Image Skincare

Ár:   16 200 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: muzsaa, Módosítva: 2016. december 12.

Ár:   16 200 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szemkrémek

Tudományosan kifejlesztett hidratáló, öregedésgátló szemkörnyékápló gél. Tápláló antioxidánsokat tartalmaz , melyek csökkentik a finom ráncok megjelenését és megelőzik a kollagén bomlását. A K-vitamin eltünteti a sötét karikákat. A szem visszakapja fiatalos megjelenését.

Keresem!!! Image Skincare Vital C Hydrating Eye Recovery Szemkörnyékápoló Gél
Ár: 10000 , Eladó: honeybya
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: --
Swensson

2019. május 16.

Két hete használom és az első olyan szemránckrém, aminek a hatása látványos.Természetesen csodát ne várjatok, nem fogja megszüntetni a meglévő ráncokat, de halványodnak, simulnak, finomodnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

luckygirl77

2019. január 17.

MInta c-vitaminos család rajongója ez a krém is nagy kedvencem. évek óta használom a repair krémmel együtt. az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

tditti1991

2018. szeptember 5.

Szerintem ez egy teljesen átlagos krém. Igaz túl sokat is várok egy szemkörnyék ápolótól mert én szeretném ha a most kialakuló mimikai ráncokat a szemem körül teljes egészében eltüntetné. Én tehát a ránc és szemkörnyéki puffadás ellen vettem meg a terméket, de nagy csodát nem okozott. Reggel, esti használattal 2 hónap után el is fogyott, ezért én nem fogom ezt a terméket többször megvenni.

Az Image termékek általában jók, de szerintem ez teljesen felesleges. Van a piacon olcsóbb hatásosabb termék is, arról nem beszélve, hogy ha este sima argánolajjal kenem be a szemem környékét illetve homlokot is ugyanazt az eredményt érem el: reggelre hidratáltabbak lesznek ezek a területek, de ennyi. És az csak pár száz forint.

Én is nyáron használtam és sokat is voltam strandon, de nem vettem észre, hogy szemem környéke kevésbé barnult volna vagy fehér nyom maradt a bekent részen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Cseniko

2018. április 11.

3 hónapja használom és valóban lehúzta a szem alatti puffadást, karikákat és elszíneződést...viszont valami olyan hihetetlen dolgot produlált, amire a kozmetikusom nem tudott reagálni...ha valaki tapasztalt hasonlót kérem ossza meg velem.
Csak éjszakai haszálat mellett egy 3 hetes nyaralás végére szabályosan fehérre kiszívta a bőröm színét a szemeim körül, a kezelt területen. Az arcom szépen lebarnult, -pigmentdoltjaim a folyamatosan kent fényvédő miatt -csak enyhén jelentek meg.
(A napszemüvegre figyelek és amúgy is 2-3 szor akkora területet takar el, tehát véletlen sem erről van szó.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

honeybya

2017. december 20.

Kedves Jonci! Én csak kis mintát kaptam a termékből, de nálam azon kevés Image termékek közi tartozik, ami nagyon bejött. Ha esetleg az érzékeny bőröd miatt megválnál a terméktől, kérlek írj nekem. Köszönöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Jonci

2017. november 2.

Azoknak ajánlom, akiknek nem érzékeny, kipirosodára hajlamos a bőrük, mert nekem sajnos emiatt nem volt jó. De ránctalanításra verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Hesperidin Methyl Chalcone, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Acetyl Hexapeptide-8, PEG-8, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Phospholipids
Peptidek: Palmitoyl Pentapeptide-3, Acetyl Hexapeptide-8, Acetyl Octapeptide-3, Palmitoyl Dipeptide-5 Diaminobutyroyl Hydroxythreonine, Dipeptide-2, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Phytonadione

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

A Svéd ezüsttövis (Siegesbeckia Orientalis) nevű ázsiai gyógynövény kivonata. Gyulladáscsökkentő, serkenti a szövetek regenerálódását a kollagénrostok termelődésének stimulálásán keresztül. Mivel hatásában hasonlít a Centella asiatica (tigrisfű, ázsiai gázló) kivonatának hatásához, gyakran együttesen alkalmazzák vele, vagy elkülönített hatóanyagaival, a madecassoside-dal és asiaticosiddal.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Két aminosavból (valin és triptofán) álló peptid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Truthinaging információi szerint javítja a nyirokkeringést, több márka is bebizonyította a szem alatti sötét karikák halványítását (bár független kutatások által még nem igazán van alátámasztva). Mivel a szerkezete hasonlít a bőrben található lipidére, ezért természetes hidratáló anyagnak (NMF) tekinthető. Segít megőrizni a hám ép sejtközi szerkezetét, elősegíti a bőr gyógyulási folyamatát, megakadályozza a bőrirritációt és regenerálja a bőrt. Az összetevővel általában szemkrémekben találkozhatunk.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

K vitamin. Zsírban oldódó vitamin, melyet a máj állít elő. A K vitamin véralvadás serkentő hatású, mely vérrögöket okozhat. A hajszálerekben, seprűvénákban keletkező vérrögök hatására a kis erek elhalványulnak vagy eltűnnek, így a kozmetikumokban a K vitamint az elszakadt hajszálerek és a szem alatti sötét karikák kezelésére használják. Természetesen a bőrre kent K vitamin nem szívódik fel olyan mélyen, sem olyan mennyiségben, hogy véralvadást serkentő hatása egészségügyileg aggályos lenne. Hogy valóban segít-e a K vitamin a szem alatti sötét karikákon azt több tanulmány is vizsgálta, melyek leginkább arra jutottak, hogy mérsékelten segít. További részletek a K vitaminról a kozmetikumokban a cosmeticscop-on.