Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: orsycka, az összetevőket feltöltötte: B, Módosítva: 2012. július 18.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A bőr gyulladásos folyamatait csökkentő, a bőr hidratációját javító, antioxidáns, gyulladáscsökkentő, hidratáló nyugtató testápoló érzékeny bőrre.

ribizlizizi

2015. július 17.

nagyon büdösnek találtam, de szeretem egyébként, ott figyel a polcomon, néha kenegetem vele magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

rekag

2013. március 29.

2 éves gyerkőcöm érzékeny bőrére használom. Szépen hidratál, könnyen felszívódik, egyedül az illatát viseljük nehezen, de hozzá lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

hunbernadett

2013. január 30.

Barátom használja a pikkelysömörére, gyönyörűen szokta csökkenteni a gyulladást, a bőr pirosságát. Én is szoktam használni néha, nekem a száraz bőrömet hozza helyre több napra. :) Az illatát pedig én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

maacka

2012. szeptember 27.

Én mindenre allergiás vagyok, mindentől viszket a bőröm. Nekem ez a krém nagyon bevállt, semmi bajom nincs tőle. Nagyon könnyen és hamar beszívódik, nem ragad utána a bőröm. Szerintem egyáltalán nem büdös én nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 27.

csil

2012. szeptember 2.

Sajnos erről nem tudok semmi jót írni,a lánykám érzékeny száraz bőrére vettem meg,de 5 perc után csupa piros pötty lett tőle a karja.talán normál bőrnek jó,de érzékenynek nem alkalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

B

2012. július 3.

Nem vagyok Ilcsi párti, de be kell valljam ez a testápoló tényleg jó! Nagyon jól hidratál. Egy héten egyszer szoktam használni, de egész héten bársonyos marad tőle a bőröm. Még hatásosabb, ha előtte leradírozzuk a bőrt (de azt csak heti 1x szabad). Szerintem gazdaságos és könnyen felszívódik. Viszont nagyon büdös, ezért kapott csak 4 csillagot tőlem. De szerencsére nem sokáig érezni a szagát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate