Image Skincare

Ár:   16 500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   91 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2020. április 19.

Ár:   16 500 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Naponta használható, széles spektrumú UVA/UVB kritikus hullámhosszban védő erős fényvédő, mattító hidratáló. Mikroszivacs technológiával szívja fel a felszíni faggyút, a bőrt mattítja, mentesíti a csillogástól. Következő generációs anti-oxidánsokat tartalmaz, melyek a szabadgyökök ellen hatásosak, csökkenti a Nap és a környezeti tényezők okozta károkat. Kiváló sminkalap. Vízálló. Parabénmentes.

Aktív összetevők: zinc oxide 9%, octinoxate 7,5%

lillus09

2020. július 8.

Már régóta tudatos bőrápoló vagyok és kevés drogériás márkájú terméket veszek, inkább koreait vagy Ordinary, Niod, online elérhető márkákra költök. Fényvédelemmel nem törődtem, pedig lépten nyomon mindenki ezt hirdeti, hogy egész évben kell, külön az arcomra sose használtam, csak nyaralások alatt olcsóbb rossmannos, dm-es márkájú fényvédőket. Túlzásnak tartom, hogy reggel a fél órára míg beérek az irodába felkenjek magamra fényvédőt. Ezelőtt az Innissfree korei márkájú fényvédő használtam, nekem az nagyon zsíros volt, alig lehetett elkenni, nem tudtam elhasználni. Ezt a hámlasztó kezelésekkor vettem meg és amit a legjobban szeretek benne, hogy nagyon jól lehet rá sminkelni, szérum után nem is kell külön hidratáló krém. én csak korrektort szoktam fölé tenni. Igaz, hogy picit zsíros krém és ugye fényvédőből elég sokat kell használni, nekem hamar beszívja a bőröm és ahhoz képest, hogy mattként hirdetik valóban fénylik az arcom ha felkenem, viszont ez néhány perc múlva elmúlik. Most teszteltem balatoni 30 fokos égető napsütésben is és sajnos az orrom picit leégett, igaz kb. reggel kentem fel és délután égtem le, tehát lehet ha még újra kenem, az orrom se lenne vörös. Testemre, karomra is kentem, mert ezt a mennyiséget csak arcra képtelenség elhasználni, ott is jól működött. Tehát ha a mennyiséget és árat nézem, összhangban vannak, hiszen csak arcra használva fél évig tuti kitart. Viszont én nem veszem újra, inkább egy kis kiszerelést veszek majd az arcomra, nyaraláskor pedig elégnek tartom az olcsóbb márkájúakat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

rudita

2020. június 25.

A kozmetikusom ajanlotta...igy kiprobaltam....de a konnyen zsirosodo borom nem tudta beszivni...elegge nehez, de a testemen elhasznaltam...az arcomnak viszont nem jott be...de mivel elegge draga, nem eri meg testre sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Bubbles

2020. június 25.

Kozmetikusnál próbáltam Image termékeket és habár jónak tűntek, az áruk mégis visszatartott, hogy magamévá tegyem teljes kiszerelésben is őket, viszont a fényvédő meggyőzött és nem is bántam meg, hogy beszereztem. A vízhiányos bőröm se perc alatt beszívja a kicsit zsíros krémet, szépen tudok rá sminkelni is, nem okoz pattanásokat, irritációt.
Biztosan van ennél olcsóbban is ugyanilyen jó fényvédő, de mivel most lett tele a bőröm hormonális pattanásokkal, inkább ezt a már ismert, próbált terméket részesítettem előnyben, ami nem fog rontani a helyzeten. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

delzsi

2020. június 24.

Nagyon szeretem! Problémás és szinte mindenre allergiás a bőröm és ezt imádja. Eléggé zsíros és nehéz krém, ami szinte soha nem szívódik be teljesen, de vmiért nem zavar és tudok vele bánni. Nyáron csak ezt használom, főleg nyaralás alatt, de télen is vettem már elő amikor erős hidratálásra volt szükség. Fényvédőnek telitalálat, nem hiszem, hogy bármire is lecserélném!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

ginara00

2020. június 16.

Bőrgyógyász ajánlásával vettem meg. Nekem nagyon zsíros volt, hiába próbáltam nagyon kevés mennyiségben felvinni, mindig nagyon zsíros lett tőle a bőröm és pattanásokat okozott. Felkenve kukacosodik már önmagában is, alapozni pedig képtelenség rá, így elhasználtam a karomra, de ehhez azért kissé drága volt. Csak az illata kellemes. Egyáltalán nem venném újra. Furcsa hogy ennek a márkának más terméke sem vált be, szerintem jobb a márka marketingje mint amennyit ér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

Gina77

2020. április 18.

Kozmetikus ajánlotta. Hiába van benne a nevében hogy matt, ha önmagában használom szérum nélkül is fénylik nem is kicsit. A maga 16500Ft-os árával nekem nem éri meg. Drágább mint a ZO skin fényvédőm egységárban (ml).
Érdekes ár képzésük van, elvileg azért ugrott meg az ára mert újítottak és már a HEV light ellen is védenek egyes fenyvédőik, viszont ez nem.
Azon termékek árát is növelték amiken nem történt semmi innováció. Illetve ha szeretne az ember megtudni melyik termékükben hány százalék a hatóanyag (pl hamlasztók, retinol, c vitamin) nagyon bogarásznia kell, vagy éppen hiába keresi nem tüntetik fel.
Negatívum hogy ha felteszem belőle az ajánlott mennyiségét kukacosodik már önmagában is, alapozni pedig képtelenség rá így nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

AnikoN

2020. április 18.

Egy éve használom, kevés kell belőle.
Imádom! Jól hidratál, nekem a korpás seborrheás bőrömre szuper. És szépen lehet rá sminkelni is, nekem picit olyan primer hatása is van. Biztosan maradok ennél :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Egy éve használom, kevés kell belőle.

timcsoo

2020. április 9.

Már kb. 2-3 éve használom, nekem nagyon bevált. Bőven megéri az árát. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

Brigimania08

2020. február 21.

Fényvédőként, smink alapként, hidratálóként mindenhogyan jól szuperál! Én az iluma szérummal használom és a bőröm még sose volt ilyen egészséges!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

Amarillys6

2019. november 25.

A kozmetikus tukmálta rám, de sajnos nem jött be. Ezért az árért sokkal többet vártam tőle. Nekem nagyon tömény, nem szívódik be, fénylik tőle az arcom, így a hétköznapokban nem tudom használni, maximum strandra ahol nem zavar a fénylés..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Arabidopsis Thaliana Extract, Tocopheryl Acetate, Ergothioneine
Hidratálók: Erythritol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

A lúdfű kivonata, ami egy Európában és Ázsiában őshonos, kistermetű, virágos növény, melynek igen rövid az élettartama (kb. 6 hét). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun úgy tudja, hogy in-vitro kísérletekkel kimutatták, hogy az összetevő képes fokozni a bőr azon képességét, hogy megvédje magát az UVB károkkal szemben és lehetséges, hogy sejtkommunkáló funkciója is van. A truthinaging információi szerint a bőrt természetes módon liposzómák szállítására ösztönzi, mely azonosítja a bőr DNS károsodását és beindítja a bőr természetes önjavító képességét, valamint erőteljes enzimeket és antioxidándokat is szállít a bőrnek.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A micrococcus luteus nevű baktérium által termelt enzimek kivonata, mely állítólag segíti a bőrt megvédeni az UV sugárzás okozta károktól.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.