Ilcsi

Ár:   5790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2020. január 23.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a könnyed hidratáló habkrém megszépíti a szeboreás, aknés bőrt. Az alma és a citrom sokrétű hatóanyagainak köszönhetően összehúzza a pórusokat, tonizálja, puhítja, feszesíti és frissíti a bőrt. Mindennapos használata hidratálja és nyugtatja az aknés bőrt, emellett feszesítő és enyhén halványító hatású, így a pigmentfoltos vagy ráncos bőrre is jó hatása van.

KERESEM Ilcsi Almás Citromos Habkrém
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Csdana
Állapot: Mindegy, Helyszín: --, fizetés: --
sjudy89

2019. november 6.

Az én bőrömmel nem igazán csinált semmit. Amit megvettem, elhasználtam nyögvenyelősen, de nem venném többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

kisstundi99

2019. október 7.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Az egyik kedvencem. Imádom az illatát és a pattanásos bőrömet szépen nyugtatja és összehúzza a pórusokat. Egyáltalán nem zsíros érzés és nem csillogok tőle. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

Eugenia30

2019. augusztus 17.

Évek óta használom. Nagyon szeretem, mert szépek az összetevői, matt hatása van, érezhetően összehúzza a pórusokat. Felkenés után friss, üde, élettel teli az arcbőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Littiii

2019. július 13.

Már a másodikat használom belőle, kifejezetten nyárra. Az illata kellemes, nem okozott pattanásokat, javított az arcbőröm összképén. Plusz pont, hogy natúr kozmetikum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

HDorina

2019. június 21.

Első évben Ilcsivel vizsgáztam, köztük ezzel a habkrémmel is, amit otthon használtam tovább. Sokáig elegendő és a nyomós flakonnak köszönhetően nem kell tégelybe nyúlni és könnyen adagolható is. Finom illatú, gyorsan beszívódó krém. Könnyebb, mint egy átlagos hidratáló krém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

Biuas0395

2019. május 28.

Nagyon jol hidratal,kellemes illat.
Keves is eleg belole,gyorsan felszivodik a borbe!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Nagyon jol hidratal,kellemes illat.
Keves is eleg belole,gyorsan felszivodik a borbe!

Uglyduck

2019. április 24.

Szeretem az Ilcsi termékeket, habár mintha Ilcsi néni halála óta csökkenne a minőség, szaporodnának az oda nem illő összetevők (vagy talán előtte is így volt, csak nem figyeltem??). Ezt a krémet mindenesere kedvelem, kb. másfél éve mindig van itthon belőle, tavaszra-nyárra pont elég hidratálás, télre viszont önmagában nem elég, akkor estére kell valami gazdagabb. Kellemes illata van és könnyű eloszlatni, gyorsan felszívódik, jó rá sminkelni. Pórusösszehúzó hatását is tapasztalom, nem 100%-osan hatékony, de látható, hogy az orromon és környékén összementek a "lyukak".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

VivienCs22

2018. december 7.

A kozmetikusom ajánlotta, mert a benne lévő gyenge savak szépen segítenek a hámlasztásban, ez pedig így télen nagyon jól jön. Az illatát egyszerűen imádom, és az állaga is mesés. Pattanást egyáltalán nem okozott, mint más krémek. Annyi gondom van csak vele, hogy az én vízhiányos bőrömnek kevésnek bizonyul egy reggeli és esti krémezés, emellett is hamar kiszárad. Függetlenül ettől szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

Kriszta82

2018. október 24.

Pár évvel ezelőtt használtam, akkor semmi extra hatást nem tapasztaltam. Most tegnap kaptam egy ismerősömtől, mivel nappali krémem van ami bevált, így gondoltam felkenem éjszakára.... nem vagyok pattanásos, de azért mitesszerek vannak, ill apró ráncok (na jó a szemöldököm között ill a nevető ránc a szám mellett elégé látszik). Nagyon szép bőrképpel ébredtem, mintha smink lett volna rajtam :) Azt hiszem egy ideig meg van az új éjszakai krémem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

adri0419

2018. szeptember 19.

Főként tavaszi, nyári hónapokban használom, az amúgy zsíros bőrömre. Szeretem, hogy könnyed, gyorsan beszívódik még nekem is. Az illatát is szeretem, kifejezetten frissítő. Szuper pórusösszehúzó, valóban nem okoz pattanásokat sem. :)

Update: a fejbőröm szeboreás lett és oda is kentem belőle. Gondoltam hátha. Hát ott is remekül teljesített. Kétszeri használat után már mérséklődött, egy hét után teljesen elmúlt. Ha lehetne 6 csillagot adni, annyit kapna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid