Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2017. július 7.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Dehidratált, érdes bőrre

Hidratáló, vitaminizáló, feltöltő

adrica

2016. november 21.

Nagyon rég, kb.13-15 évvel ezelőtt maga Ilcsi néni egy promoció alkalmával kente rám az egyik kezemre, a másikra pedig a sárgabarackos krémjét. Valószínű, akkor még csak sima sárgadinnyés volt ez a krém. Szuper volt. Puha, nem fénylő és tényleg hidratált lett rögtön. Nem jutottam hozzá, de azóta is vágyakozom. Most azért komolyan elgondolkodtam, hogy a lánykám ekcémás combikájára lehet, hogy jó volna, mivel mindig télen, a kemény forró víz, és a bőr szellőzetlensége miatt alakul ki. Mindig kiszárad a kis bőre, és utána jönnek az ekcémás foltok. Muszáj valamilyen testápolónál kikötnünk. A foltokat Sudocremmel kezeljük. Lehet, hogy beszerzek. Amit a bőrgyógyász felír, és kikeverik, az sem olcsóbb, viszont olyan zsíros utánérzetet ad, mint egy zsíros bödön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 21.

bara89

2015. december 11.

Sajnos már nem gyártják. Helyette van új karottás testápoló, ami ugyanennyire jó. Már csak ilcsi testápolót használok. Rengeteg ideig elég volt, szuperpuha lettem tőle, és az illata :) Valóban drága egy drogáriás testápolóhoz képest, de legalább tényleg hatékony, hamar beszívódik, és csodás dolgok vannak benne. Próbálok nem elfogult lenni, de nehéz. Egyrészt kozmetikus vagyok, és Ilcsi termékekkel dolgoztunk az iskolában, másrészt a rengeteg próbálkozás után végre megtaláltam azt a testápolót, ami még télen is segít az érzékeny-vízhiányos bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

vivcsusz

2013. december 23.

Nemrég vettem akciósan,2500 Ft-ért. Így abszolùt megérte az árát

Heti 1X használom,a bőröm hamar beszívja. Nálunk kemény a csapvíz,de ez rendbetette a száraz felületeket.

Az illata jellegzetes,én inkább a karotta illatát érzem. De nem zavaró.

Egyébként sárgadinnye színű-legalább segít az eloszlatásban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 23.

Nemrég vettem akciósan,2500 Ft-ért. Így abszolùt megérte az árát

Az illata jellegzetes,én inkább a karotta illatát érzem. De nem zavaró.

Egyébként sárgadinnye színű-legalább segít az eloszlatásban

Gina

2013. július 30.

Nagyon szerettem ezt a krémet. Megfelelően hidratált és arcra is kenhettem. Pumpás kiszerelése miatt sokáig elég, bár így is elég drága :( nem beszélve arról, hogy nehéz beszerezni, nekem is "csak" kozmetikuson keresztül sikerült... Ára miatt mínusz 1 csillag, de a hatása nem marad el :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

Csill65

2013. január 9.

Nekem hatásos volt ez a testápoló, sőt úgy vettem észre a karotta kicsit melegebbé, barnává varázsolta a bőrömet amitől szebb is lett. Az illata nekem túl erős, ezért csak alkalmanként használom, mert zavar az erős illat. Minőségre tökéletes testápoló és gazdaságosan is használható a pumpás kiszerelése miatt, tényleg csak az erős illat miatt 4-es!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 9.

rikiki25

2013. január 2.

Nagyon szerettem az illatát. Természetes, nem az a műdinnye illat. Szuperül hidratál. Nekem közel fél évig elég volt, így ha úgy vesszük nem is drága. Elég heti 2-3szor bekenni vele a testet. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Hibiszkusz

2012. június 4.

Tavaly télen használtam, akkor kb 2300 Ft körül vettem, azóta valószínűleg drágulhatott. Finom állagú, jól kenhető krém, a hatása jó volt, hidratált, rendbe tette a kisebesedett karomat, bár ezért cserébe elég sokat kellett magamra kenni, ami nem túl gazdaságos a méretet és az árat nézve. Viszont legalább nem kőolajat kentem magamra. Az illata tömény, édes és sokáig megmarad, ha valaki nem kedveli az illatos kencéket, ezt hagyja ki, mert biztos nem fogja bírni. Nekem is okozott ez némi gondot, de a hatás miatt elviseltem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 4.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Közönséges paprika. A csípős paprika a kozmetikai iparban erősítőszerként használatos. Keringésfokozó hatóanyagának, magas vitamintartalmának köszönhetően alkalmas sápadt, laza, aknés bőr ápolására, masszázskrémekben cellulit, stria kezelésére. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.