Ilcsi

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Ritmó, az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2020. február 10.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A napos, meleg fekvésű helyeket kedvelő kövirózsa a szeplősök, májfoltosok, kreol bőrűek kedvence különleges halványító hatása miatt. Az alkoholmentes tonikot az érzékeny bőrűek is használhatják. Nem szárítja a bőrt és frissítő, tonizáló hatása kellemessé teszi a mindennapos bőrápolást.

Ár: 3600 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta v szemèlyes

veronka052194

2020. június 17.

itt sikerült megvennem és nem bántam meg:) Lehet, hogy csak képzelődöm, de mintha halványítaná a pati foltokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

MissMinnie

2020. április 15.

Tonikokat tekintve a kedvencem az Ilcsi felhozatalból. Megnyugtató tisztaság érzést kelt, az illata szintén. Az Ilcsis érzékeny extra arctejjel szoktam áttörölni az arcom, ezt a tonikot pedig már csak a tenyerembe fújom és úgy simogatom szét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Nessy

2020. március 29.

A napi Ilcsis arcápolási rutinomon még finomítanom kell, nem tökéletes.
Viszont! Ez a tonik, olyan erős bőrnyugtató és hidratáló hatású, hogy tuti marad! Szépen feltölti a bőrt és a pattanás utáni foltokat is segít enyhíteni, gyorsabban, nyom nélkül gyógyulnak. Mivel alkoholmentes, nyugodtan lehet közvetlenül arcra fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

A napi Ilcsis arcápolási rutinomon még finomítanom kell, nem tökéletes.

HHenna

2020. január 17.

Nagyon szuper tonik! Arcmosást követően visszaállítja a bőr megfelelő pH értékét! Nyugtató hatása isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

viktoriam

2019. november 12.

Nagyon jó arctonik, erős bőrnyugtató hatással. Nemrég egy rosszul megválasztott arcpakolást használtam (diazo), amitől nagyon kipirosodott és égett a bőröm. 10 percen belül megnyugtatta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

novembermesi

2019. október 19.

2019.10.19
Most újra megvettem, ez vált be a legjobban több tonikot próbálgattam már. A rostos kövirózsa zselét rendeltem meg mellé a folthalvanyitas miatt. Bizom benne hogy a kettő kombinaciója segít a bőrömön a foltokat mérsékelni, majd updatelek :)

Kozmetikusom ajánlására vettem meg még tavaly májusban és most vagyok ott, hogy már csak egy icipici van benne :) Szóval az árához képest sokáig kitart, igaz volt hogy nem használtam napi szinten. Kimondottan az alkohol mentessége és a folthalványítása miatt vettem meg. Szépen megtisztítja az arcbőrt, nem okozott irritációt, nyugtatta puhította az arcom. Még gondolkodom rajta, de lehet újra beruházok rá. :) Közben próbálgatom a Naturissimo termékcsaládot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

2019.10.19

Emem

2019. április 4.

Szeretem az Ilcsi termékeket,még nem sikerült csalódnom bennük.Illata kellemes,hamar felszívódik.Májfoltjaim látványosan halványodtak mióta használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Boboka89

2018. március 22.

Annyira régóta vágytam rá!!Nagyon szeretem.Kellemes az illata,nem szárìt,sőt hidratál,halványít(gatja)a foltokat-erről még nincs hosszútávú tapasztalatom. Imádom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

juditviktoria

2017. június 4.

Eddig a PC tonikját használtam,viszont nagyon drága és gondoltam keresek egy másik tonikot,ami ugyanúgy jó,viszont nem kerül sokba.
Itt a krémmánián találtam rá erre a csodára,amit nagyon köszönök:)
A tökéletes tonik,én csak így nevezném!Minden amit ígér be tartja az illatát meg egyenesen imádom!
Nem kérdés hogy újra veszem e,nekem ez marad a tonikom amíg csak lehet kapni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Itt a krémmánián találtam rá erre a csodára,amit nagyon köszönök:)
Nem kérdés hogy újra veszem e,nekem ez marad a tonikom amíg csak lehet kapni:)

incifinc

2017. március 5.

Drága és minek bele a glycerin ( hosszú távon nem jó a bőrnek!! a gyártónak üzenem)
Sokféle tonikon túl, eddig ez a legjobb. különösen tetszik, hogy a spricnije úgy porlaszt, mint a permetelő! Nem kell a vattakorong sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract