Ilcsi

Ár:   6700 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szdorca, az összetevőket feltöltötte: olee818, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lábápolók

A vadgesztenye visszérnyugtató, ödéma- és vizenyőellenes hatását a krémben levő többi növény bőrműködést segítő tulajdonsága is fokozza. Hatása érnyugtató, ödémakiürítő.

Ár: 3000 , Eladó: niomiode
Állapot: bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes posta foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

mafalda

2021. április 13.

Nagyon jó érzés használni, gondolom nem fogja eltüntetni a hajszálereket a lábamról, de azért reménykedem. Eddig kétszer használtam nagyon jó érzés belemaszírozni a fáradt lábaimba. Illata nagyon finom, hűsít, sejtelmes barna színt nyújt a bőrömnek. Eddig pozitív a véleményem, ha még használ is még jobb lesz. 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

niomiode

2020. május 3.

visszeres lábra kiváló, a nyarat és az állómunkát nem bírnám ki nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

visszeres lábra kiváló, a nyarat és az állómunkát nem bírnám ki nélküle.

hessviky666

2018. június 2.

Hosszas gondolkodás után vettem meg. Az ára nagyon magas, de mivel folyamatosan esténként fájnak a lábszáraim, mégis beszereztem. Eddig csak egyszer használtam, szóval még jövök updatelni.
Nagyon kellemes, mentás, frissítő illata van. Elsőre az állaga nehéznek tűnik, de pillanatok alatt beszívja a bőr. Kellemes, hűsítő érzést nyújt. Remélem segíteni fog.

Update: egy hete minden este használom. Azóta nem fájtak éjszaka a lábaim, kellemesen hűsít. Az ok, amiért még sem kapja meg az utolsó kis csillagot az az ára. Azt hiszem max 1,5 hónapra lesz elég nekem és közel 7000 Ft nagyon húzós érte havonta.
Aki még is beruház rá, az nem fog csalódni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Aki még is beruház rá, az nem fog csalódni.

paulocsilla

2013. október 21.

Kaptam két éve nyáron termékmintát a kozmetikusomtól. Gyakran nehezülnek el a lábam, pedig 30 alatt vagyok, és reggelente, mielőtt felkeltem volna az ágyból, rögtön bekentem a virgácsaim. Határozottan kellemesebb érzés volt, főleg a nagy melegben. Épp ez lett a veszte: a reggeli tusolás miatt értelmetlennek tartottam kenegetni magam, azóta meg lusta voltam újból beszerezni... Ez tőlem von le csillagot, de a krémtől nem!
Négy csillag, mert kicsit csúszós érzetem volt, persze írható a hőség számlájára...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 21.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid