Illamasqua

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. március 20.

Ár:   20 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml

Fejillat: ópium, üröm, nadragulya

Szívillat: angyaltrombita, éjszaka virágzó oszlopkaktusz, bürök

Alapillat: tömjén, mirha, oud

Ár: 2000Ft +szállítás , Eladó: a12smuk
Állapot: Új , Helyszín: Vas megye , fizetés: utalás után postán maradó ajánlott levél, vagy Foxpost, a vevőt terheli

Masnuci

2018. február 15.

Na, hát most kicsit gondban vagyok. Tegnap került hozzám ebből a parfümből egy fújós és hát nem erre számítottam. Lehet, hogy az orrom csap be, de nekem ez nagyon-nagyon hasonlít a Mauboussin edp-re. Kifújás után legalábbis egy jó ideig. Néhány óra múlva elkezd kissé felpuhulni az illat, akkor más jelleget ölt, sőt megkockáztatom, hogy púderesebbé válik, de itt nem a puha babahintőporos vagy halvány rózsás púderre kell gondolni. Inkább olyan, mint amikor egy tomboló vadállat ámokfutása után elcsendesedik, de a nyugodtnak tűnő felszín alatt ugyanúgy ott van minden vadsága és feszültsége. Folyamatosan vibrál körülöttem és még a csendesedő állapot után is órákig érezhető. Nem vagyok csalódott kicsit sem, a Mauboussin éppen úgy a kedvenceim közé tartozik, egyszerűen csak más típusú illatot vártam. Már csak azért is mert az összetevőik között még véletlenül sincs egy sem, ami egyezne. Ez persze fikarcnyit sem von le az értékéből, így természetesen maximális csillagot kap.
Update: Jó lenne, ha tudnám, hogy milyen illata van a nadragulyának vagy az oszlopkaktusznak, bár az üröm és a bürök se olyan amit mindennap megszaglászik az ember lánya :o) Sokkal okosabb most se lettem, mint az első két próbánál, de eljutottam odáig, hogy szép csendesen előjött valahonnan a tömjén, amit eddig nem éreztem, pedig nagyon vártam. Ezzel aztán el is illant minden fenntartásom a parfümmel szemben. A tömjénnel engem meg lehet venni kilóra, ha egy parfüm összetevői között megtalálom, akkor annak helye van a polcomon akár női illat akár nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 15.

3tara2

2017. március 12.

Nekem ő az egyik szignatúra illatom. Hihetetlenül szeretem....szépségesen vad, nem egy könnyű viselet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 12.

tolerans

2017. január 15.

Tipikusan az a niche illat amit többedik alkalom viselése után illik értékelni. Annyira egyedi, hogy össze kell barátkoznia a bőrünkkel.
Fogalmam sincs milyen lehet az éjszaka virágzó oszlopkaktusz illata, talán ilyen. Igen, vagy sem, ez bűvkörébe von, és megbabonáz. Nem érzek virágot, sem gyümölcsöt, vagy valami konkrétan beazonosíthatót. Mivel már nem szeretem az olyan parfümöket viselni, amiről kiérezni valamilyen növénynek az illatát, nekem nagyon tetszik. Egyedi illat, nem kellemes kis fuvallat, érett nő komoly illata. Fiatal lányok még várjanak vele, szerintem nyanyásnak mondanák. Várjatok lányok, fogjátok még keresni a nő (vagy asszony?) illatát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 15.

a12smuk

2016. október 17.

A 100. véleményem....Ennél érdemesebb alanyt keresve sem találhattam volna hozzá.Régen volt egy mintácskám belőle,aztán feledésbe merült,parfümmániám mérhetetlen mértéke miatt.De nemrég sikerült szert tennem némi üveges maradékra/köszi Bélabá:)./
Háááát....Ő egy dög.Nem egy hétköznapi illat,kifújáskor némi aftersév feeling....de ami utána következik....egy gyönyörű illat,amitől igazán nőnek érezheti magát,aki viseli.A tömjén és az oud egyáltalán nem markáns,inkább csak a háttérben figyel,a többi összetevőt nem igazán tudnám boncolgatni....Imádom,kell és kész!!!/mind a 3 üveggel,ami itthon van:-D/
Ud.:Hűvösebb időben sokkal-sokkal tartósabb,legalább is rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 17.

