Ilcsi

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anee876, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2019. november 27.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Ez a habkrém az Ilcsi Szépítő Füvek büszkesége, nyers csipkebogyóból különleges eljárással készül. A csipkebogyóban különleges arányban vannak a karotinoidok, flavonoidok, vitaminok, szénhidrátok, szerves savak, pektinek és ásványi sók. Először mindig a Csipkebogyó habkrémmel hozzuk rendbe az irritált bőrt, majd felváltva használhatunk más habkrémet vagy hidratáló krémet. A habkrém vitaminpótló, nyugtató, gyulladáscsökkentő hatású. A legérzékenyebb rozáceás vagy szeboreás bőrök jótevője.

Kielemeztük a hónap krémjét: Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém 50 ml
Ár: 3500 , Eladó: Kencemániás
Állapot: Kimért, érintetlen, Helyszín: --, fizetés: Foxpost vagy posta

Tviki993

2020. június 7.

Kozmetikusomtól kaptam egy 30 ml-est pici meggy-kökénnyel egyben.
Nappali krémnek használom, szerintem éjszakai hidratálónak kevés lenne, nem rossz termék, teljesen nem oldotta meg a pattanás utáni pirosságot, de mindenképpen segîtett.
Valószínűleg újra fogom venni, mert talán az eddigi legjobb nappali krémem.
De fogok még mással is próbálkozni.
Viszont nagyon sokáig elég, mert pici kell csak belőle vizes kézzel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Kozmetikusomtól kaptam egy 30 ml-est pici meggy-kökénnyel egyben.
Valószínűleg újra fogom venni, mert talán az eddigi legjobb nappali krémem.
De fogok még mással is próbálkozni.
Viszont nagyon sokáig elég, mert pici kell csak belőle vizes kézzel :)

toberedina

2020. május 29.

Nappali krémnek használom, legtöbbször a rozi szérummal együtt; és hamar beszívódik, és szuperül hidratál, jó kis krém. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

vikini

2020. május 26.

Használtam körülbelül egy hónapig a krémet, aztán feladtam. Nem szeretem a ragacsosságát, ha nem elég nedves bőrre vittem fel véletlenül és az illata sem az igazi. Cicabio nálam jobban működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

marnella

2020. május 22.

Nagy reményekkel vettem meg ezt a krémet legelőször és bevallom, nem szerettem annyira, mert ugyan a hidratáló funkcióját betöltötte, de nem akart segíteni a rozaceámon (+pirosság, viszketés). Így félretettem és más terméket használtam, ami szintén nem segített. Viszont muszáj volt valamit kezdeni az arcommal, mert ez már csak nem állapot...Így eldöntöttem, hogy teljesen megváltoztatom az arcápolási rutinom. Meg is találtam a megfelelő termékeket, eddig legalábbis jól működnek, a rozaceát enyhítik, de a hidratálással újfent akadályba ütköztem.
Vettem egy ígéretes natúr hidratálót, ami tökéletes lett volna, de valamit nagyon nem szeret az arcom, mert a T vonalban csúnya pattanások és gyulladás jött ki, szóval ez felejtős. Mivel más krémem nem volt itthon, előkaptam ezt a habkrémet, hogy amíg nem veszek másik krémet, ez kiváltsa. A felkenés és beszívódás után nem sokkal már enyhítette a gyulladást és sokkal selymesebb lett tőle az arcom, úgyhogy nagyon jó, hogy megtartottam :)
Egyedül az illatával nem tudok megbarátkozni, de valamit valamiért :D
Még 1-2 hidratáló krémet ki szeretnék próbálni, hajt a kíváncsiság, de ebből a kis krémből tuti lesz itthon, ha valamelyik nem válna be és kell a gyors tűzoltás.
Nekem nagyon kényes bőröm van, így ez a krém önmagában nem elég, de a megfelelő arctisztítóval, hámlasztóval és szérummal kiegészítve egész jó. Ha nem találok jobb hidratálót, akkor ez lesz a fő kencém :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Egyedül az illatával nem tudok megbarátkozni, de valamit valamiért :D

Mohamama

2020. május 12.

Rozáceás bőrömre ajánlotta kozmetikus. Elégedett vagyok vele, hamar elfogyott!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 12.

Rozáceás bőrömre ajánlotta kozmetikus. Elégedett vagyok vele, hamar elfogyott!

MissMinnie

2020. április 21.

Ezt a habkrémet (is) nedves bőrre jó kenni (vagy nedves kézzel), erre nagyon jó megoldás valamilyen thermál vizes spray az arcra, majd arra a habkrém. Ezzel a módszerrel szoktam használni és ki merem jelenteni, hogy ez egy 5 csillagos krém, jó hatóanyagokkal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Melcsi5

2020. március 4.

Imádom. Kb. 1 éve találtam rá. Nagyon kényes bőröm van. Kombinált, így az arcom környéke mindig száraz, már attól is, ha csak vízzel mosom meg. Ha bekenem ezzel a krémmel, szuperül hidratálja és én személy szerint imádom az illatát :).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

Asianlover

2020. január 8.

2020. január: fel kell pontoznom, mert most jött el az az idő(járás), ami fekszik ennek a krémnek. Nagyon rosszul viselte a bőröm a hirtelen visszaállást a trópusi környezetből a csikorgó mínuszokba, folyamatosan viszketett. Végül eszembe jutott, hogy itt van még ez a krém a tarsolyomban, próbáljuk meg! Csodásan megnyugtatta a bőröm, és most jó értelemben vett pajzsot húzott az arcomra, köszönöm!

2019. szeptember: Sajnos rajtam egyàltalàn nem működik :( pattanàsokat okozott rögtön a homlokomon, rèteget kèpez a bőrömön, amire kiül az "izzadsàg" wtf? 20 fokban? szòval abszolùt nem tud lèlegezni alatta a bőröm. Dekoltazsba fogom elkenegetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

meguntam96

2020. január 3.

Az eddigi legjobb arckrémem. Csúnyán ki volt pirosodva/száradva az arcom két helyen és ez a krém segített rajta. Eleinte azt hittem, hogy ez okoz kisebb miteszereket, d kiderült, hogy az egyik arclemosóm volt, mióta azt nem használom azóta minden remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

norc96

2019. december 3.

Eddigi kedvenc arckrémem volt, nem találtam jobbat, úgyhogy az újravásárlás lesz a következő lépés.
Olvasgatva a kommenteket azon gondolkoztam, hogy akik kipattogtak tőle vagy nem szívódott be ők vajon vizedés kézzel próbálták-e elkenni? Nekem a kozmetikusom adta ezt a krémet és ő mondta, hogy így oszlassam el és pillanatok alatt beszívja a bőröm, egy nagyon kellemes ápolt érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 3.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate