Ilcsi

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros

Korpás szeboreás, hámló, viszkető, pszoriázisra hajlamos bőrre, fejbőrre. Keratinképzést normalizáló, tonizáló, nyugtató, korpáso - dást csökkentő A mahóniát és a számos gyógy - növényt tartalmazó tonik a hámló, irritált szaru- és hámréteg megújítását segíti. A tonik összehúzó, tonizáló, korpásodást csökkentő, szaruképzést normalizáló hatásának köszönhetően kiválóan használható zsíros, korpás, viszkető fejbőr kezelésére és elektro - mos masszírozására.

larka95

2017. június 20.

Sajnos ma tudtam meg a kozmetikusomtól, hogy nem tudok többé Mahónia tonikot rendelni, mert az Ilcsi kivonja. :( kezelések és gyantázás után mindig ezt használta, nekem is volt belőle itthon. Szerettem az illatát és a hatását. Jó kis termék volt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

umpalumpa

2015. február 20.

Régen valamikor használtam, mikor a fejbőröm nagyon viszketett az átlag samponoktól és még nem találtam meg a nekem valót. Hajmosás után csepegtettem a fejbőrömre, elválasztgatva a hajam. Nagyon kellemes volt. Arcomon is használtam, mert a "sima" zsíros bőrnek is nagyon jó. A csipkebogyó toniktól ragadtam, ettől meg nem. A szaga érdekes, gyógynövényes (mi más?), szal aki az ilyesmit büdinek tartja nem biztos, h szeretni fogja. Úgy emlékszem van benne alkohol, így ma nem bírnám már az orcáimon, de régen isteni volt a problémáimra (és bazi drága akkor is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate