Ilcsi

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anee876, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Ez a habkrém az Ilcsi Szépítő Füvek büszkesége, nyers csipkebogyóból különleges eljárással készül. A csipkebogyóban különleges arányban vannak a karotinoidok, flavonoidok, vitaminok, szénhidrátok, szerves savak, pektinek és ásványi sók. Először mindig a Csipkebogyó habkrémmel hozzuk rendbe az irritált bőrt, majd felváltva használhatunk más habkrémet vagy hidratáló krémet. A habkrém vitaminpótló, nyugtató, gyulladáscsökkentő hatású. A legérzékenyebb rozáceás vagy szeboreás bőrök jótevője.

Kielemeztük a hónap krémjét: Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ár: 4700 , Eladó: niomiode
Állapot: bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta v Foxpost

kareszkata

2021. április 12.

Szintén bőrgyógyász ajánlására vettem, tini lányomnak enyhén pattanásos, ekcémás bőrére. Szépen teszi a dolgát, rendkívül gyorsan felszívódik! Néha még én is elcsenek belőle, a Rozi szérum után hadználom! Valahogy olyan "tiszta" érzetet hagy maga után és az illatát is szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

kluc

2021. március 25.

Nem igazán szívódott be a bőrömbe, a kozmetikusom ajánlotta hidratálónak, de nem vált be (bár ahogy olvasom, lehet, hogy plusz vízzel is kellett volna próbálkoznom). A párom sajnos nagyon utálta az illatát, de nekem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

mizantrop

2021. március 18.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Vízzel elvegyítve vékonyan viszem fel az arcomra, nagyon jól beszívódik. Mintha azonnal enyhítené az irritált (száraz/piros/ gyulladt) területeket. Valóban jó sminkalap, szebben terül rajta a korrektor és a pirosító is. Szerintem ez egy nagyon jó krém - gyógykrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

doori60

2021. március 17.

Nagyon szeretem, mert nekem tökéletesen beszívódik, kicsit mattít is, ráadásul nagyon jó sminkalap. Nem okoz pattanásokat, nem folyik el rajta az alapozó, sőt tartósabbnak is tűnik mint bármilyen krémmel előtte. Kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Katuss_55

2021. február 19.

Nekem sajnos csalódást okozott ez a krém, nem hozta a pozitív kommentek ígéreteit.
Érzékeny, kipirosodásra hajlamos bőrömre kerestem segítséget, de ez a krém egy nagyon erős fedőréteget képzett a bőrömön, nem szívódott be, maszk hatása volt, és ki is pattogott tőle az arcom. Sajnos hamar el kellett ajándékoznom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Emma23

2021. január 25.

Az egyik kedvenc krémem amihez mindig vissza térek. Időszakosan cserélem a rutinomba a krémeket viszont ez örök kedvenc. Nem zsíros és szépen beszívódik és pattanásokat sem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 25.

m1ssm4c4br3

2021. január 9.

Ez az első arckrémem, ami megfelelően táplálja a bőröm, mégse leszek tőle egy idő után zsíros, ami a kombinált bőrömnek nagy segítség :) Rozi szérummal összekeverve használom reggel-este nedves arcbőrre, szépen beveszi a bőröm csak oda kell figyelni, hogy tényleg elég egy borsónyi arcra és nyakra összesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 9.

karato

2020. december 30.

Tavaly tel elején ajánlotta ezt a krémet a kozmetikusom, mikor az arcomon csúnya piros-száraz foltok jelentek meg. Pár nap alatt rendbe tette az arcomat és szuperul hidratal. Az illata kissé érdekes, de 15-20 perc alatt elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

UnicornsOfLove

2020. december 27.

Nagyon szeretem, remekül hidratál és nagyon hamar beszívódik! Hab állaga egyáltalán nincs, nem értem miért ez a neve. Vizes ujjbegyekkel szépen terül, kicsit felhigítódik így és kevesebb is elég belőle, viszont szerintem így is nagyon gyorsan fogy! Kedvenc krémem, már régóta használom, és elképesztő, hogy Ilcsi néni mennyit tud a bőrről! A kozmetikusomnál van egy Ilcsi néni levelei nevű kiskönyv a "váróban", mindenkinek ajánlom, nagyon érdekes és izgalmas dolgok vannak benne, a bőrápolás valóban egy tudomány. Mióta beleolvastam, határozottan így gondolom. A márka története pedig gyönyörű. Remélem sokáig fog még élni, mert a pénzemet szívesen költöm el náluk. Nincs az az Isten, hogy a L'oreal-hoz folyjon be a mű, parfümös, olcsó alapanyagokból készült krémeik után. Soha de soha többé!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

drbrk

2020. november 25.

Lehet, én leszek az akinek nem vált be? Nekem semmi hidratálást nem mutatott, bár próbálgattam sokáig. Szerettem volna szeretni, tényleg de hagy egy olyan réteget ami nem akar beszívódni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate