Image Skincare

Ár:   13 600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   91 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2018. június 18.

Ár:   13 600 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Naponta használható, széles spektrumú UVA/UVB kritikus hullámhosszban védő erős fényvédő, mattító hidratáló. Mikroszivacs technológiával szívja fel a felszíni faggyút, a bőrt mattítja, mentesíti a csillogástól. Következő generációs anti-oxidánsokat tartalmaz, melyek a szabadgyökök ellen hatásosak, csökkenti a Nap és a környezeti tényezők okozta károkat. Kiváló sminkalap. Vízálló. Parabénmentes.

Aktív összetevők: zinc oxide 9%, octinoxate 7,5%

Amarillys6

2019. november 25.

A kozmetikus tukmálta rám, de sajnos nem jött be. Ezért az árért sokkal többet vártam tőle. Nekem nagyon tömény, nem szívódik be, fénylik tőle az arcom, így a hétköznapokban nem tudom használni, maximum strandra ahol nem zavar a fénylés..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

beautyfanrb

2019. október 31.

Nagyon szeretem, kiváló sminkalap és szépen hidratál. Kb. ugyanazt tapasztaltam, amit az előttem szólóak: pattanásokat sem okoz, az illata sem hivalkodó.
Sokáig kitart, mert tényleg csak egy borsónyi kell belőle, de tény, hogy nem egy olcsó termékről van szó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Kicsialma

2019. augusztus 19.

Nagyon jól hidratál, nem okoz pattanásokat. Abszolút jó az ár-érték arány, egy tubus kitart legalább fél évig rendszeres használat mellett. Az illata visszafogott. Ez egy jól beszívódó, nem irritáló krém, szemkörnyéken sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

emerenc

2018. november 15.

Egy éve használom nappali krémként, nagyon jól hidratál, nem lesz tőle pattanásom. Picit tényleg lassan szívódik fel, de nem csillog tőle az arcom. Drága, viszont nekem fél évnél is tovább kitart

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Sz. Csilla

2018. augusztus 21.

Melyik ebben a fényvédő?
Nekem mintam volt es nagyon elégedett vagyok vele. Annyira szépen mattit, hogy tudtam vele használni azt az alapozomat is, ami amugy kifényesedne rajtam. Ezzel tökéletes volt egesz nap. Védett a naptól is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Melyik ebben a fényvédő?

Redpanda

2018. június 20.

Hosszas-hosszas mérlegelés és olvasgatás után esett rá a választásom, melynek a folyamatával itt most nem is untatnék senkit. Annyi volt a rizikó, hogy nem próbáltam ki vásárlás előtt, de gondoltam, lesz ami lesz :) A nem túl modern kémiai fényvédő zavart benne egyedül, de az elmúlt 20 év során még sosem volt szerencsém olyan fényvédőhöz, amivel ne kellett volna valamilyen téren kompromisszumot kötnöm, így ezen túlléptem. De térjünk rá a krémre ;-) Felkenéskor közepesen sűrű, jól kenhető az állaga. Gyorsan, szépen eloszlik, rajtam nem hagy fehér réteget. Felkenés után azért kell egy 5-10 perc, mire teljesen beszívódik a bőrbe, utána viszont nem marad semmi ragacsosság érzet. Én nem annyira a mattító hatás ígérete miatt, mint inkább az olajmentesség okán választottam ezt a krémet. Picit féltem is, hogy túl matt lesz és így 44 évesen ráncos múmia fejet csinál, de erről szó sincs. Beszívódás után marad egy kellemes bőrfény, viszont 10-12 óra múlva sem tocsog zsírban a T vonalam. Arcmosás után este úgy érzem, mintha lenne egy kis kiegyenlítő hatása, mert a T vonal zsírosságát tartósan elveszi, viszont a szárazabb területeket nem szárítja még jobban, hanem ad egy nyárra pont elég hidratálást. Úgy gondolom, kevert bőrre nyáron ideális választás. Ja, és az illata tényleg rágógumi :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 20.

laurilla

2018. május 6.

Jönnöm kell megvédeni!
Régóta használok fényvédőket. Rengeteg márkát kipróbáltam. Sokáig a szükséges rosszként tekintettem rájuk. Legjobban ez a krém vált be! Hidratálónak sem kutya de én a fényvédemmel is maximálisan elégedett vagyok. Próbáltam az 50 faktoros verzióját. Háát az kicsit sok volt. Talán télen. Kozmetikai hámlasztás után kellett bizonyítania 28 fokban 3-4 óra szabadban eltöltött időben. Maximálisan megoldotta!!! Mondjuk spórolni nem spóroltam. vele, egyik fényvédővel sem szoktam! 2 minta után a nagy kiszerelést is meg fogom venni.
Hidratál, minimálisan mattít, aknés bőröm nem tömítette el. A problémás bőrt meggyógyítani önmagában nem fogja, ( nem is ez a dolga), de hozzájárul a sikerhez.
Hosszabb távú használat után updetelek! Addig mindenképpen jár neki az 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

Jönnöm kell megvédeni!
Hosszabb távú használat után updetelek! Addig mindenképpen jár neki az 5-ös!

Evicska

2016. július 10.

Egyetértek az előző véleménnyel, tényleg nem mattít annyira, mint vártam. Ami viszont kifejezetten negatív, hogy többször lepirult az orrom a napon, pedig csak jöttem-mentem a városban, ügyeket intéztem, nem napoztam. A másik nagy problémám vele, hogy bár egész télen, tavasszal kentem az arcom ezzel a termékkel, mégis előjöttek a PIGMENTFOLTJAIM!!! Óriási csalódás. Nem ezt vártam volna egy 32-es fényvédős krémtől, aminek ilyen magas ára van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 10.

anabela

2014. november 14.

érdekes édes rágógumi illata van, hamar beszívódik, ám nem mondanám, hogy annyira szuperül mattít. a pattanásokkal és zsíros bőrrel nem fog csodát tenni szerintem, az tuti, hogy ennyi pénzt nem ér...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Arabidopsis Thaliana Extract, Tocopheryl Acetate, Ergothioneine
Hidratálók: Erythritol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A lúdfű kivonata, ami egy Európában és Ázsiában őshonos, kistermetű, virágos növény, melynek igen rövid az élettartama (kb. 6 hét). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun úgy tudja, hogy in-vitro kísérletekkel kimutatták, hogy az összetevő képes fokozni a bőr azon képességét, hogy megvédje magát az UVB károkkal szemben és lehetséges, hogy sejtkommunkáló funkciója is van. A truthinaging információi szerint a bőrt természetes módon liposzómák szállítására ösztönzi, mely azonosítja a bőr DNS károsodását és beindítja a bőr természetes önjavító képességét, valamint erőteljes enzimeket és antioxidándokat is szállít a bőrnek.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A micrococcus luteus nevű baktérium által termelt enzimek kivonata, mely állítólag segíti a bőrt megvédeni az UV sugárzás okozta károktól.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.