Ilcsi

Ár:   7190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettyboop, Módosítva: 2014. augusztus 7.

Kiszerelés:   50 ml és 125 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A zselé koncentráltan tartalmazza a hyaluron és a növényi hatóanyagok kombinációját, így azonnal érezhető és látható eredményt biztosítanak a simább és feszesebb bőrért. Az Anti-ageing & hyaluron zselé gyorsan helyreállítja a bőr hidratáltságát, így az szinte újjáéled.

Növényi hatóanyagai: cickafark, ginkó, jukka, körömvirágolaj, májvamag, zsurló

Ár: 5800 , Eladó: niomiode
Állapot: bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: személyes posta foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

anita0101

2019. augusztus 6.

Ilcsi Esemény előtti pakolás után használom és hihetetlen kisimítja az arcom. Minden egyes alkalommal amikor ezt a rutint bevetem megemlítik, hogy milyen kipihent vagyok(még a közértben a kasszás is). Tényleg látványos. Sajnos csak 1-2 napig tart a hatása de bízom benne, hogy hosszútávú eredménye is lesz a ráncmegelőzésben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Pöti

2015. április 28.

Nagy reményekkel vettem meg ezt a pakolást, mert imádom az Ilcsit és a hyaluronsavat is.. :D Sajnos nekem annyira nem jött be, lemosás után nekem is ragacsos maradt, pedig alaposan leszedtem.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

petrakozmetika

2014. augusztus 11.

Nagyon szeretem, mélyen hidratálja a bőrt, és teljesen kisimítja :) Illata is kellemes! Önmagában még nem használtam, csak teljes Anti-aging & Hyaluron kezelésben!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

szzh01

2014. augusztus 8.

Néhány hónapja használom heti 1x pakolásnak. Szép világoszöld színű viszonylag folyós állagú zselé, gyógynövényes illatú, elég kiadós, vékony rétegben elegendő felkenni (ha többet kenek sem veszi fel a bőröm, szóval nem érdemes pazarolni). Korábban az Ilcsi szőlő őssejtes bőrmegújító zselét használtam ugyanerre a célra, de kíváncsivá tett ez a pakolás, csak emiatt váltottam, vonzott a hyaluronsav. Nem kellett volna... A kozmetikus azt mondta, hogy ez "erősebb" mint a másik pakoló. Nekem nem jött be, a másikat nagyon szerettem, annak egyértelműen érezhető, azonnali hatása volt a bőrömre, szép feszes, üde bőrt eredményezett. Ez a pakolás egyáltalán semmit nem csinál az arcbőrömmel, olyan, mintha nem is kentem volna fel, miután lemosom semmi változás. Száradás után (10-15 perc) egyébként viszonylag ragacsos marad, és az az érzésem, hogy alig szív fel belőle valamennyit a bőröm, pedig használat előtt letisztítom, radírozom, gyakran tisztító pakolással előkészítem. Előnye, hogy az érzékeny szemkörnyékemet sem bántja, pedig teszek oda is belőle. El fogom használgatni, ha már megvan de biztosan nem veszem újra, mert nem sok értelmét látom. Kegyelem 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.