Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gabriella92, az összetevőket feltöltötte: olee818, Módosítva: 2015. június 11.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A hab lekoptatja a fölöslegesen megvastagodott szaruréteget, és fokozza a bőr sejtjeinek megújulását. Elsősorban a kellemes mechanikai hatása miatt kedvelt kefés masszírozóval (frimátorral) használjuk. Nincsenek szemcséi, nem mechanikusan távolítja el az elhalt szarusejteket, hanem kíméletesen leoldja azokat. Könnyen és gyorsan használható. Elsősorban testkezelésekhez ajánlott, de fejbőr- és arckezeléseknél is hatékony.

Növényi hatóanyagai: citromolaj, festőmályva

adri0419

2017. augusztus 19.

Vizes arcbőrre szoktam felvinni, kb 1 perc után kis szivaccsal mosom le. Fantasztikus illata van, sima élettel teli lesz tőle az arcom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Soly77

2017. február 2.

Nagyon szuper cucc, heti egyszer használom. Kb két hete vettem.
Gyönyörű pofit varázsol az illata is fincsi gyümölcsös, teszi a dolgát.
Előtte PC hámlasztót használtam de ott nem fogok horror összegért a teljes kiszerelére beruházni mert kb lejár a szavatossága mire elhasználom a mini verziónak meg nonszensz módon megemelték az árát, így kerestem más alternatívát. Szokszor szemeztem már a márkával, de nagyon körülményes a beszerzése, ez a mai napig nem túl szimpatikus, viszont találtam egy kozmetikát itt a közelünkben ahol ezt be tudtam szerezni.
Pl az sem volt a kedvemre hogy odaállítottam a kozmetikushoz hogy nekem az esemény előtti pakolásból is kellene, erre a kozmetikus nem adott, hogy ha még ezt nem használtam akkor előtte jöjjek el egy kezelésre. Ez tényleg így működik?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

Nagyon szuper cucc, heti egyszer használom. Kb két hete vettem.
Gyönyörű pofit varázsol az illata is fincsi gyümölcsös, teszi a dolgát.

bettyboop

2014. július 9.

Én is ezt használom heti egyszer. A mechanikai radírok nem igazán váltak be (kivétel az érzékeny Xtra pakolás és radír), viszont ez mennyeien finom és teszi a dolgát, nem okoz gyulladást, nem irritál. Finomítja a bőrt és felfrissíti, a pórusaim fellélegeznek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

makeup0515

2013. június 29.

Kedvenc peelingem.Mivel problémás a bőröm fokozottam kell figyelnem arra,hogy az elhalt szarut eltávolítsam,így bőröm könnyebben regenerálódjon,és lélegezzen. Sajnos erről sokan megfeledkeznek,pedig fontos része az arcápolásnak. A peeling hab látványosan,érezhetően távolítja el az elhalt hámsejteket,valóban leoldja őket.Először pár percre felteszem,majd kis arckefével átdörzsölöm az arcomat.Végeredmény. a bőröm puha,bársonyos,megújul :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid