Ilcsi

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anee876, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Ez a habkrém az Ilcsi Szépítő Füvek büszkesége, nyers csipkebogyóból különleges eljárással készül. A csipkebogyóban különleges arányban vannak a karotinoidok, flavonoidok, vitaminok, szénhidrátok, szerves savak, pektinek és ásványi sók. Először mindig a Csipkebogyó habkrémmel hozzuk rendbe az irritált bőrt, majd felváltva használhatunk más habkrémet vagy hidratáló krémet. A habkrém vitaminpótló, nyugtató, gyulladáscsökkentő hatású. A legérzékenyebb rozáceás vagy szeboreás bőrök jótevője.

Kielemeztük a hónap krémjét: Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ár: 4000 , Eladó: annav
Állapot: párszor próbált, tele, Helyszín: Graz / Felsőörs, fizetés: fizetés utalással vagy paypallal
Ilcsi ♥️ Csipkebogyó Habkrém 50 ml kimérve
Ár: 3.500,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Nagy kiszerelésű tégelyből frissen kimérve 50 ml-s zöld üvegtégelybe, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

timeabartal

2017. november 22.

Évekkel ezelőtt sokat használtam, nagyon szerettem. Most újra megvettem, de valami nem stimmel, mintha megváltozott volna az összetétel. Húzódik a bőröm tőle, a legkevésbé sem érzem hidratálnak. Sőt mintha kifejezetten szárítaná..Megbántam a vásárlást, különösen, hogy azóta sokkal drágább termék lett :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

almag

2017. november 4.

nem rossz, de van jobb a piacon ennyiért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

nem rossz, de van jobb a piacon ennyiért

zitus

2017. október 29.

A tégelyes változatát használtam még. Nagyon szerettem, de mivel a beszerzése elég macerás, ezért váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Vajdus23

2017. október 29.

Ugyanazt tudom elmondani ennél a krémnél is, mint almás-citromos társánál. Kellemes illata van, hamar beszívódik, és hidratálttá teszi a bőröm. A pattanások is hamarabb elmúlnak használata során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

majlingerb

2017. október 27.

Az egyik legjobb!! Kombinált bőrtípusom van, kozmetikus ajánlása után vettem ezt a krémet, és látványos a változás! A krém használata előtt minden nap kifényesedett a bőrőm, ami nagyon zavaró volt. Mióta használom nagyon minimális a fényesedés, gyulladáscsökkentő hatását is bizonyította nálam. Sokkal kevesebb a bőrproblémám mióta minden este használom. Az ára talán ami kicsit húzósabb, de megéri! Talán az illata ami először kicsit furcsa, de aki szereti a természetes összetevős illatokat azoknak nem üti meg az orrukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

qjudit

2017. szeptember 27.

Nálam a top csodakrém, főleg éjszaki hidratálónak használom. Hidratál, puhít, nem irritál és nem pattogok ki tőle hosszú használat után sem. Nincs benne fényvédő, így nyáron sosem használom nappalra, de éjszaka nyáron is szuper. Télen a szürke napokon sokszor nappalra is ezt kenem az arcomra, de akkor mattítót is használok utána, mert nekem elég hamar átfényesedik a sminkem ha ez van alatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Blanka01

2017. szeptember 27.

Kozmetikusom adta a gyulladt bőrömre. Nagyon meg vagyok vele elégedve, nekem nagyon bevált. Párszor összekevertem körömvirág olajjal és úgy vittem fel az arcomra kicsit vastagabban. Táplálttá és élettel telivé varázsolja a bőröm. A jótékony hatása pár használat után látható. Leviszi a gyulladást és puhítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Bea42

2017. szeptember 16.

Kozmetikus ajánlotta.Nem vagyok vele megelégedve.Hamar beszívódik,jó illata van,viszont nekem több pattanàs kijött tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

medea03

2017. szeptember 6.

Kellemes illata van és jól hidratálja a bőrömet. Én reggel és este ezt a krémet használom már egy ideje, de sajnos egyre több miteszer van a bőrömön tőle. Kicsit csalódtam, többet vártam tőle. Mivel jól hidratál 3 csillagot tudok neki adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

orsssi

2017. szeptember 6.

Kellemes "gyógynövényes" illata van, napi használat mellett puha és hidratált a bőröm. A pumpás adagolóval kis mennyiség is könnyen kinyomható, nem is kell sok egyszerre. Kíváncsi leszek, hogyan fog teljesíteni a hidegebb időben és mennyire fogja minimalizálni a bőrpírt. Eddig 5*.

UPDATE: nappali arckrémként használom, és napközben is puhának és hidratáltnak érzem a bőrömet. Az egyik legjobb meglepetés, hogy valamelyik nap elfelejtetettem színezett hidratálót felkenni reggel és nap végén - lemosás előtt - fáradtan meglepődve tapasztaltam, hogy nem a sminktől egyenletes a bőrfelszínem, hanem attól, hogy egész nap ez a krém teljesített :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate