Ilcsi

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: dorco, Módosítva: 2021. május 6.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

2021-ben megújult összetétel!

Érzékeny, szeboreás, rozáceás, aknés, allergiára hajlamos bőrre. Szarukoptató, nyugtató, vitaminizáló, hidratáló.

Ár: 4000 , Eladó: niomiode
Állapot: bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Posta v személyes v Foxpost

niomiode

2021. május 5.

Sajnálatos módon a receptúra 2021 elején megváltozott. Így már nem az a szuper bőrradír ami régen volt. A peeling hatást nem fejti már ki, maximum egy hidratáló pakolással ér föl.
Abszolút csalódás. Évekig használtam mind a kozmetikában, mind otthoni arcápolásnál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 5.

bdori98

2021. március 16.

Nehezen lehet lemosni, nem vettem észre semmilyen hatását, használata után többször is pattanások jöttek ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

k.boglarka

2020. december 6.

Nem neveznén bőrradírnak, inkább arcpakolás előtti arcpakolásnak. Miután rászárad a bőrre inkább lehúzni kell mint egy maszkot nem pedig radírozó hatást lehet vele elérni. Nem vettem észre jótékony hatását a bőrömön. Biztosan nem veszem többet újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

thepinkpanther

2020. augusztus 11.

Eddig ez az egyetlen bőrradír, amitől nem pirosodtam be. Heti egyszer, de néha két alkalommal is használom: szépen radíroz, puha bőrt eredményez, én az illatát is nagyon kedvelem. Nem kísérletezem tovább, maradok ennél a radírnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

viktoriam

2019. november 12.

Nagyon jól radíroz, bár azt érdemes róla tudni, hogy nem érdemes lemosni, miután megszárad, hanem egy masszázs/radírozó kesztyűvel érdemes leradírozni a bőrről, és utána lemosni a maradékot. Pihe-puha bőr lesz az eredmény :) vízhiányos, érzékeny bőrre használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

HDorina

2019. június 21.

Első évben Ilcsivel vizsgáztam, köztük ezzel az arcradírral is, amit otthon használtam tovább. Elsőre beleszerettem az illatába. Korábban úgy használtam, hogy felvittem a bőrömre és nedves ujjakkal körkörözve masszíroztam a bőrömet. Később rátértem arra a megoldásra, hogy fent hagytam száradni és utána dörzsöltem le. Ez egy kicsit durvább megoldás. Ki is pirosodtam tőle. A bőröm puha lett. Azt tudni kell, hogy ez a radír a zsíros bőrűeknek jó, akinek nem érzékeny a bőre. A szemcsék miatt érzékeny, vízhiányos, zsírhiányos bőrre nem ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

novembermesi

2019. február 23.

Kozmetikusom ajánlására vettem még tavaly májusban 30 ml-t. Heti 1 alkalommal használtam, hagytam h teljesen megszáradjon, azonban nehéz volt lemosni. Nekem a radírozó hatása nem bizonyult tökéletesnek, ez is inkább pakolás jellegű szerintem. Maximum arcmosó törcsivel lehet radírozni vele az arcot. Inkább 1-1 pattanásra kentem pöttyözve estére fel. Reggelre szépen enyhítette a gyulladást. Bőrradírnak nekem nem vált be, így nem is vettem újra, kerestem más olcsóbb natúr alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Inezke

2018. december 20.

Valaha használt legjobb arcradír! Kellemes, citrusos illatába az első alkalommal beleszerettem :) 40 percig szoktam az arcomon hagyni, utána pedig puha, sima lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

adri0419

2018. november 1.

Kb. 2 éve már csak Ilcsit vagyok hajlandó a bőrömre kenni. Fantasztikusak az eddig általam használt termékei. Nagyon finom illata van ennek a radírnak is. Felvitelkor is radíroztam vele a bőröm, illetve száradás után (gyorsan megszárad) is. Nagyon jó a hatása, érzem, hogy fellélegzik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Cintia96

2018. április 19.

Problémás helyeken csipked, tényleg puhábbá teszi a bőrt, a piros foltokat enyhén lehúzza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.