: motyor, Módosítva: 2016. február 12.

Ár:   1190-4290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Hámoldó, bőrmegújító, ráncoldó.

Ez a biológiai peeling minden bőrtípusnál, minden bőrpobléma kezelésénél azonnal látható, érezhető, gyors eredményt tesz lehetővé. Fellazítja és eltávolítja a bőr felszínén elhalt hámsejteket, segíti a bőr megújulását, ráncsimító és felszíni keratinoldó hatása van, javítja a bőr vízmegkötő képességét. A benne lévő alma, szőlő, naspolya és citromcirokolaj segítségével a bőr kívülről-belülről megtisztul, szinte ujjászületik. Kiválóan alkalmazható olajos és korpás szeboreás, érzékeny, gyulladásra hajlamos, aknés, rozaceás, májfoltos, zsír-, vízhiányos, idősödő és ráncos bőrre. Használatával hatékonyabbá tehetjük a cellulit-, striakezelést, a ránckezeléseket, pigementfolt- és futószemölcs-kezeléseket, vagy a tisztító kezeléseket, használhatjuk szőrtüszőgyulladás vagy pattanásos hát kezelésére, vagy oxigénes kezelések előkészítésénél a kezelést megelőző napokban.

Használata:
Mindig az Esemény előtti pakolással együtt használjuk. Vékony rétegben vigyük fel a letisztított bőrre, majd rögtön simítsuk rá az Esemény előtti pakolást. 40-45 perc után húzzuk le. Az első 20 percben a bőrpír és a csípő érzés fokozódik.

Hisztamin érzékenyek ne használják!

BlackRose101

2019. április 17.

Örök hálám neki, az esemény előtti pakolásnak, és természetesen Gabi kozmetikusomnak, hogy ezzel helyrehoztuk az akne után visszamaradó hegeimet, foltjaimat. Még egy részük ugyan ma is látható, de rengeteget halványodtak, ég és föld a 10 évvel ezelőtti arcomhoz képest. 10 éven át használtuk, havi rendszerességgel, de már 1-2 alkalommal is simább, szebb, tisztább a bőrkép. Nagyon ajánlom, de inkább kozmetikusnál, szakszerűen alkalmazva, az esemény előtti pakolással együtt... persze érzékeny bőrűeknek nem tudom mennyire szabad, a csípő-égető érzés főleg az elején igen kellemetlen, de hamar hozzá lehet szokni, és különben is: a szépségért ugye meg kell szenvedni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

novembermesi

2019. február 23.

Az esemény előtti pakolással együtt voltam még egy kezelésen november végén, majd januártól rendeltem otthoni használatra egy kúrának. Az AHA 30 ml és az esemény 50 ml-s kiszerelésűt vettem meg. Heti 1 alkalommal használtam este, mikor már nem mentem sehová és volt időm teljesen megszárítani, kb 1 óra mire teljesen megszáradt. Tény, hogy csíp kissé és nagyon melegíti az arcot, de kibírható. Nagyon szépen mattit-ja, nyugtatja az arcot és leviszi a gyulladásokat. Nekem a saját magam okozta nyomkodásból eredően maradt foltokat hegeket nagyon szépen helyre hozta, halványította. Kozmetikusom ajánlása szerint használtam, ezt a kúrát csak a hideg őszi-téli időszakban szabad, és utána fél évig nem szabad hámlasztani a bőrt. Ez az adag kb 7 alkalomra volt elegendő. Nagyon örülök, hogy végigcsináltam a kúrát, látványos az eredmény, csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Shopaholic

2019. február 2.

Én az Ilcsi szepsegmanufaktura szalonba mentem először, ott részletesen megmutatta és elmagyarázta a kozmetikus hogyan kell feltenni, majd leírta, hogyan és mikor csináljam végig a kúrát és mire figyeljek. Megvettem ezt, az esemény előtti pakolást és a Rozi szérumot. Meg nem vagyok a kúra végén, hatra van 3 alkalom, de már most látványos a változás. Halványabb hegek, kisebb porusok és egyenletesebb arcbor. Néha kijön 1-2 pati, de gyorsan eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Lindy95

2019. január 16.

A kúrát csináltam vele végig és sajnálom, hogy nem készítettem előtte-utána fotókat. Tényleg csodaszer. Az esemény utáni pakolással együtt csodát műveltek az arcommal 2 hét alatt. Igaz, hogy nem a legolcsóbb kúra, de ha van valami, amire ezentúl nem fogom sajnálni a pénzt, az ez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

IBrigittaMolnar

2019. január 16.

Imádom! :) Egyszerűen csodaszer. Egy kúrát (3-2-1) alkalmaztam eddig esemény előtti pakolással, majd Rozi szérummal és Rózsa habkrémmel, a szérumot és a habkrémet én ultrahanggal vittem be a bőrömbe. Nagyon szép lett a bőröm, a fiatalkori pattanások utáni hegek szépen eltűntek és a pórusaim is kisebbek lettek. Biztosan fogom még alkalmazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

BlazonIsle

2018. november 26.

Esemény előtti pakolással együtt használom. Először a kúrát csináltam végig, majd áttértem a heti egy alkalmas használatra. Nagyon szereti a bőröm mindkettő terméket. Eltűntek a száraz foltjaim, gyorsabban gyógyulnak a sebek. A pattanások is könnyen kitisztíthatók a használatuk mellett. A különböző gyümölcs héjak és darabkák elég undik benne, de a hatása mindenért kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Aniiii

2018. szeptember 3.

Imádom! Csodaszer! Az esemény előttivel használtam és valami fantasztikus lett az eredmény. Puhább és üdébb a bőröm. Picit éget(de csak az első 10 percben) az esemény előtti pakolás miatt, de kibírható.Egyáltalán nem kell félni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Pipi102

2018. május 21.

Csodát művel, nagyon könnyen tisztítható a mélypattanásos bőr a használata után. Kúraszerűen alkalmazom eseményelőttivel . 1,5 órát is az arcomon hagyom és éppen hogy csak piros marad utána a bőröm. Tél elején és tél végén használom, kár hogy nyáron nem lehet 😀

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 21.

alidak

2018. május 5.

Használtam együtt az esemény elõttivel, és amikor elõször megcsináltam az ilcsi kúrát, gyönyörû lett az arcbõröm. Másodjára már nem csináltak semmit az arcommal...azt olvastam, hogy mítosz az, hogy a bõr hozzászokik, illetve rezistenssé válik egy idõ után a termékekre... Pedig én egyre inkább azt tapasztalom, hogy termékek, amiket hatni vélek elõször bizonyos idõ után már semmit nem csinálnak. Valaki tapasztalta már ugyanezt?
Visszatérve a peelingre, önmagában is egész jó, hámlaszt, puhává, egyenletessé teszi a bōrképet. Kicsit nehezebb leszedni, de tudom ajánlani érzékenyebb bõrüeknek vagyok aki fél az erõs paprikás esemény elõttitõl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

ortyika10

2018. április 17.

az esemény előttivel használva tényleg fantasztikus, látványos változás egy használat után, sokkal szebb és puhább lett a bőrőm, a hámló piros foltokat is csökkentette

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!