Ilcsi

Ár:   5090 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grossera, Módosítva: 2012. január 4.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Regenerálja, puhítja a kínzóan száraz, illetve hámló vagy pszoriázisra hajlamos bőrt. A hajdúszoboszlói víz tulajdonságainak köszönhetően rendszeres alkalmazása a mélyrétegi vízhiányos bőrön is segít, ricinusolaj-tartalmánál fogva feltölti, bársonyossá teszi a bőrt.

Kiszerelés: 250 ml

Nyafipocak

2018. április 3.

Még jó, hogy a lehető legkisebb kiszerelést vettem meg. Éjszakai krémként adta a kozmetikusom, reggelre olajos maradt a bőröm, ami nekem cseppet sem tetszett. A homlokom 1 hét használat után szörnyen tele lett mitesszerekkel, pattanásokkal. 3 hete nem használom már, de nem sokat javult a helyzet. :( Mellette továbbra is hámlik a homlokom és az orrom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Morgana27

2018. március 30.

Vízhiányos, fáradt bőröm van, sok stressz ért az elmúlt években, ami sajnos meglátszik a bőrömön is. Ez a krém viszont csodákat tesz az arcommal, látványosan számolja/tölti fel az első ráncokat, amik mélyülnek a fáradtságtól vagy a stressztől. Számomra egyértelműen az Ilcsi legjobb krémje a hideg, fűtött szobás hónapokra. Kicsit olajos, akit ez zavar, annak érdemesebb inkább éjszakai krémként használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

tothrenata1985

2017. március 31.

A kozmetikusom szokta alkalmazni rajtam, szépen bemasszírozza a bőrömbe. Csodákat tud tenni egy kezelés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 31.

Linda86

2015. október 31.

Kozmetikusként tisztító kezelések előtti felpuhításra használom, de éjszakai arcápolónak (olajtartalma miatt fénylik) is kiváló, valamint testápolónak is nagyszerű. Pikkelysömör esetén pedig valódi megváltás!!! Sömörös tünetek esetén mindenképp ki kell próbálni!!! Nem is gondoltam, hogy valami segíthet a pikkelyesen hámló, gyulladt bőrfelületen, ami a karomon jelent meg. Igazi áldás volt! Ja...és mandulaillata van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

koalace

2015. május 28.

A kozmetikusom van, hogy ezzel masszíroz meg. Iszonyatosan puha, hidratált, illatos lesz utána az arcbőröm. Nagyon szèpen feltölti a dehidatàlt bőrömet. Ez masszázskrém, nem arckrém!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

kcseni

2015. április 25.

Örök kedvenc! Imádom! Hidratál, puhává teszi a bőrömet, felfrissíti azt. Csak az illata ne lenne ilyen erős. Feleslegesnek tartom, hiszen a krém hidratálásra szolgál, nem illatosításra, arra ott van a parfüm... Mindenesetre szeretem, mert nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

eventually

2014. november 3.

Kedvenc krém! Már én is mindent kipróbáltam, sajnos soha nem fogok megszabadulni a pszoriázistól, mindenhol "egyfajta" a bőröm, szóval az arcom is csúnyán hámlott folyamatosan és ki volt száradva, akármilyen kencét tettem rá. Ettől sima, puha tapintású lesz, és nem hámlik. Már alapozózni is merem magam amióta ezt használom, mert nem üt ki alóla az a sok kis csúnya bőrdarabka. Nagyon diszkrét illata van, én szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

impuregro

2014. május 20.

Én a kora tavaszi időszakban használtam nappali arckrémnek. Szeretem az illatát, de egy kicsit sűrű krémnek találtam, amikor felvittem a bőrömre akárhogy belemasszíroztam fénylett az arcom, mintha nem szívná be rendesen vagy mintha zsíros bőröm lenne. Annyira nem volt vészes :) azért szívesen elhasználtam, mertnagyon jó puha és friss lett tőle a száraz bőröm. A téli időszakban azért érdemesebb használni, majd akkor visszatérek rá szerintem. Ja és nyugodtan lehet rá alapozót, púdert, korrektort felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

Makk Zsuzsó

2014. május 3.

Télen, amikor menetrend szerint elromlik a bőröm (értsd: beindul az intenzív ekcéma-szezon), testápolónak használom a kritikus területeken, pl. hát, felkar, nyak. Arcra nem, mert elég zsíros. Ha ezt használom, nincs is szükség szteroidos krémre, mert tökéletesen meg lehet előzni vele, hogy kialakuljon a gyulladás. Nagyon kiadós, finom keserűmandula illata van, téli kézkrémnek is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 3.

Tike92

2014. február 23.

Ez masszázskrém!!! Akinek kipattogott tőle az arca,ezért volt. Otthoni hidratálásra nem ajánlom,mint a nevében is benne van,ez bőrpuhító krém, tehát a tisztítás előtti felpuhító masszázsra szoktuk alkalmazni. Érdemesebb a habkrémeknél körül nézni,illetve kikérni egy Ilcsi kozmetikus véleményét. Csak ezekben a kozmetikákban tudtok hozzájutni a krémekhez,mivel ez professzionális termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Zöld színanyag.