Ilcsi

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: olee818, Módosítva: 2021. április 15.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A zselé megszépíti a szeborreás bőrt, összehúzza a tág pórusokat, enyhíti az aknés tüneteket és halványítja a bőrhibákat.

125ml Ilcsi Almás Citromos Zselé
Ár: 6000 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan 125ml, Helyszín: Bp, fizetés: személyes posta foxpost packeta

niomiode

2022. március 16.

​Csak ajánlani tudom zsíros, tágporusú bőrre nagyon hatékony. A pakolás után friss üde lesz a bőröm.

- többen említették a folyós állagot... tapasztalatom az h először vékonyan kenem fel a megtisztított bőrfelületre, majd 1-2 perc elteltével adagolok még a bőrömre belőle. Ahogy picit szárad máris nem lesz folyós,nekem működik :-)

!!! AHA hámlasztó után nem szabad használni ezt a pakolást mert irritálhatja, túlszáríthatja a bőrt. AHA után a csipkebogyó zselét vagy csipkebogyó habkrémet ajánlott használni h nyugtassa a bőrfelületet.

!!! AHA hámlasztás után a 7 gyógyfüves pakolást sem szoktuk használni, az előbb említett okok miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 16.

hjuditcrema

2019. április 1.

Az állaga nagyon zavaró, én gézlappal "tapasztottam fel" az arcomra. Illata sajnos nekem nem tetszik és a hatása sem különleges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 1.

absinth

2015. június 24.

A 7 gyógyfüves pakolás helyett legutóbb ezt használtam, hogy kipróbáljam mert a kozmetikus ajánlotta, de nem maradok ennél. Nagyon kellemes az illata, esemény előtti pakolás+AHA kombó után kellemesen nyugtatja, hűsíti és összehúzza a bőrömet (bár nem annyira mint a gyógyfüves). Nem irritálja az extra érzékeny bőrömet sem. Ami miatt nem vagyok vele kibékülve, az az állaga: túl folyós, félek hogy egyszerűen lecsöpög és a citromdarabok is túl nagyok benne, jobb lenne ha egységesebb lenne a textúrája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Juhaszbóbita

2014. október 11.

Imádom az Ilcsi termékeket, de erre kénytelen vagyok 4 pontot adni az állaga miatt. Nekem nem jött be a túl nagy alma és citromhéj darabkák a zselé állaga pedig iszonyatos folyékony, nem szeretek vele dolgozni. Kipróbáltam, a bőrömnek nem volt rossz, de újra nem vásárolnám az állaga miatt. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

martini11

2014. július 8.

Na ezzel a termékkel nem vagyok annyira elégedett túl sok hatását nem mutatta meg, az állaga nem a legjobb, az illatát se krémben se zselében nem szeretem. Emellett kezdem azt hinni ezek a zselék nem sok mindenre jók, a meggyesnek legalább jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

kittikorbel

2013. október 1.

Nagyon jó! Kozmetikusnak tanulok, és az Ilcsi volt amit elsőnek megismertem! Nagyon tetszett már akkor is, nagyon jó hatással volt a bőrömre, felfrissült az arcom, összehúzta a pórusaimat, és nagyon jó illatú :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

anita0101

2013. április 23.

Nagyon szeretem az Ilcsi termékeket, de ezt a krémet nem szerette a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 23.

Nagyon szeretem az Ilcsi termékeket, de ezt a krémet nem szerette a bőröm.

Katie27

2012. május 18.

Szépen összehúzza a pórusokat, az illata nagyon kellemes, az arcbőr utána friss. Tele can citrom darabokkal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.