Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. április 3.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyulladáscsökkentő, nyugtató, összehúzó hatása van. Alkalmazása során a gennyes pattanások visszafejlődnek, a gyulladás mérséklődik, a kezelt terület sokkal nyugodtabb lesz.

tdorina3

2015. július 29.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nem váltotta be őket. :( Felkenés után nagyon hamar beszívódik, igaz, hagy egy kis ragacsos érzetet a bőrön maga után, de ez szerintem nem zavaró. Pozitívum volt benne, hogy nagyon sokáig matt maradt utána a bőröm (fontos, hogy én utána tettem rá alapozót, mert a szérum "magában" picit fényes hatást keltett - de nem zsíros érzést). Viszont nagyon be volt harangozva, hogy mennyire hatásos pattanások ellen, problémás bőrre, hogy a komolyabb gondot okozó pattanások, aknék "kozmetikai problémává szelídülnek"... A pórusaimat kicsit összébb húzta, de semmi egyéb nem történt a pattanásokkal, még a gyulladásokat sem sikerült igazán lehúznia. :( Elhasználtam mindet, mert nem ártott, de ezért az árért jóval többet vártam volna tőle, nem sikerült a célját teljesítenie, amiért megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 29.

artdeco

2015. június 6.

Úgy szerettem volna szeretni! Természetes is, magyar is és mégsem lettünk barátok. Az illata a medvecukorra emlékeztetett, felkenés után ragacsos érzést hagyott. Pozitívum, hogy enyhe bőrnyugtató hatása volt, de a pólusaimat sajnos nem húzta össze. Elhasználtam, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

Babooca

2013. április 27.

Nem szerettem ezt a zselét, hatása szerintem semmi sem volt, rajtam nem segített. Pedig annyira szerettem volna hogy hasson. Nekem semmit sem csinált a pattanásokkal, a szaga is eszméletlen volt. Mikor bekentem az arcom, eleinte jó volt, de rá 10 percre durván kifényesedett, aztán meg még jobban kiemelte a piros foltjaimat. Ha rosszul kentem el, akkor meg zöld foltjaim lettek. Egy "élmény" volt tőle megválni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

boglarka88849

2012. július 14.

Jaj, nagyon szeretem ezt a krémet! Este bekenve a csúnya patikat már reggelre lelohasztja és meg is nyugtatja.Natúr és hatásos, kell ennél több?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

Nimrod

2012. április 3.

Pár nap alatt meglepően látványosan visszahúzza a gyulladt pattanásokat, nyugtatja a problémás területet....de csak rövid ideig jó használni, mert hosszú távon hozzászokik a bőr és hatástalan lesz...szerintem. Mindig csak addig jó használni amíg a gyulladás elmúlik és ha később újra előjön a probléma, akkor újra elővenni. De amúgy tényleg nagyon hatékony.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

Antioxidánsok: Pimpinella Anisum Extract, Pimpinella Anisum Extract

Ánizs kivonat. Hatásos antioxidáns és baktériumellenes anyag, azonban a benne lévő illatanyagok bőrirritációt és fényérzékenységet okozhatnak, így érzékeny bőrűeknek jobb kerülni. Az összetevővel "Bioxilift" márkanéven is találkozhatunk, mely a Beirsdorf kommunikációjában az ánizs 100%-ban természetes kivonata. A Beiersdorfhoz közeli kutatások szerint a Bioxilift képes a bőrt ellazítani, azaz "botox" szerű hatása révén simítja a ráncokat.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.