Ilcsi

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anee876, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Ez a habkrém az Ilcsi Szépítő Füvek büszkesége, nyers csipkebogyóból különleges eljárással készül. A csipkebogyóban különleges arányban vannak a karotinoidok, flavonoidok, vitaminok, szénhidrátok, szerves savak, pektinek és ásványi sók. Először mindig a Csipkebogyó habkrémmel hozzuk rendbe az irritált bőrt, majd felváltva használhatunk más habkrémet vagy hidratáló krémet. A habkrém vitaminpótló, nyugtató, gyulladáscsökkentő hatású. A legérzékenyebb rozáceás vagy szeboreás bőrök jótevője.

Kielemeztük a hónap krémjét: Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ár: 4000 , Eladó: annav
Állapot: párszor próbált, tele, Helyszín: Graz / Felsőörs, fizetés: fizetés utalással vagy paypallal
Ilcsi ♥️ Csipkebogyó Habkrém 50 ml kimérve
Ár: 3.500,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Nagy kiszerelésű tégelyből frissen kimérve 50 ml-s zöld üvegtégelybe, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Gica81

2017. április 9.

Nagyon szeretem ezt a krémet, már 15 éve, hogy használom és nekem még így 30 felett is jót tesz a bőrömnek. Az én arcbőrömet hidratálja és nyugtatja
Mindig van belőle itthon. Sokféle Ilcsi néni krémet használtam és használok is jelenleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

lenip

2017. április 7.

Nagyon régen, kb. 17-18 évesen kezdtem el használni ezt a krémet a kozmetikusom javaslatára a kezelések után otthonra. Szerencsére alapvetően nem volt különösebben problémás bőröm, de a hidratálás mindig jól jött, amit ez a krém remekül teljesített. A hidegben, télen viszont inkább Ilcsi sárgabarackos habkrémjét használtam, mert az egy kicsit gazdagabbnak tűnt. Most viszont sajnos - a kor előrehaladtával - érzésem szerint már kicsit kevésnek tűnik mindkettő, ezért már nem igazán használom őket. Amúgy - ha van rá ehetőség - előnyben részesítem a natúrkozmetikumokat. Összegezve tehát inkább a 20-as, 30-as eleji (kevésbé problémás bőrű) korosztálynak ajánlom, de jó emlékként gondolok vissza rá. (A beszerzést tudnám negatívumként megemlíteni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

Moringa

2017. április 5.

Nagyon nem szerettem. Kényelmetlen volt a viselete, csípett...húzott.. Szuper, hogy natúr de nekem, egy nagy: NEM

AlexandraIri

2017. március 31.

A KRÉM :) csupa nagybetűkkel.. Imádom az illatát, a hatását, tökéletesen hidratál, egységesíti az arcomat.Sokáig elég és tényleg látványosan simább, hidratált, egészségesebb az arcbőröm mint az összes többi hidratáló használata után. Sokáig kerestem az igazit, de úgy érzem megtaláltam. Körülbelül 3 hónapja használom. A felvitele nagyon könnyű, kicsit nedves arcra masszírozom be reggel és este is. Egész napra érzem a jótékony hidratáltságot. Eddig is imádtam Ilcsi néni termékeit, sokat használok is, ez a habkrém telitalálat. Nem kérdés, 5+**

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

veronika91

2017. március 20.

en nagyon szerettem ezt az arckremet jott tett a boromnek,bar az illata eleg fura..de ez legyen a legnagyobb baja,nekem bevalt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

vivien89

2017. március 10.

Tesztelésnek vettem, mert kíváncsi voltam a hatására. Egy kicsit ragadós lesz tőle a bőröm és nehezebb kezelni, de sokkal jobban hidratál, mint a drogériákban kapható krémek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

kitticat

2017. március 8.

Nagyon szuper kis krém. Kozmetikus ajánlására vettem először egy 10ml-es kis tégelyt, ami másfél hónapig bírta. Mostmár egy 30ml-est vettem kb 3000 ft-ért, tehát kb 4-5 hónapnyi adagot, ezek alapján szerintem az ára teljesen rendben van. Napi kétszer használom, reggel kevesebbet, este kicsit többet. Nagyon kellemes érzetű a bőröm tőle, jól hidratál, ennek ellenére könnyen felszívódik, nem zsírosít, nem fénylik tőle a fejem. A tégelyes kiszerelést nem kedvelem, mert ugye nem tesz jót a hatóanyagoknak, de úgyis használok szérumokat, inkább alapkrémként tekintek rá. Pattanások nem lettek tőle, és még a leghidegebb időben is elég volt a hatása. Nem kifejezetten örülök az alkoholtartalomnak és az illatnak, de csak az inci végén van, így elfogadható számomra. Arcápolásban amúgy hosszútávon sose jöttek be a natúr cuccok, vagy nem csináltak semmit, vagy még rontottak is a problémás bőrömön, úgyhogy kellemes meglepetés ez a krém. Csodát nem várok tőle, arra ott vannak a Paula cuccaim, de alap hidratálónak nagyon bevált, és még magyar és natúr is... Szeretem, ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

dalmaflora

2017. február 27.

Szeretem, az én vízhiányos bőrömnek igazi felüdülés ez a krém. Gyulladáscsökkentő hatásáról nem tudok írni, mindössze a száraz foltokra használom, különösebb bőrproblémám nincs, és ez a krém sem okoz semmi bőrpírt.Hála égnek nem hagy zsíros érzetet a bőrön, nagyon hamar beszívódik, könnyen lehet rá alapozni. Csak azért négy csillag, mert az első kb két hét után, mintha nem hidratálna annyira... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

evelynsmith

2017. február 12.

Nagyon szeretem gyulladt fájdalmas pattanásokra csodaszer. Viszont érdemes konzultálni mindig a kozmetikussal hiszen a bőrünk is folyamatosan változik és minden időszakban más Ilcsi termék a megfelelő. Tesztelés alatt a csicsókás gélkrém is hiszen ebben a hideg időben extra hidratálást nyújt arcbőrömnek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

csokibeka

2017. január 21.

Nekem sajnos nem vált be, pedig szorgalmasan kenegettem el 30 ml-t várva a csodát az itteni vélemények és a kozmetikus miatt. Használata után maradt egy zavaró réteg a bőrömön (pedig nedves kézzel is próbáltam, meg ütögetve meg mindenhogy) hidratáló hatása nulla a pirosságot sem csökkentette(sem rosaceás sem a pattanások utáni foltokat) és még drága is. Nem rontott a bőröm állapotán, de szemernyit sem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate