Ilcsi

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anee876, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Ez a habkrém az Ilcsi Szépítő Füvek büszkesége, nyers csipkebogyóból különleges eljárással készül. A csipkebogyóban különleges arányban vannak a karotinoidok, flavonoidok, vitaminok, szénhidrátok, szerves savak, pektinek és ásványi sók. Először mindig a Csipkebogyó habkrémmel hozzuk rendbe az irritált bőrt, majd felváltva használhatunk más habkrémet vagy hidratáló krémet. A habkrém vitaminpótló, nyugtató, gyulladáscsökkentő hatású. A legérzékenyebb rozáceás vagy szeboreás bőrök jótevője.

Kielemeztük a hónap krémjét: Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ár: 4000 , Eladó: annav
Állapot: párszor próbált, tele, Helyszín: Graz / Felsőörs, fizetés: fizetés utalással vagy paypallal
Ilcsi ♥️ Csipkebogyó Habkrém 50 ml kimérve
Ár: 3.500,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Nagy kiszerelésű tégelyből frissen kimérve 50 ml-s zöld üvegtégelybe, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

karato

2020. december 30.

Tavaly tel elején ajánlotta ezt a krémet a kozmetikusom, mikor az arcomon csúnya piros-száraz foltok jelentek meg. Pár nap alatt rendbe tette az arcomat és szuperul hidratal. Az illata kissé érdekes, de 15-20 perc alatt elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

UnicornsOfLove

2020. december 27.

Nagyon szeretem, remekül hidratál és nagyon hamar beszívódik! Hab állaga egyáltalán nincs, nem értem miért ez a neve. Vizes ujjbegyekkel szépen terül, kicsit felhigítódik így és kevesebb is elég belőle, viszont szerintem így is nagyon gyorsan fogy! Kedvenc krémem, már régóta használom, és elképesztő, hogy Ilcsi néni mennyit tud a bőrről! A kozmetikusomnál van egy Ilcsi néni levelei nevű kiskönyv a "váróban", mindenkinek ajánlom, nagyon érdekes és izgalmas dolgok vannak benne, a bőrápolás valóban egy tudomány. Mióta beleolvastam, határozottan így gondolom. A márka története pedig gyönyörű. Remélem sokáig fog még élni, mert a pénzemet szívesen költöm el náluk. Nincs az az Isten, hogy a L'oreal-hoz folyjon be a mű, parfümös, olcsó alapanyagokból készült krémeik után. Soha de soha többé!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

drbrk

2020. november 25.

Lehet, én leszek az akinek nem vált be? Nekem semmi hidratálást nem mutatott, bár próbálgattam sokáig. Szerettem volna szeretni, tényleg de hagy egy olyan réteget ami nem akar beszívódni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Jikatumo

2020. november 7.

Imádom az Ilcsis krémeket, én mindig a kozmetikusomra bízom miből készíti el a hidratálómat. Ezt a csipkebogyóst nagyon imádom, finom az illata és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 7.

rebi0211

2020. október 16.

Kombinált bőrtípusomra használom, egy 100 ml majdnem egy évig elég, picit nyomok ki, és fantasztikusan hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

Massiva1

2020. október 7.

Én nagyon szeretem! Kellemes illatú, könnyű kis habkrém. Tökéletes a bőrömnek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 7.

Én nagyon szeretem! Kellemes illatú, könnyű kis habkrém. Tökéletes a bőrömnek!

Kikerics

2020. szeptember 12.

Evek ota hasznalom, semmi gond nem volt a borommel. Elfogyott, probaltam mas kremeket, de jonnek a piros foltok, hajszalerek, ugyhogy visszaterek hozza. Finom az illata, gyorsan beszivodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

EszterMA

2020. augusztus 18.

Én nagyon szerettem ezt a habkrémet, viszont szerintem valamit kivontak belőle ami annak idején benne volt. Már közel se olyan jó mint volt. Nosztalgiából viszont megmarad kedvencnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Anemone01

2020. augusztus 2.

Idegesítő, ragacsos réteget hagyott a bőrömön. Azt éreztem, hogy azonnal le kell mosnom. Nem tudtam elhasználni..
Nálam pattanást okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Nálam pattanást okozott.

Dalarna

2020. július 26.

Rozáceás bőrömre ajánlotta kozmetikus és ennél jobbat el sem tudnék képzelni a téli időszakban. Teljesen bevédi a bőröm , pedig elég sokat vagyok kint a szabad levegőn télen is. Nálam kiérdemelte az 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 26.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate