Ilcsi

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: dorco, az összetevőket feltöltötte: vszabina, Módosítva: 2022. január 3.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

2021-ben megújult összetétel!

Érzékeny, szeboreás, rozáceás, aknés, allergiára hajlamos bőrre. Szarukoptató, nyugtató, vitaminizáló, hidratáló.

Ár: 4000 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: személyes posta foxpost packeta

Bubszi04

2022. február 11.

Imádom ezt a radírt!
Nagyon puha lesz a bőröm tőle. Hetente használom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 11.

Imádom ezt a radírt!
Nagyon puha lesz a bőröm tőle. Hetente használom

niomiode

2021. december 3.

Sajnos a radír állaga, kinézete az év elején megváltozott. Így már nem az a szuper bőrradír amit régen annyira szerettem. A látványos peeling hatást ebben a formájában már nem érvényesül. Csalódás!
Két évtizedig használtam, sajnos így cserélnem kellett másik termékre..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 3.

Két évtizedig használtam, sajnos így cserélnem kellett másik termékre..

bdori98

2021. március 16.

Nehezen lehet lemosni, nem vettem észre semmilyen hatását, használata után többször is pattanások jöttek ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

k.boglarka

2020. december 6.

Nem neveznén bőrradírnak, inkább arcpakolás előtti arcpakolásnak. Miután rászárad a bőrre inkább lehúzni kell mint egy maszkot nem pedig radírozó hatást lehet vele elérni. Nem vettem észre jótékony hatását a bőrömön. Biztosan nem veszem többet újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

thepinkpanther

2020. augusztus 11.

Eddig ez az egyetlen bőrradír, amitől nem pirosodtam be. Heti egyszer, de néha két alkalommal is használom: szépen radíroz, puha bőrt eredményez, én az illatát is nagyon kedvelem. Nem kísérletezem tovább, maradok ennél a radírnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

viktoriam

2019. november 12.

Nagyon jól radíroz, bár azt érdemes róla tudni, hogy nem érdemes lemosni, miután megszárad, hanem egy masszázs/radírozó kesztyűvel érdemes leradírozni a bőrről, és utána lemosni a maradékot. Pihe-puha bőr lesz az eredmény :) vízhiányos, érzékeny bőrre használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

HDorina

2019. június 21.

Első évben Ilcsivel vizsgáztam, köztük ezzel az arcradírral is, amit otthon használtam tovább. Elsőre beleszerettem az illatába. Korábban úgy használtam, hogy felvittem a bőrömre és nedves ujjakkal körkörözve masszíroztam a bőrömet. Később rátértem arra a megoldásra, hogy fent hagytam száradni és utána dörzsöltem le. Ez egy kicsit durvább megoldás. Ki is pirosodtam tőle. A bőröm puha lett. Azt tudni kell, hogy ez a radír a zsíros bőrűeknek jó, akinek nem érzékeny a bőre. A szemcsék miatt érzékeny, vízhiányos, zsírhiányos bőrre nem ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

novembermesi

2019. február 23.

Kozmetikusom ajánlására vettem még tavaly májusban 30 ml-t. Heti 1 alkalommal használtam, hagytam h teljesen megszáradjon, azonban nehéz volt lemosni. Nekem a radírozó hatása nem bizonyult tökéletesnek, ez is inkább pakolás jellegű szerintem. Maximum arcmosó törcsivel lehet radírozni vele az arcot. Inkább 1-1 pattanásra kentem pöttyözve estére fel. Reggelre szépen enyhítette a gyulladást. Bőrradírnak nekem nem vált be, így nem is vettem újra, kerestem más olcsóbb natúr alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Inezke

2018. december 20.

Valaha használt legjobb arcradír! Kellemes, citrusos illatába az első alkalommal beleszerettem :) 40 percig szoktam az arcomon hagyni, utána pedig puha, sima lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

adri0419

2018. november 1.

Kb. 2 éve már csak Ilcsit vagyok hajlandó a bőrömre kenni. Fantasztikusak az eddig általam használt termékei. Nagyon finom illata van ennek a radírnak is. Felvitelkor is radíroztam vele a bőröm, illetve száradás után (gyorsan megszárad) is. Nagyon jó a hatása, érzem, hogy fellélegzik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0