Ilcsi

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anee876, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2019. november 27.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Ez a habkrém az Ilcsi Szépítő Füvek büszkesége, nyers csipkebogyóból különleges eljárással készül. A csipkebogyóban különleges arányban vannak a karotinoidok, flavonoidok, vitaminok, szénhidrátok, szerves savak, pektinek és ásványi sók. Először mindig a Csipkebogyó habkrémmel hozzuk rendbe az irritált bőrt, majd felváltva használhatunk más habkrémet vagy hidratáló krémet. A habkrém vitaminpótló, nyugtató, gyulladáscsökkentő hatású. A legérzékenyebb rozáceás vagy szeboreás bőrök jótevője.

Kielemeztük a hónap krémjét: Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém 30 ml kimérve
Ár: 2.300,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Nagy kiszerelésű flakonból frissen kimérve műanyag tégelybe, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
Asianlover

2020. január 8.

2020. január: fel kell pontoznom, mert most jött el az az idő(járás), ami fekszik ennek a krémnek. Nagyon rosszul viselte a bőröm a hirtelen visszaállást a trópusi környezetből a csikorgó mínuszokba, folyamatosan viszketett. Végül eszembe jutott, hogy itt van még ez a krém a tarsolyomban, próbáljuk meg! Csodásan megnyugtatta a bőröm, és most jó értelemben vett pajzsot húzott az arcomra, köszönöm!

2019. szeptember: Sajnos rajtam egyàltalàn nem működik :( pattanàsokat okozott rögtön a homlokomon, rèteget kèpez a bőrömön, amire kiül az "izzadsàg" wtf? 20 fokban? szòval abszolùt nem tud lèlegezni alatta a bőröm. Dekoltazsba fogom elkenegetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

meguntam96

2020. január 3.

Az eddigi legjobb arckrémem. Csúnyán ki volt pirosodva/száradva az arcom két helyen és ez a krém segített rajta. Eleinte azt hittem, hogy ez okoz kisebb miteszereket, d kiderült, hogy az egyik arclemosóm volt, mióta azt nem használom azóta minden remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

norc96

2019. december 3.

Eddigi kedvenc arckrémem volt, nem találtam jobbat, úgyhogy az újravásárlás lesz a következő lépés.
Olvasgatva a kommenteket azon gondolkoztam, hogy akik kipattogtak tőle vagy nem szívódott be ők vajon vizedés kézzel próbálták-e elkenni? Nekem a kozmetikusom adta ezt a krémet és ő mondta, hogy így oszlassam el és pillanatok alatt beszívja a bőröm, egy nagyon kellemes ápolt érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 3.

vanessa1

2019. november 27.

A három hetes használat közben végig volt egy diszkomfort érzésem vele kapcsolatban: túl tömény, nem beszívódó állag, bármilyen picit is nyomtam a flakonból. Ez még ok, serényen masszíroztam... Eredmény: apró pattanások a homlokon, eltömődött pórusok az orcákon.. nagyon akartam szeretni, az én szeborreás, vízhiányos bőrömre remek választásnak tűnt. Pár napja irritált vörös lett az arcom tőle, adom tovább, hátha másnak beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 27.

sjudy89

2019. november 15.

Megnyugtatta kezelés után a gyulladt pattanásaimat és számomra teljesen jól működött, mint hidratáló, de nem ez lett a kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

isabelle007

2019. október 8.

10 évvel ezelőtt használtam először, akkor kipattogtam tőle...most újra tettem vele egy próbát: hihetetlen, de nagyon bejön. Két hete használom és nagyon szép a bőröm tőle, elhagyhattam az alapozót is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Biuas0395

2019. május 28.

6 eve hasznalom ezt a kremet,tokeletesen hidratal!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

6 eve hasznalom ezt a kremet,tokeletesen hidratal!

kunikida

2019. május 25.

Szuper készítmény!
Anno, még nagyon fiatalon próbàltam!
Valóban jól hidratàlt volt a bőröm.
Az illata fantasztikus!
És Ilcsinéni egy csodàlatos ember volt!
Mindent tudott a természetben fellelhető csodaszerekről!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 25.

Szuper készítmény!
Anno, még nagyon fiatalon próbàltam!
Valóban jól hidratàlt volt a bőröm.
Az illata fantasztikus!
És Ilcsinéni egy csodàlatos ember volt!
Mindent tudott a természetben fellelhető csodaszerekről!

Kerekesandy

2019. május 3.

Kozmetikusom ajánlására kezdtem el használni, amikor nagyon bedurrant az arcom. Régóta használok Ilcsi termékeket, nekem eddig mind jól bevált. Természetesen nem csodaszer egyik sem, így egyik napról a másikra nem fog tőle átalakulni a bőröm, de azt hozta, amit vártam. Én nappali krémnek használom, a száraz részeket szépen helyretette, a zsírosodni hajlamosokat viszont nem tömítette el. Gyorsan kell vele dolgozni, mert hamar felszívódik de nem hagy maszkos, zsíros hatást utána az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

duchess_g

2019. május 1.

Húúú... hát hol is kezdjem. Nekem az első kozmetikusom volt ilyen nagy Ilcsi-fan, ő ,,sózta rám" ezeket a termékeket, köztük ezt is. Akkor még semmit nem tudtam az arcápolásról, úgyhogy teljesen megbíztam benne és szorgosan hordtam haza tőle kis tégelyekbe kiméregetve a krémeket (ami így visszagondolva nem túl higiénikus...) Én nem tudom, hogy így terjesztik-e ezt a márkát, vagy a teszterért fizettem folyamatosan, de mindegy is már... :D Nahát én kis naiv olyan nagy reményeket fűztem ezekhez a krémekhez, pedig semmi jót nem csináltak a bőrömmel, SŐT!!! Ezt a krémet arctisztítások után, pattanásos bőrre kaptam, most olvasom, hogy ez egy nyugtató krém... :D:D Nekem nemcsak hogy rontott a pattanásaimon, de még iszonyatosan irritálta is a bőrömet. Én anno nem tudtam, hogy nem normális egy krémnél, hogyha lángol tőle az arcod és azonnal kuka, ha ilyet tapasztalsz, úgyhogy elhasználgattam. Az emberek veszik mint a cukrot, mert az alapvető kémiai, biológiai ismeretek híján ugye minden csak jó lehet, ami ,,bio", ,,természetes" vagy ,,növényi"... Ja rémlik valami, hogy egy paradicsomos krémet is megpróbált eladni nekem a kozmetikus, ami napozáshoz vagy napozás után jó... Hát ha napozáshoz, akkor az egyenesen életveszélyes (fényvédelem híján), napozás után pedig a napfénytől irritált bőrre tilos mondjuk növényt (uborka) vagy tejfölt meg hasonló baromságokat rakni, mert egyrészt nem segítenek semmit, másrészt még tovább irritálják a bőrt és kifejezetten fertőzésveszélyesek lehetnek. Na mindegy, ez egy kész kuruzslás, így utólag már röhögök rajta, hogy én így megbíztam a kozmetikusomban 14-5 évesen, úgyhogy nézzetek utána alaposan, mit kentek magatokra, ugyanis a bőrápolás nem csak annyiból áll, hogy amire rá van írva egy növény neve, az jó, ami meg laikusok számára ismeretlen kémiai név, netán alkohol (vannak például a bőrnek pozitív hatású alkoholok is!!!) az az ördögtől való. Ja és a kozmetikus NEM bőrgyógyász!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate