Ilcsi

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anee876, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Ez a habkrém az Ilcsi Szépítő Füvek büszkesége, nyers csipkebogyóból különleges eljárással készül. A csipkebogyóban különleges arányban vannak a karotinoidok, flavonoidok, vitaminok, szénhidrátok, szerves savak, pektinek és ásványi sók. Először mindig a Csipkebogyó habkrémmel hozzuk rendbe az irritált bőrt, majd felváltva használhatunk más habkrémet vagy hidratáló krémet. A habkrém vitaminpótló, nyugtató, gyulladáscsökkentő hatású. A legérzékenyebb rozáceás vagy szeboreás bőrök jótevője.

Kielemeztük a hónap krémjét: Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ár: 4000 , Eladó: annav
Állapot: párszor próbált, tele, Helyszín: Graz / Felsőörs, fizetés: fizetés utalással vagy paypallal
Ilcsi 💕 Csipkebogyó Habkrém 55 gr üveg tégelybe kimérve
Ár: 3.900,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Nagy kiszerelésű tégelyből frissen kimérve 55 ml-s zöld üvegtégelybe, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Titanilla007

2022. május 6.

Ez volt az első arckrémem amit rendszeresen használtam hidratálókrémként, kozmetikus ajánlásával a rosaceás bőrömre.Az illatával nem barátkoztam meg, de viszonylag gyorsan beszívódott.Csodát nem művelt vele, ezért is váltottam le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 6.

clevergirl

2022. április 9.

Tavaly nyáron rendeltem 50 ml-t,félve. Nekem nagyon bevàlt! A rozaceás, gyulladt, vörös bőrömet csillapítja. Néha kevés porpúderrel is ki merek menni az utcára. Továbbra is hasznàlni fogom. 50 ml majdnem egy évig elég volt! Szóval így akkor árban is megéri. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 9.

ADA3

2022. április 7.

Annyira szerettem volna szeretni, ennyi sok pozitív visszajelzés, ilyen összetevők mellett, de nagyon nem ment. Kozmetikus ajánlotta. Nem hidratált eléggé, de ha két rétegbe vittem fel, már kényelmetlen volt. Mindenhogy száraz/vizes arcra kenve, szérummal/nélküle, maradt egy réteg ami az arcomon ült, befülledt. A pórusaim is sokkal látványosabbak lettek. Az egyetlen amit szerettem benne, az illata volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 7.

lavendermona

2022. március 22.

Pár éve kezdtem használni, a kozmetikusom ajánlotta, nagyon tetszett az állaga és az illata is, enyhén vizes arcbőrre vittem fel arcmosás után, meg voltam vele elégedve. Nem problémás a bőröm, kellően ápolta és nem hagyott zsíros foltokat. Nem rég eszembe jutott, mert a drogériás arckrémekkel nem voltam megelégedve, de elvileg már kiöregedtem belőle, így most a meggy-kökény habot próbálom. Elvileg fiatal közönségnek szánták, úgy 20 éves korig. (ez lehet fontos infó)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 22.

Klauudia

2022. február 21.

Kis mennyiség is elég belőle, hogy puhává varázsolja a bőröm és azt vettem észre, hogy egyenletes lett tőle a bőröm, de a pozitív vélemények miatt picit többet vártam tőle. Az illata olyan amilyen, nekem annyira nem tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 21.

adri0419

2022. február 13.

Erre is igaz, mint a többi Ilcsi habkrémre, hogy vizes kézzel kell felvinni és akkor egyrészt nagyon kevés kell belőle, másrészt nem lesz ragacsos. Nagyon szépen megnyugtatta a gyulladt területeket az arcomon és szerintem a bőröm zsírossága is csillapodott tőle. Eddig nagyon a meggy-kökény habkrém rabja voltam, de most át fogok váltani erre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 13.

Bubszi04

2022. február 11.

Imádom az Ilcsi termékeket, de sajnos ez nekem jött be.
Száraz, húzódó érzetem maradt krémezés után. Ha többet próbáltam belőle felvinni, akkor meg ragacsos kellemetlen volt.
A probiotikumos krém viszont nagyon bevált🤘
Jár neki mégis az 5 csillag.
Nyílván nem a bőrtipusomnak megfelelőt választottam. Ez nem a krém hibája😉

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 11.

Imádom az Ilcsi termékeket, de sajnos ez nekem jött be.
A probiotikumos krém viszont nagyon bevált🤘
Jár neki mégis az 5 csillag.
Nyílván nem a bőrtipusomnak megfelelőt választottam. Ez nem a krém hibája😉

Csori27

2022. január 18.

Nem rég kezdtem csak kísérletezgetni az arckrémekkel. A kozmetikusom használja és egyben ajánlotta az Ilcsi termékeket is otthoni használatra, és úgy voltam vele, teszek egy próbát. Ezzel a krémmel kezdtem. Nincs olyan sok negatív élményem vele, nagyon szépen hidratálta a bőrömet, viszont nyáron irtó sok volt.
Újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 18.

Újra nem venném.

Andus93

2021. december 5.

Kb tíz évig használtam ezt a krémet, nagyon szerettem, de hozzászokott a bőröm és nem csinált semmit vele. Majd másfél évig más növényi termékcsaládot kezdtem el használni, nem volt rossz de most újból visszatértem erre. Nagyon szereti a bőröm😊 Puha lesz tőle, és még a gyulladt pattanásaimra is jó. Csak ajánlani tudom🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 5.

pvivi97

2021. szeptember 24.

Az egyik legjobb krém ami valaha kapható volt. Mindenre is tökéletes. Tökéletesen hidratál, nem hagy ragacsos, zsíros hatást maga után. Pillanatok alatt beszívodik, tökéletes bőrproblémákra is. Nem véletlen, hiszen Ilcsi. Mindenkinek ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.