Ilcsi

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gabriella92, az összetevőket feltöltötte: olee818, Módosítva: 2020. február 24.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A hab lekoptatja a fölöslegesen megvastagodott szaruréteget, és fokozza a bőr sejtjeinek megújulását. Elsősorban a kellemes mechanikai hatása miatt kedvelt kefés masszírozóval (frimátorral) használjuk. Nincsenek szemcséi, nem mechanikusan távolítja el az elhalt szarusejteket, hanem kíméletesen leoldja azokat. Könnyen és gyorsan használható. Elsősorban testkezelésekhez ajánlott, de fejbőr- és arckezeléseknél is hatékony.

Növényi hatóanyagai: citromolaj, festőmályva

100ml - Ilcsi AHA-s Peeling Hab
Ár: 5000 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan 100ml, Helyszín: Bp, fizetés: személyes posta foxpost packeta
Ár: 3700 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta, fox, packeta

niomiode

2021. október 19.

Nagyon szeretem mert könnyű vele bánni és rövid a hatóideje (2-3 perc). Nedves frottir törülkôzöv szoktam lemosni vagy kis kozmetikai szivaccsal. Heti 1x használom, mechanikai peeling helyett. Az aha savas hámlasztáshoz egyszerűen nincs türelmem 30-40 perces várakozáshoz. így szoktam rá erre a könnyed kencére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 19.

bongi

2021. augusztus 10.

A másik Ilcsi AHA hámlasztó pakolást jobban szeretem, ez viszont kevésbé macerás. Nem annyira hatásos, mint a másik, de kényelmesebb a használata, jó a kis pompás kiszerelés és nem is kell sok ideig az arcon hagyni. Én csak az arcomra használom, így sokáig elég. Az illata szerintem túl erős, meg nyilván fölösleges is. Nem valószínű, hogy következőkor is ezt választom, mert hámlasztóból tényleg rengeteg van és ki szeretnék próbálni még mást is. Nem csodaszer kategória, de nem volt rossz vétel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Nessy

2020. március 26.

A leggyorsabb peeling. Felkened, nem kell vastagon, egy pumpálás elég, a maradékkal bekened a kézfej bőrét (nagyon jót tesz neki) 3-5 percig élvezed a finom illatát, aztán következik a lemosás. Legjobb egy vattapamaccsal vagy szilikonkefével letörölni először és öblíteni.
Puha, üde és egészségesen fényes (nem zsíros fényes, hanem új bőr fényes) lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

adri0419

2017. augusztus 19.

Vizes arcbőrre szoktam felvinni, kb 1 perc után kis szivaccsal mosom le. Fantasztikus illata van, sima élettel teli lesz tőle az arcom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Soly77

2017. február 2.

Nagyon szuper cucc, heti egyszer használom. Kb két hete vettem.
Gyönyörű pofit varázsol az illata is fincsi gyümölcsös, teszi a dolgát.
Előtte PC hámlasztót használtam de ott nem fogok horror összegért a teljes kiszerelére beruházni mert kb lejár a szavatossága mire elhasználom a mini verziónak meg nonszensz módon megemelték az árát, így kerestem más alternatívát. Szokszor szemeztem már a márkával, de nagyon körülményes a beszerzése, ez a mai napig nem túl szimpatikus, viszont találtam egy kozmetikát itt a közelünkben ahol ezt be tudtam szerezni.
Pl az sem volt a kedvemre hogy odaállítottam a kozmetikushoz hogy nekem az esemény előtti pakolásból is kellene, erre a kozmetikus nem adott, hogy ha még ezt nem használtam akkor előtte jöjjek el egy kezelésre. Ez tényleg így működik?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 2.

Nagyon szuper cucc, heti egyszer használom. Kb két hete vettem.
Gyönyörű pofit varázsol az illata is fincsi gyümölcsös, teszi a dolgát.

bettyboop

2014. július 9.

Én is ezt használom heti egyszer. A mechanikai radírok nem igazán váltak be (kivétel az érzékeny Xtra pakolás és radír), viszont ez mennyeien finom és teszi a dolgát, nem okoz gyulladást, nem irritál. Finomítja a bőrt és felfrissíti, a pórusaim fellélegeznek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

makeup0515

2013. június 29.

Kedvenc peelingem.Mivel problémás a bőröm fokozottam kell figyelnem arra,hogy az elhalt szarut eltávolítsam,így bőröm könnyebben regenerálódjon,és lélegezzen. Sajnos erről sokan megfeledkeznek,pedig fontos része az arcápolásnak. A peeling hab látványosan,érezhetően távolítja el az elhalt hámsejteket,valóban leoldja őket.Először pár percre felteszem,majd kis arckefével átdörzsölöm az arcomat.Végeredmény. a bőröm puha,bársonyos,megújul :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid