Ilcsi

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorco, Módosítva: 2018. április 19.

Kiszerelés:   50 ml és 250 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Érzékeny, szeboreás, rozáceás, aknés, allergiára hajlamos bőrre. Szarukoptató, nyugtató, vitaminizáló, hidratáló.

Ilcsi Csipkebogyós Kukoricás Bőrradír 30/50 ml kimérve
Ár: 1.600,-/ 2.600,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Nagy kiszerelésű tégelyből frissen kimérve zöld üveg / műanyag tégelybe, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
viktoriam

2019. november 12.

Nagyon jól radíroz, bár azt érdemes róla tudni, hogy nem érdemes lemosni, miután megszárad, hanem egy masszázs/radírozó kesztyűvel érdemes leradírozni a bőrről, és utána lemosni a maradékot. Pihe-puha bőr lesz az eredmény :) vízhiányos, érzékeny bőrre használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

HDorina

2019. június 21.

Első évben Ilcsivel vizsgáztam, köztük ezzel az arcradírral is, amit otthon használtam tovább. Elsőre beleszerettem az illatába. Korábban úgy használtam, hogy felvittem a bőrömre és nedves ujjakkal körkörözve masszíroztam a bőrömet. Később rátértem arra a megoldásra, hogy fent hagytam száradni és utána dörzsöltem le. Ez egy kicsit durvább megoldás. Ki is pirosodtam tőle. A bőröm puha lett. Azt tudni kell, hogy ez a radír a zsíros bőrűeknek jó, akinek nem érzékeny a bőre. A szemcsék miatt érzékeny, vízhiányos, zsírhiányos bőrre nem ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

novembermesi

2019. február 23.

Kozmetikusom ajánlására vettem még tavaly májusban 30 ml-t. Heti 1 alkalommal használtam, hagytam h teljesen megszáradjon, azonban nehéz volt lemosni. Nekem a radírozó hatása nem bizonyult tökéletesnek, ez is inkább pakolás jellegű szerintem. Maximum arcmosó törcsivel lehet radírozni vele az arcot. Inkább 1-1 pattanásra kentem pöttyözve estére fel. Reggelre szépen enyhítette a gyulladást. Bőrradírnak nekem nem vált be, így nem is vettem újra, kerestem más olcsóbb natúr alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Inezke

2018. december 20.

Valaha használt legjobb arcradír! Kellemes, citrusos illatába az első alkalommal beleszerettem :) 40 percig szoktam az arcomon hagyni, utána pedig puha, sima lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

adri0419

2018. november 1.

Kb. 2 éve már csak Ilcsit vagyok hajlandó a bőrömre kenni. Fantasztikusak az eddig általam használt termékei. Nagyon finom illata van ennek a radírnak is. Felvitelkor is radíroztam vele a bőröm, illetve száradás után (gyorsan megszárad) is. Nagyon jó a hatása, érzem, hogy fellélegzik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Cintia96

2018. április 19.

Problémás helyeken csipked, tényleg puhábbá teszi a bőrt, a piros foltokat enyhén lehúzza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

medea03

2017. szeptember 6.

Kozmetikus ajánlására szereztem be ezt a bőrradírt a korpás-szeborreás bőrömre. Heti rendszerességgel használom és meg vagyok elégedve vele. A használata után sokkal simább a bőröm. Az árát viszont sokkalom és nehezen lehet beszerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Hamarv

2017. március 2.

Imádom, telitalálat!!! A szemcsék nekem pont elég erősek. Imádja a bőröm, heti egyszer használom, majd utána karotin extra pakolással táplálom a bőröm és IMÁDJA!!! sosem volt ennyire szép és hibátlan a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Graffeszti

2017. február 5.

Szeretem, nekem bevált. Jó az illata, sokkal szebb a bőröm miután használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Szeretem, nekem bevált. Jó az illata, sokkal szebb a bőröm miután használom.

thisisbeka

2017. január 23.

Egyik legjobb bőrradír, amit valaha használtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Egyik legjobb bőrradír, amit valaha használtam :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate