Ilcsi

Ár:   4850 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: oaxaca, Módosítva: 2019. július 5.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A kénes-meszes gyógyvízzel készült szérum összetételénél fogva hámképző, bőrépítő tulajdonságú, és fokozza a bőr ellenálló képességét. Használható aknés forradások kezelésére arcon és háton. Enyhe szárító hatása miatt a korpás szeboreás bőr kezelésekor kombináld a bőrtípusnak megfelelő nappali krémmel. A szérumot eredményesen alkalmazhatod lichen pilaris vagy szőrtüszőgyulladás kezelésénél, gyantázás, borotválkozás után, de a nyári hőségben előforduló bőrkipállásokra is hasznos segítség.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

makeupqueen1

2020. május 21.

Szerintem ez tenyleg egy csodaszer. Korabban borgyogyasz is irt fel nekem kremeket, de egyik sem valt be. Ez a termek tenyleg eleg rossz szagu, de szerintem elviselheto es egy ido utan mar nem is lehet erezni annyira. De mindez megeri mivel látványosan rendbehozta az arcomat, es most szep sima.
Mivel szarit, mindenképpen ajanlott hidratáló arckremmel felváltva hasznalni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Mivel szarit, mindenképpen ajanlott hidratáló arckremmel felváltva hasznalni.

hedorka

2020. január 20.

Szeretem az Ilcsis termékeket, de sajnos ez a termék annyira nagyon büdös, hogy 1 csillagnál nem tudok többet adni neki. 15 percig bírtam magamon, aztán alaposan lemostam, mert kibírhatatlan volt. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

oaxaca

2019. július 5.

Ilyen büdös kozmetikummal még sosem volt dolgom, pedig több kénes terméket használok. A seborrheámat teljesen eltüntette már egy alkalmazás is. Bár mivel túlszárította a bőröm, másnapra nagyon zsíros lesz mindig... Hát igen, tipikusan kombinápt a bőröm, ez mrg zsíros bőrre való. De megkapja az 5 csillagot, mert eddig csak a szteroid mulasztotta el az arcomról a hámló foltokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 5.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur