Image Skincare

Ár:   13 600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   91 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Sabrinwa, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Ár:   13 600 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hosszan tartó, mély hidratáltságot nyújtó krém érzékeny, rozáceás, száraz/dehidratált bőrre.

Jeazy21

2019. október 14.

Nagyon szeretem! Nem hagy fehér réteget, pedig felviszem a kellő mennyiséget. Nekem nagyon tetszik az illata, olyan rágógumis, mindig megszagolom (pedig egyébként fontos szempont, hogy nincs benne illatanyag).:) Maga a termék pedig egyáltalán nem híg(?) , a fizikai fényvédőkre jellemzően sűrűbb, furcsa hogy ezt írták előttem, nem tudom változott - e a formula azóta, vagy az nem az eredeti volt.
Ezen kívül nekem hajlamos zsírosodásra az arcom, bár a niacinamide már kordában tartja, de szerencsére ettől egyáltalán nem csillogok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

sezi

2019. szeptember 15.

Nagyon szerettem volna szeretni,de sajnos az érzékeny rosaceás bőröm nem akarta. Az illata elég erős, engem zavart is, bár hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Riababa

2018. augusztus 14.

A világ leszuperebb fényvédője. Tisztán fizikai, de szerencsére nem nano! Nem hagy fehér réteget, nem szárít, könnyen lehet rá sminkelni, nem kukacosodik. Egyszerűen tökéletes! Az ára is rendben van, hiszen 91 g van egy flakonban. Nagyon jól hidratál, nem szükséges alá külön hidratáló krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

darkoadrienn

2018. július 20.

Az Innisfree The minimum sun creamjének negatív tapasztalatai, és a Bioderma Cicabio gyors elfogyása után rendeltem meg ezt a napvédő krémet. A választásban három dolog volt szempont: nagyobb legyen a kiszerelés, fizikai vényvédő legyen benne, és könnyen beszívódó krém legyen. A közel 100ml 9000 forint volt, de new customer kuponnal 7700-at fizettem érte.
A krém nagyon híg, csak úgy dől a tubusból, könnyű túl sokat kiönteni belőle. Én egyébként sem aprózom el az adagokat, viszont ennek az a következménye, hogy nagyon gyorsan elfogy (ahhoz képest, hogy háromszor akkora mint a Bioderma, alig bírta talán kétszer annyi ideig). Bár ugye azt mondják, napfényvédőből sosem lehet túl sok, a végén már elgondolkodtam, hogy valószínűleg tényleg túl sokat kenek... :D Na mindegy, a lényeg, ami mindenkit foglalkoztat: a válasz igen!! Nagyon gyorsan és szépen beissza a bőr! Nem csillog, nem fénylik, nem zsírosít, nem fehérít, és szépen lehet rá sminkelni! Top kategória, ez biztos! 7700-ért ezer százalék, hogy újravenném, de még 9000-ért is; de most nézem, hogy felment az ára 14-15ezerre. Ezért, és amiatt, hogy nem volt időm megvárni a kiszállítást, vettem a patikában egy Uriage napkrémet akcióban 4000-ért. Eddig az is nagyon jól teljesít, majd arról is írok véleményt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

oti78

2018. április 14.

Kozmetikusomtól kaptam mintát. 1. használat után nem tetszett (vizesnek tűnt), azóta megszerettem. Kombinált bőröm van, de nem okoz gondot. Könnyen felvihető, nem hagy fehér foltot, nem áll össze, kellemes az illata. Nagy kiszerelése miatt nem drágább, mint kategóriájában a többi. Megrendeltem a nagyot☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

Bagette

2018. március 29.

Nagyon szeretem :) Az inciben nem szerepel itt, hogy 18% cink oxid adja a fényvédelmet, szuper, hogy tisztán fizikai fényvédő. Nem igazán fehérít, és tényleg hidratál. Zsìrosodó és kombinált az arcbőröm, így az arcomon őt kenem a szárazabb részekre és nyakra, dekoltázsra, kézre használom. Az arcom nagyobb részén nem igazán tudom használni, de egy normál, vagy száraz bőrű embernek jó lehet oda is. Fénylik felkenve, kell rá egy kis púder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Arabidopsis Thaliana Extract, Ergothioneine
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Erythritol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Nyolc szénatomból álló zsírsav, mely természetes módon megtalálható több emlős állat tejében, valamint kisebb mennyiségben az kókusz olajban és a pálma olajban.A CosIng besorolása szerint az összetevő tisztító, emulgeáló, felület aktív anyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) funkciót tölt be a kozmetikumokban.

Lauric Acid ti I eu 4 1

A lúdfű kivonata, ami egy Európában és Ázsiában őshonos, kistermetű, virágos növény, melynek igen rövid az élettartama (kb. 6 hét). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun úgy tudja, hogy in-vitro kísérletekkel kimutatták, hogy az összetevő képes fokozni a bőr azon képességét, hogy megvédje magát az UVB károkkal szemben és lehetséges, hogy sejtkommunkáló funkciója is van. A truthinaging információi szerint a bőrt természetes módon liposzómák szállítására ösztönzi, mely azonosítja a bőr DNS károsodását és beindítja a bőr természetes önjavító képességét, valamint erőteljes enzimeket és antioxidándokat is szállít a bőrnek.

A micrococcus luteus nevű baktérium által termelt enzimek kivonata, mely állítólag segíti a bőrt megvédeni az UV sugárzás okozta károktól.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.