Ilcsi

Ár:   3849 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2012. január 2.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a könnyed hidratáló habkrém megszépíti a szeboreás, aknés bőrt. Az alma és a citrom sokrétű hatóanyagainak köszönhetően összehúzza a pórusokat, tonizálja, puhítja, feszesíti és frissíti a bőrt. Mindennapos használata hidratálja és nyugtatja az aknés bőrt, emellett feszesítő és enyhén halványító hatású, így a pigmentfoltos vagy ráncos bőrre is jó hatása van.

Kiszerelés: 125 ml

KERESEM Ilcsi Almás Citromos Habkrém
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Csdana
Állapot: Mindegy, Helyszín: --, fizetés: --
Biuas0395

2019. május 28.

Nagyon jol hidratal,kellemes illat.
Keves is eleg belole,gyorsan felszivodik a borbe!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Nagyon jol hidratal,kellemes illat.
Keves is eleg belole,gyorsan felszivodik a borbe!

Uglyduck

2019. április 24.

Szeretem az Ilcsi termékeket, habár mintha Ilcsi néni halála óta csökkenne a minőség, szaporodnának az oda nem illő összetevők (vagy talán előtte is így volt, csak nem figyeltem??). Ezt a krémet mindenesere kedvelem, kb. másfél éve mindig van itthon belőle, tavaszra-nyárra pont elég hidratálás, télre viszont önmagában nem elég, akkor estére kell valami gazdagabb. Kellemes illata van és könnyű eloszlatni, gyorsan felszívódik, jó rá sminkelni. Pórusösszehúzó hatását is tapasztalom, nem 100%-osan hatékony, de látható, hogy az orromon és környékén összementek a "lyukak".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

VivienCs22

2018. december 7.

A kozmetikusom ajánlotta, mert a benne lévő gyenge savak szépen segítenek a hámlasztásban, ez pedig így télen nagyon jól jön. Az illatát egyszerűen imádom, és az állaga is mesés. Pattanást egyáltalán nem okozott, mint más krémek. Annyi gondom van csak vele, hogy az én vízhiányos bőrömnek kevésnek bizonyul egy reggeli és esti krémezés, emellett is hamar kiszárad. Függetlenül ettől szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

Kriszta82

2018. október 24.

Pár évvel ezelőtt használtam, akkor semmi extra hatást nem tapasztaltam. Most tegnap kaptam egy ismerősömtől, mivel nappali krémem van ami bevált, így gondoltam felkenem éjszakára.... nem vagyok pattanásos, de azért mitesszerek vannak, ill apró ráncok (na jó a szemöldököm között ill a nevető ránc a szám mellett elégé látszik). Nagyon szép bőrképpel ébredtem, mintha smink lett volna rajtam :) Azt hiszem egy ideig meg van az új éjszakai krémem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 24.

adri0419

2018. szeptember 19.

Főként tavaszi, nyári hónapokban használom, az amúgy zsíros bőrömre. Szeretem, hogy könnyed, gyorsan beszívódik még nekem is. Az illatát is szeretem, kifejezetten frissítő. Szuper pórusösszehúzó, valóban nem okoz pattanásokat sem. :)

Update: a fejbőröm szeboreás lett és oda is kentem belőle. Gondoltam hátha. Hát ott is remekül teljesített. Kétszeri használat után már mérséklődött, egy hét után teljesen elmúlt. Ha lehetne 6 csillagot adni, annyit kapna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

MrsInstapista

2018. szeptember 1.

Update:
Sajnos végül lejárt és kidobtam. Azóta nem érzi a hiányát a bőröm, egy kombinált-zsírosabb bőrnek talán sok is lenne nyárra. Van néhány összetevője, ami miatt egy picit húzom is a szám (borsmenta olaj, nem vagy te egy kicsit irritáló?), de árkategóriájában összességében nem egy rossz krém. Az őszi-téli hidratálást még nem tudom, hogy mivel fogom megoldani, de valószínűleg nem vele.

Néhány hete használom reggel és este. Nem támasztottam nagy elvárásokat vele szemben, csak egy olyan hidratálót kerestem, ami nem okoz pattanásokat.

Kényelmes viselet, viszonylag hamar beszívódik, és finom puhaság marad utána (mondjuk ebben az arckefés tisztítások és az igény szerinti hámlasztás is sokat segítenek). Az illatáért eleinte nem voltam oda, picit túl citromos, de egyáltalán nem zavaró.
Amióta használom, nagyobb, gyulladt pattanásom nem volt, csak pár apró, és ez látványos különbség. A folthalványító tudományáról ennyi idő után még nem tudok nyilatkozni, de a szalicilsav és a citromsav bizonyára dolgoznak rajta.

Ami még nem várt pozitívum, hogy egy ilyen könnyű krém télen is működik nekem, nem gondoltam volna, hogy elég lesz. Ráadásul ezt vékony rétegben is szuperül teljesíti. A pár éve megjelent első homlokráncaimban is mintha valami pozitív változás lenne, bár ebben valószínű, hogy csak másodhegedűs a retinolos készítmények mellett.
Kár lenne nem újravennem, ill. fontolgatom, hogy a családjából mást is kipróbáljak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Update:

apple&pear

2018. augusztus 8.

A megjelenése óta használom kozmetikus ajánlása alapján. Az évek alatt próbáltam lecserélni, de semmi nem működött ennyire, a bőröm imádja. Maximálisan a kedvenc arckrémem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Chrissy

2018. június 10.

Kozmetikus ajánlására vettem meg, jól hangzott ez az almás- citromos habkrém elnevezés...és nálam kb. ennyi maradt az előnye. Felkenve nem éreztem jónak. Elég tömény volt, én egy könnyed kozmetikumra számítottam. Kombinált bőröm van, tág pórusokkal. A pórusokat inkább kiemelte, mintsem összehúzta volna, mivel fényes réteget hagyott a bőrömön, ami sem érzetre, sem kinézetre nem volt jó. Plusz még a T-vonalban pillanatokat alatt extra zsíroslett tőle a bőröm. Éjszakai krémként használtam el, de nem szerettem meg annak sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

Cencocica

2018. március 1.

Problémás, "fiatal" bőrömnek ez a megfelelő krém, mivel nem marad utána zsíros a bőröm. Kozmetikusom Ilcsit használ, ezáltal az összes ápoló termékem is az

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Iviii

2018. január 31.

Nagyon jó krém, csak ajánlani tudom a tonikkal együtt. Kellemes illatú, gyorsan beszívódik es rendve hozza a problemas bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Emulgeálószer és felületaktívanyag.