Ud.:Hűvösebb időben sokkal-sokkal tartósabb,legalább is rajtam.

absinth

2016. szeptember 12.

5 ml-t vettem belőle fújósban, sajnos mindjárt elfogy :( Féltem tőle, milyen illata lesz, de nagyon imádom! Csak az a kár, hogy eddig cask baromi drágán találtam és nagyon gyenge a tartóssága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

andrea91

2016. május 24.

Tényleg nagyon érdekes, semmire sem hasonlító illat. Túl sok, anélkül hogy túl sok lenne:) Azt hittem tuti kiakaszt majd magamon egy idő után, de nem.
Igazából szerintem ez egy gonosz illat. Cselszövő. De nem negatív értelemben. Nem nagyon látom az alkalmat amikor ezt fogom használni, de el tudom képzelni hogy létezik, és tudom hogy egyszer tökéletes lesz.
Bájos, szempillarebegtetős sminkhez, cuki csajos ruhákhoz teljesen off szerintem. Karcos stílus és személyiség kötelező hozzá, és egy bizonyos attitűd. Szerintem nagyon kevesekhez passzolhat igazán, de akikhez igen, azoknak teljesen hiánypótló, mert ezt az érzetet semmi más nem hozza így. Én nem tudtam vele azonosulni olyan értelemben, hogy érdemes legyen megtartanom az üveget, de kivettem magamnak 3-4 ml-t (ami azóta is érintetlen, de nem válnék meg tőle:)). Pedig nem vagyok se bájos, nincsenek nagy göndör szempilláim se rózsás pofim és nem is viselek színes mintás ruhákat, se semmi ilyesmi, de valami mégis hiányzik belőlem ahhoz, hogy életszerű legyen rajtam.
Akin tökéletes az szerintem külsőre valahogy így néz ki: egyszerű, egyszínű, nem cifra fazonú ruhák, lehet ez farmer-póló, de egy szexi ruha is, csak minimál legyen, fodrok, kövek, szalagok, fémdíszek és minden egyébtől mentes. Ékszerek nélkül, vagy egy-két nagyon vékony és egyszerű darabbal. Semmiképp sem a statement nyakláncok párja. És az a kívülről bokatörő platform nélküli tűsarkú, amit nézni is fáj nekem, de a viselője könnyedén és magabiztosan nagy léptekkel tudja hordani. Hosszú és sötét haj, aminek minden szála tökéletesen áll. Vagy pixie frizura, de átmenetet nem tudok elképzelni. tökéletes éles tusvonal, nagy szempillák nélkül. Ja és mindenhez nekem csak a világos bőr passzol, ezeket ilyen mediterrán típusokon nem tudom elképzelni. Se cuki szeplős csajokon. Nagyon vékony testalkat, vagy kerekebb formák, de átlagos, köztes megint csak nem illik hozzá. Mindenképp a végletek szükségesek a tökéletes hatáshoz, legalábbis az én fejemben.
És ami a belsőt illeti... Komolytalan bohókás csajoknak, szerető feleségeknek és anyukáknak, bármilyen módon hétköznapi életet élőknek szerintem nem való. De a hétköznapokra amúgy sem.
Egyébként a kampányképek nagyon jók, olyan illata van, amilyen hatást a kép kelt. Ebben a kategóriában talán győztes is lenne, nem tudnék hirtelen találóbb kampányfotót mondani.
Egyértelműen öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Egyértelműen öt csillag.

odelnyul

2015. február 16.

Sajnos itthon nem lehet kapni, csak egy kis mintám van belőle. Fehér virágok füsttel, mirhával és fás-ámbrás jegyekkel.Nagyon finom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Oleth-20 ti I eu 1 0

Széles spektrumú védelmet biztosító fényvédő összetevő, amit a kozmetikumok stabilizálására használnak illetve arra, hogy megvédjék az átlátszó csomagolásban lévő termék színét, illatát és más érzékeny összetevőket az UV-sugárzás okozta károktól és lebomlástól. Gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. A gyártó szerint kiváló alternatívája a Benzophenone-4-nak.