Ilcsi

Ár:   5790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2020. január 23.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a könnyed hidratáló habkrém megszépíti a szeboreás, aknés bőrt. Az alma és a citrom sokrétű hatóanyagainak köszönhetően összehúzza a pórusokat, tonizálja, puhítja, feszesíti és frissíti a bőrt. Mindennapos használata hidratálja és nyugtatja az aknés bőrt, emellett feszesítő és enyhén halványító hatású, így a pigmentfoltos vagy ráncos bőrre is jó hatása van.

Ár: 5000 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta, fox
200ml Ilcsi Almás Citromos Habkrém
Ár: 8500 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan 200ml, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes posta foxpost packeta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nyuszi.pok

2022. március 7.

Imádom! 💛🍏🍋
Könnyed, frissítő, nyáron kifejezetten ajánlom. Szuper állag, melyet könnyen beszív a zsíros bőröm.
Pigmentfolthalványító hatását nem vettem észre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 7.

Imádom! 💛🍏🍋
Pigmentfolthalványító hatását nem vettem észre.

niomiode

2021. augusztus 16.

Zsíros, tág porusú, laza bőrre megbízhatóan működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Zsíros, tág porusú, laza bőrre megbízhatóan működik.

bdori98

2021. március 16.

Irritálta a bőrőm a citrusfélék miatt. Nem nagyon volt semmilyen hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

Irritálta a bőrőm a citrusfélék miatt. Nem nagyon volt semmilyen hatása.

ginahvs

2021. január 13.

A kozmetikai termékeknek nem kéne semmilyen citromkivonatot vagy citrusfélék olaját tartalmazni, főleg nem ilyen koncentrátumban. A citrusfélék, élen a citrommal nagyon savasak, 2-es a ph értékük. Nagyon irritáló a bőr számára és fényérzékennyé teszi (értsd: kipirosítja a fényen lét és súlyosabbá teszi a meglévő problémákat a napvédő nélkül kinnlét). Ezért nem ajánlanám a használatát sem kivonat, se illatanyaga, a limonene és a citronell formájában. Ha valami segíteni fog rajtatok, akkor az max a benne lévő hidratáló glicerin és bőrnyugtató körömvirág-kivonat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 13.

csiges

2021. január 9.

2020.07.25.
Zsíros érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

2020.07.25.
Zsíros érzetet hagy maga után.

bongi

2020. november 20.

Pár éve Ilcsi kozmetikába jártam, akkor használtam ezt a krémet. Többször vettem belőle a kozmetikusom ajánlására, de egy idő után lecseréltem, mert nem javított sokat a bőröm állapotán. Szinten tartáshoz jó volt, de azért (akkor) bőven lett volna mit javítani az arcomon. Azóta már sokat javult a bőröm, nem kizárt, hogy még adok neki egy esélyt, lehet most jobban működne. Tetszett a pumpás kiszerelése, az összetevői, az állaga, nem hagyott zsíros réteget a bőrömön és az ára sem rossz. A pattanásaimon, a bőröm zsírosságán vagy a tág pórusokon viszont nem változtatott semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

Cencocica

2020. augusztus 31.

Update: azota rutint valtottam, mas termekeket hasznalok es sokkal szebb ezaltal a borom

Problémás, "fiatal" bőrömnek ez a megfelelő krém, mivel nem marad utána zsíros a bőröm. Kozmetikusom Ilcsit használ, ezáltal az összes ápoló termékem is az

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Bius05

2020. június 29.

Egy évvel ezelőtt szántam rá magam arra, hogy elmenjek egy kozmetikus mesterhez, hátha tud kezdeni valamit a zsíros, mitesszeres, egyre inkább foltokban pirosodó arcommal. Fél év bizalmat kért, ez alatt kétszer volt nagykezelésem nála. Ezt a krémet ajánlotta napi használatra egy arctej mellé, ezen kívül heti 1 Ilcsi pakolást és egy Ilcsi bőrradírt. A krém illata nekem nem jön be, de ez a program csodát tett a bőrömmel. Valószínűleg ez a 3-as kombó együtt fejti ki a hatását, de ha használom őket, akkor alig kell nyomkodni az arcom a féléves nagykezelésen. (Összehasonlításul: A legelső alkalommal a nyomkodás másfél óra tömény szenvedés volt, legutóbb fél óra alatt vége volt és azt mondta a kozmetikus, hogy ennyi se lett volna, ha az utóbbi időben nem hanyagolom el a bőrradírt).
Egy flakon rengeteg ideig elég, hamar beszívódik és nekem megéri az árát az eredmények tükrében.
Fontosnak tartom azonban, hogy arckrém választásakor ki kell kérni egy hozzáértő tanácsát, mert anno velem az összes krémemet kidobatta a kozmetikus, mert kiderült, hogy olyanokat választottam, amik nem az én bőrömnek valóak és csak tetézték a problémámat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

lakeresztes

2020. május 27.

Még a karantén előtti időkben a kozmetikusom tanácsára kezdtem el használni ezt a krémet, azóta már több tégellyel is “elfogyasztottam”. Eredendően másik krémet szerettem volna, de meggyőzött azzal, hogy tág pórusú bőrre ez a legjobb. Az a helyzet, hogy megszerettem nagyon, közben más krémeket is kipróbáltam, de egyik sem vált be olyan módon, mint az Ilcsi.. szinte szomjazza a bőröm ezt a krémet mikor reggel felkenem és nagyon könnyen tudok rá sminkelni, mert hamar beszívódik és nem hagy száraz érzést, pedig eddig rengeteg krémnél ezt tapasztaltam. Ezen kívül tényleg összehúzza a pórusokat és sokkal kevesebb a mitesszer a problémásabb részeken. Jár az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

sjudy89

2019. november 6.

Az én bőrömmel nem igazán csinált semmit. Amit megvettem, elhasználtam nyögvenyelősen, de nem venném többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid