Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MissM, Módosítva: 2012. szeptember 27.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A test bőrének túlzott elszarusodására, leginkább könyökre, talpra, sarokra, lábszárra. Hámlasztó, szaruoldó, vitaminpótló tulajdonságokkal rendelkezik.

micirpicir

2016. október 15.

Kozmetikusom ajánlotta epilátor használata mellett, szőrbenövés elkerülésére. Nekem bevált, vagy csak szerencsés alkat vagyok. Heti 2x használom. Érdemes a nagy tégelyt venni próba után ha bevált, mert sokkal jobban megéri. Kicsit folyós, selymes textúrája van. Többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

hessviky666

2016. június 27.

Nekem a kozmetikus testápoloként javasolta szintén a bőr alá nőtt szőrszálak megoldásaként. Sajnos eddig nem igazán csinált túl sokmindent, pedig egy hónapja használom. Legközelebb megérdeklődöm, hogy dunsztpakolásként használhatom-e. Addig sajnos 3 csillag. Utána jövök Update-elni.
Update: hát folyamatosan használom 2-3 naponta dunsztpakolásként, de csak nem szeretne a szőrbenövés csökkenni. Vagy én vagyok türelmetlen, de szerintem 3 hónap alatt már produkálnia kellett volna ennél többet.
Lemosom a lábszáramat az Ilcsi fekete szappannal, makd luffa szivaccsal átdörzsölöm. Megtörlöm, majd ez a krém folpackkal körbetekerve kerül rá 20 percig. Majd lemosom luffa szivaccsal és vízzel.
Ha valaki rájönne a használatból, hogy valamit nem megfelelően csinálok, kérlek írjon rám! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

feapaam

2013. június 4.

Sarok bőrkeményedésre szuper! a tiszta lábakat este be kell folpackozni és úgy a zoknit ráhúzni otthonra. 1-2 órát is rajta lehet, lefekvéskor csak lehúzod róla a folpackot, és lemosás nélkül lehet aludni. Ilyen formán kúraszerűen alkalmazva (másnaponként és kb 8 alkalommal illetve míg a probléma fent áll) gyönyörűen felhuhítja a talp bőrét, leoldja a bőrkeményedéseket. Sokkal hatékonyabb így kúrában és dunsztban, mintha csak ímmel-ámmal kenegetnénk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 4.

cassiopeia

2013. május 22.

Én nagyon szeretem!A könyökömet szoktam hámlasztani és utána oda használom rendszeresen!Kinek a pap,kinek a paplan.... :D nagyon sok féle ilcsi krémet használtam,én meg épp azt mondom,hogy igenis jók,hatnak,vmit én se szeretek,nem vok fanatikus,de kissé túlzásnak tartom a "hangzatos neveket",elég csak körbe nézni a piacon....kell venni akkor olyan krémet amiben szipi-szupi X-Y-Proxilános Lasersimítós hablatyok vannak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

doramora

2013. március 19.

Hasonló problémára vettem. Sok szőrszálam nem bújik ki a szőrtüszőből, tehát ott lapít a bőröm alatt és ezt sajnos látni is lehet. Szerencsére csak egy kis felületen és legalább nincs begyulladva. A kozmetikus mesterem mondta, hogy kenjek rá feketeszappant pakolásként, majd zuhanyzás közben dörzsis kesztyűvel dörzsöljem le. Majd kenjem rá ezt a joghurtus cuccot, mint testápoló. Sajnos eddig nem használt és már nem is reménykedek benne. Igazából kezdenek csalódást okozni az Ilcsis termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

MissM

2012. szeptember 28.

Régebben a borotváltól szörnyen kipatogott és kiszáradt a lábam, ekkor gondoltam rá, hogy kipróbálom a tejsavas krémet. A tejsavnak az a jó tulajdonsága van, hogy az épp bőrt nem bántja, csak az elhalt hámsejteknek segít leválni. Szuper krém, minden problémám megszűnt pár használat után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate