Illamasqua

Ár:   13 700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. június 8.

Ár:   13 700 Ft
Kiszerelés:   6,5 g

Égetett highlighter púder, természetes ragyogást ad az arcnak.

2 árnyalatban kapható: OMG, Epic

Illamasqua, Diego Dalla Palma, Luxie
Ár: 4000 , Eladó: galivali
Állapot: Új, Helyszín: Érd, fizetés: Előre utalás után foxpost, posta
1990 Ft - Illamasqua Beyond Powder
Ár: 1990 Ft , Eladó: Timarf
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Vevő költségére Foxpost vagy posta, személyes átvétel Győrben

andrea91

2019. június 10.

Nem vagyok oda. Deity árnyalatban használgatom. Érdekes a színe bár elég nehéz előhozni. Ha majd valami interdimenzionális gyíkembernek sminkelem magam biztős őt fogom elővenni, de hétköznapra hanyagolom. A csillagokat nem a színe miatt kapja hanem mert nem könnyű szépen eldolgozni, sem felépíteni a színt, ami ennyiért nem annyira okés. Biztos megvan a technikája, de az még így is áll hogy sok olcsóbbal sokkal könnyebb dolgozni pl a marylou egy álom ehhez képest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Pinshine

2018. december 16.

Nagyon nehezen adtam ki rá ezt a pénzt...de megérte.
Sminkeskén a highlighter alap termékem,és szépek is az olcsóbb kategóriások is..de ez.. ez egy álom. Anniyra csodáloatos fényt ad,hogy mostmár boldogan veszem meg belőle a többi színt is.
Vigyázat..Függőséget okoz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Nagyon nehezen adtam ki rá ezt a pénzt...de megérte.
Vigyázat..Függőséget okoz :)

Emolliensek: Dimethicone, Octyldodecyl Stearoyl Stearate