Ilcsi

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mnodulus, Módosítva: 2020. január 20.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A ráncsimító hatású hidratáló elixír arcra és dekoltázsra ajánlott. Hatóanyag-kompozíciójának – a nedvességszabályozó nátriumhyaluronátnak, az antioxidáns hatású C-vitaminak és ginkgónak, a fitoösztrogénekben gazdag yukkának, valamint a sejtfunkciókat támogató, szilíciumban gazdag zsurlónak – köszönhetően igazoltan csökkenti a ráncok mélységét, hosszát és erősíti a bőrfunkciókat.

Ár: 3500 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta v személyes

Nessy

2020. április 11.

Ezzel a termékkel nem tudom még hányadán állok. Ritkán nyúlok érte, nem épült be teljesen a rutinomba...talán mert különösebb eredményét nem láttam eddig? Persze mire elfogy az üvegcse, ez még változhat, hiszen tele van szebbnél szebb növényi összetevőkkel... szeretném később felpontozni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

szida

2019. április 1.

Esti arckrém előtt hasznalom. Sokáig elég, gazdaságos kiszerelés. Szeretem, de nem biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Eneee

2018. november 3.

Nagy kedvenc az Ilcsi termékekből! Tavaly a stressztől sokat fogytam, és kicsit "leszakadt" az arcom, hát pikk-pakk helyre tette. Eleve a neve is, hogy elixír, már az használ :D Jól adagolható, jó az állaga, gyorsan beszívódik. Utána szoktam még felkenni Ilcsi Anti-ageing hyaluron szemráncrémet meg meggy-kökény arckrémet, így a három együtt szuperül felerősíti egymás hatásait :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

debr89

2018. június 13.

Ez egy igazi csodaszer.Nem voltak olyan túl nagy reményeim.Gondoltam ezt is kipróbálom és ennyi.Kb.3-4 hete használom és a homlokomon lévő ráncok nagyon látványosan javultak. Konkrétan a homlokom közepén el is tűnt.Könnyű felvinni,gyorsan beszívódik, illata nem zavaró. A kozmetikusom is megjegyezte, hogy mennyivel szebb a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

versace

2018. április 19.

Nagyon jó kis termék, esténként szoktam használni a hidratáló krémmemmel együtt. Hatása már az első pár használat után is látszott, sokkal üdébb és egységesebb lett az arcom. A felvitele nekem egyáltalán nem okoz gondot, tetszik, hogy pár csepp is elég belőle és elég vizes a szérum, így könnyű nagyon szétkenni és bemaszírozni a bőrbe. Igen hamar be is szívódik, nincs utána ragacsos érzés, hanem inkább frissítő. Az illata leginkább semleges. Nekem bevált, kb. 3 hete használom naponta folyamatosan, valószínűleg újra is fogom venni, ha elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 19.

hessviky666

2018. február 8.

Mindig nagy örömmel töltenek el az újdonságok. Evvel is így voltam. Még csak 2x használtam, de a hatása észrevehető. Egy nagyon könnyű, inkább esszenciára hajazó termék, folyékony, szinte vízszerű. Illata nincsen. Nagyon kellemesen felfrissíti az arcbőrt és egységesebbé teszi azt. A hidratálás nélkülözhetetlen fölé, mert önmagában azért kevés. Az összetevői nagyon szépek és hozzáteszem az ára annyira barátságos, hogy csak na!!! Kicsit hasonlít hatásában a Happy Skin havasi gyopáros szérumára.
Még jövök updattel.
2018.02.08: kb a 4-5. üveggel használom el. Érdekes, hogy ha ezt használom, sokkal egységesebb az arcbőröm, mint nélküle, főleg nyáron van nagyszerű hatása. Azonban mindenképpen kell fülé egy erősebb hidratáló krém, mert egymagában ez a termék nem elég hidratáló. Továbbra is használom, mert kellemes érzést nyújt este a bőrömnek és ha van néhány kis pattim azt gyorsan gyógyítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Még jövök updattel.

mnodulus

2017. július 2.

Most fogyott el az első üvegem, még nem vagyok biztos, hogy újraveszem, hiszen ez volt az első szérumom és rájöttem, hogy valóban szükséges kelléke a napi ápolásnak, szeretnék kipróbálni minél többet.
Az elixírt elég nehéz volt adagolni, mivel vízszerű és folyton lefolyik, mire bemasszírozhatnám. Viszont a hatása kárpótolt, a bőröm hidratáltabbnak, élettel telibbnek tűnik a használatával. Gondolom hosszútávon sem elhanyagolható a hatása. Teljesen felszívódik, ragacsos utóhatásról szó sincs. Összességében tetszett, az ára is elég jó, az összetevők is szépek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbic Acid

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Orvosi ziliz kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy az orvosi ziliz kivonatot a kozmetikumokban mire használják. Paula Begoun szerint sűrítő anyagként használatos, és lehet, hogy van nyugtató, gyulladáscsökkentő tulajdonsága is.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology