Ilcsi

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Zuzupet, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A bőr gyulladásos folyamatait csökkentő,a bőr hidratációját javító,antioxidáns,hidratáló,nyugtató. Cickafarkkal és utifűvel.

Ár: 5500 , Eladó: Kencemániás
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Jelenleg csak postázni tudok, fizetés: Előre utalással bármivel tudom küldeni
betty23

2019. szeptember 8.

update 3. 2019.09.08.: Az utolsó cseppig elhasználtam, de az alkohol miatt nem fogom újra megvenni.

update 2. 2019.02.06.: Így télen éjszakára egy picit talán kevés is, szóval akinek ilyenkor télen is picit zsírosabb a bőre, annak is jó lehet.

update: Na, arra már rájöttem, hogy nagyon melegben a homlokom estére kicsit bezsírosodik vele. Nem negatívum, ahhoz képest mint szokott, sokáig nem zsírosodik be, csak gondoltam megosztom. :)

2018. augusztus 30. Első benyomás: A kozmetikusom ajánlotta a bőrproblémáimra ezt a termékcsaládot. Kombinált bőröm van, mostanában sajnos egyre gyakrabban kipattogok (zárt piros pattanások, illetve mitesszerek), főleg a homlokomon és az orcáimon. Egy picit sűrűbb, mint amire számítottam, viszont ahogy felkenem a nedves arcbőrömre, fél perc alatt beissza. Nem hagy ragacsos réteget maga után, csak hidratáltság érzést. Nekem tökéletes a kombinált bőrömre: plusz hidratáltságot nyújt ahol kell, de kontrollálja a T-zónám zsírosságát, ilyen jó krémem még nem volt! Egyelőre nem okozott új pattanást.

Így használom:
Reggel - Érzékeny Extra Tonik, Érzékeny Extra Gélkrém nedves bőrre
Este - Érzékeny Extra Arctej, Érzékeny Extra Tonik, Érzékeny Extra Gélkrém

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Így használom:
Reggel - Érzékeny Extra Tonik, Érzékeny Extra Gélkrém nedves bőrre
Este - Érzékeny Extra Arctej, Érzékeny Extra Tonik, Érzékeny Extra Gélkrém

pindurmau

2018. szeptember 28.

Az én bőrömnek eddig a legjobban bevált krém, csökkenti a gyulladást és jól hidratál nem hagy zsíros érzetet ( gél jellegű). Mióta ismerem mindig kérek a kozmetikusomtól, sajnálom, hogy máshogy nem tudok hozzá jutni. Az illata neutrális, nem parfümös, növényi jellegű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Boboka89

2018. március 19.

Érzékeny,vízhiányos,gyulladásra hajlamos bőrre szuper választás.Nagyon kis ''kellemes''kence:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

buzavirag

2017. január 18.

Minden arckrém csípte eddig a bőröm, amiket vettem érzékeny bőrre. Ez nem, csak egy pillanatra, talán mintha, de mire kigondolom már nem is érzem, ezt lehet csak bebeszélem magamnak. Nagyon jó puha lesz tőle az arcom, hosszabb távon fogom használni, így arról még nem tudok nyilatkozni, hogy a száraz érzékeny bőrömet hogy tartja karban. Majd írok updatetet! Az illata furcsa, de ez nem érdekel, mert eddig a pár alkalommal nagyon bevált! Én 50ml-t vettem 4990Ft-ért a kozmetikusomtól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Szerafin33

2016. július 31.

Kombinált bőröm van, esti krémezés után reggelre a T-zónában kicsit jobban fénylett a bőröm, mint szokott. Zsírosabb volt. Az illatát nem szerettem. Viszont szépen rendben tartotta az arcom, natúr, szép összetevőkkel és magyar :) Újravásárolós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

lucckozak

2015. június 26.

Arctisztítás után használom esténként, és ennek köszönhetően szép gyorsan begyógyul a bőröm, nem marad piros/sebes. Tökéletesen karbantartja az arcomat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 26.

zimányiréka

2015. március 25.

Nekem sajna nem vált be :( kozmetikustól rendeltem egy 125 ml-eset, es ismerősömmel feleztünk. Próbálkoztam vele de nekem szörnyű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Mili88

2015. február 17.

Nagyon jól hidratál,nekem az illata is tetszik,gyorsan beszívódik és nem lesz zsíros,ragadós érzés utána.Biztos,hogy újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Makk Zsuzsó

2014. december 31.

Pár hete használom már, kifogástalan. Amit ígér, azt betartja. Nekem elég hisztis, télen elromló, vegyes bőröm van, amit ez a krém szinte tökéletesen karban tart. (Használom még mellette a Dr. Scheller jojobás szérumját is, a kettő együtt valami szuper!) Az is jó benne, hogy hamar felszívódik, nem marad utána zsírosan fénylő bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 31.

vaniliavillam

2014. július 5.

Nagyon érzékeny és száraz arcbőrömet gyorsan rendbehozta az arctejjel együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Nagyon érzékeny és száraz arcbőrömet gyorsan rendbehozta az arctejjel együtt.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate