Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2012. május 3.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arclemosó érzékeny bőrre cickafarkkal és útifűvel.

Ár: 2000 Ft, csere is lehetséges , Eladó: Jaina
Állapot: Kb két adagnyi hiányzik belőle, Helyszín: Tinnye, fizetés: Solymár környékén személyesen átvehető, postázom is
betty23

2018. augusztus 30.

Első benyomás: Szokatlan a habzó lemosók után ilyesmit használni, de nekem tetszi. Nem szárítja halálra a kombinált/enyhén pattanásos bőrömet, viszont nem lesz olyan csúszósan tiszta a bőröm, ami még tényleg szoktatlan. Sminket még nem próbáltam lemosni vele, de a szennyeződéseket nagyon szépen levitte a bőrömről.

Így használom:
Reggel - Érzékeny Extra Tonik, Érzékeny Extra Gélkrém nedves bőrre
Este - Érzékeny Extra Arctej, Érzékeny Extra Tonik, Érzékeny Extra Gélkrém

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Így használom:
Reggel - Érzékeny Extra Tonik, Érzékeny Extra Gélkrém nedves bőrre
Este - Érzékeny Extra Arctej, Érzékeny Extra Tonik, Érzékeny Extra Gélkrém

larka95

2017. június 2.

Sminkeltávolítás céljából vettem, sajnos arra nem felelt meg.
Nem távolította el. A bőröm szebb lesz tőle. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Sminkeltávolítás céljából vettem, sajnos arra nem felelt meg.
Nem távolította el. A bőröm szebb lesz tőle. Nem veszem újra.

platinakuka

2016. október 3.

Egy krémmel használom, a problémás bőr tisztítására alkalmas cuccok helyett. Július óta napi használattal a negyede fogyott, tényleg sokáig bírja, nem fogy hamar. A hatása jó, kevesebb durva, gyulladt izém van. Ami van, az még szolidabb, mint ezelőtt.
Ami miatt négy csillag, hogy a sminket (főleg a szem sminket) nehezen hozza le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

Ami miatt négy csillag, hogy a sminket (főleg a szem sminket) nehezen hozza le.

Bringa11

2016. április 26.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be. Főként smink eltávolítása céljából vettem de erre teljesen alkalmatlan. A szempillaspirált egyáltalán nem tudja leszedni de még a CC krémet sem (amiből éppen csak egy picit használok). Ráadásul borzasztóan ég tőle a szemem és ha véletlenül egy pici belemegy akkor úgy csípi mintha erőspaprika lenne benne. Ezt nem is értem,mivel elvileg érzékeny bőrre van. Még csak azt sem mondanám hogy szebb lesz tőle a bőröm vagy puhább,semmit nem csinál. Az illata is szörnyű,habár ez lenne a legkevesebb, ha legalább hatásos lenne. A szép összetevők miatt adok neki 2 pontot,de kb annyit ér mint a sima csapvíz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Csillu88

2016. január 1.

Kozmetikus Vagyok bár soha nem rajongtam az Ilcsiért. A bőröm már annyira érzékeny hogy szinte semmit nem visel el,legalábbis lemosók terén.Mindent, tényleg mindent kipróbáltam már.Aztán úgy döntöttem kipróbálom ezt az arctejet ha nem jó akkor mehet az elajándékozni szánt kosárba.Hát nem így lett. Nemhogy az arcom nem pirosodik ki...de még a szememet sem irritálja!Csodacucc! Nem ajándékozom senkinek csak ajánlom de nagyon! Ára teljesen jó.Minden napos használat mellett 5 hónapig bírja! Az nem rossz arány!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Lityi1990

2015. július 12.

Próbáltam már vele sminket lemosni, de nem igazán sikerült neki vele megbirkózni. Az illata nagyon jó, de nincs nagyon haszna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

kcseni

2015. április 25.

Használtam már ennél jobb arctejet is, sőt ma már félálomban is jobb arctejet készítek. Tisztít ugyan, de többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

vaniliavillam

2014. július 5.

Már a másodikat használom (1 üveg kb fél évig kitart), és nagyon szeretem. Sokkal tisztább és puhább lett az arcbőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Móni@nya

2014. január 8.

Csomagban vettem a mini változatát. Tetszik a gazdaságos pumpás kiszerelés. Az illata nem kellemetlen "zöld". Kifejezetten finomnak találom. Sminklemosásra használom, az arcomon szépen tisztít. A szememen sajnos nem vált be, panda képem lett. Viszont finom puha lesz tőle a bőröm, nem csíp, nem irritál. Lényegében tökéletes.
Nekem sajnos túl húzós az ára, így döntenem kell a tonik és a tej között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 8.

Nekem sajnos túl húzós az ára, így döntenem kell a tonik és a tej között.

malvina

2013. december 4.

A hagyományosnál kisebb kiszerelésben kaptam kipróbálásra. Az illata olyan natúr illat, rögtön lehet érezni, hogy nem került bele plusz illatanyag. Sajnos a kombinált bőröm valahogy nem szerette, a szárazabb részeken eléggé húzódott a bőr a használat után, zsírosabb területeken nem volt problémám vele. Vacilálok, hogy 3 vagy 4 pontot adjak, legyen 4 pont a szép összetevők miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate