Image Skincare

Ár:   16 500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   91 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: gaz1ra, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. október 16.

Ár:   16 500 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Naponta használható, széles spektrumú UVA/UVB kritikus hullámhosszban védő erős fényvédő, mattító hidratáló. Mikroszivacs technológiával szívja fel a felszíni faggyút, a bőrt mattítja, mentesíti a csillogástól. Következő generációs anti-oxidánsokat tartalmaz, melyek a szabadgyökök ellen hatásosak, csökkenti a Nap és a környezeti tényezők okozta károkat. Kiváló sminkalap. Vízálló. Parabénmentes.

Aktív összetevők: zinc oxide 9%, octinoxate 7,5%

Ár: 22000 , Eladó: nooncsyka
Állapot: Új, Helyszín: Dömös, fizetés: Bármivel

Vanda1993

2021. augusztus 26.

kaptam egy próba terméket, mert ennyit nem szerettem volna rögtön kiadni egy fényvédőért. Eléggé erős gyerek rágógumi illata van, ami nekem nem nagyon jön be. Illetve sajnos nem tudok annyit felkenni, amennyit szeretnék, mert nem tudja beszívni a bőröm. Kis mennyiséget is lassan szív be és nagyon zsíros marad sajnos utána :( Nekem zsíros bőrre egyáltalán nem jött be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

Ada9921

2021. június 14.

Az elején nagyon tetszett, mert könnyű állagú és gyorsan beszívódik. Kicsit fényes hatású de ez engem nem zavart mert sminket tettem rá.
Azonban egy hét után, miután csak ez volt új dolog több bőr alatti pattanásom is lett szerintem miatta. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

nora28

2021. április 21.

jó lenne, ha végre betiltanák az összes olyan fényvédőt, amelyben környezetkárosító összetevő van. gondolok itt: oxybenzone, octocrylene, octinoxate és társaira...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

ttrs

2021. április 12.

Az - eddigi - egyetlen fényvédő, amely után nem tocsog a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

Az - eddigi - egyetlen fényvédő, amely után nem tocsog a bőröm.

ahalasz

2020. december 6.

Kaptam egy mintát kipróbálásra, mivel eslő körben nem mertem volna ennyit kiadni egy krémért.
Számomra elég nagy megváltás volt, hogy nem kell külön fényvédőt kenegetni, mivel szeretem a praktikusságot, és utálok 1 órát eltölteni mire mindent felkenek és beszívódik.
Kombinált vízhiányos bőröm van. Nekem szépen mattítja, nagyon gyorsan beszívódik. Még azért próbálgatok árkategóriában jobb termékeket, de ha nem válnak be azok amiket kinéztem, ennél fogok maradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

kati545

2020. október 28.

Minden Image Skincare termék véleményezésének az elejére leírom, hogy másfél éve már az arcomra csakis Image termékeket használok és havi rendszerességgel járok Image Skincare szakemberhez, aki csodákat művelt a bőrömmel. Bár elmondta már az elején, hogy az otthoni arcápolás 70%-ban segít a bőrömön és a szalonkezelés csak 30%. De rajongója lettem a termékeknek, mert tényleg csodálatos mindegyik.

Tavasszal tértem át erre a fényvédőre, mert ez olaj mentes. JObban is szereti a bőröm, mint az 50-es faktorút. Matt marad egész nap. Nagyon imádom, de a biztonság kedvéért nyáron visszatérek az 50-eshez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

Fruzsinszkova

2020. szeptember 15.

Több mint egy éve használom minden nap, szerintem ez a tökéletes fényvédő. Gyorsan beszívja a bőröm, nem marad zsíros kellemetlen érzés használat után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

ditta91

2020. augusztus 5.

Egész szeretem, az eddigi fényvédőimnél jobb a zsíros bőrömre de még mindig úgy érzem nem ez a tökéletes. Ja és jó drága bár biztos elég lesz fél évig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Kriszta82

2020. augusztus 4.

Az illatát nagyon szeretem. Nekem nagyon hamar kifényesedik a bőröm és a foltjaim is ugyanúgy előjönnek. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

vhunpor

2020. július 17.

Fényvédőnek arcra csak ezt használom, tengerparton élünk ide tökéletes ! Mattít , Nem hagy fényes olajos réteget , viszont zsíros bőrön, jó pár óra után azért ez is át csillog. sminket nem használok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Arabidopsis Thaliana Extract, Tocopheryl Acetate, Ergothioneine
Hidratálók: Erythritol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

A lúdfű kivonata, ami egy Európában és Ázsiában őshonos, kistermetű, virágos növény, melynek igen rövid az élettartama (kb. 6 hét). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun úgy tudja, hogy in-vitro kísérletekkel kimutatták, hogy az összetevő képes fokozni a bőr azon képességét, hogy megvédje magát az UVB károkkal szemben és lehetséges, hogy sejtkommunkáló funkciója is van. A truthinaging információi szerint a bőrt természetes módon liposzómák szállítására ösztönzi, mely azonosítja a bőr DNS károsodását és beindítja a bőr természetes önjavító képességét, valamint erőteljes enzimeket és antioxidándokat is szállít a bőrnek.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A micrococcus luteus nevű baktérium által termelt enzimek kivonata, mely állítólag segíti a bőrt megvédeni az UV sugárzás okozta károktól.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.