Imperity

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml és 1200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pilluska, Módosítva: 2017. január 25.

Kiszerelés:   400 ml és 1200 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Speciális hidratáló és fényesítő kristálysampon. Speciális formulája gazdag búzacsíra- és lenmagolajban. Utóbbi folyékony kristályként teszi ragyogóvá, fényessé a hajat. Gyengéden regenerálja, táplálja és könnyen kifésülhetővé teszi a hajat.

bubilany

2017. szeptember 13.

Nagyon szeretem az Imperity termékeket és ebben sem kellett csalódom, ahogy a többiben sem. Illatorgia, és puha, ápolt, könnyen kifésülhető haj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

c_andersen

2015. április 28.

Másik samponhoz kellett volna írnom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 28.

Másik samponhoz kellett volna írnom

Kriszto

2015. április 21.

Nagyon puha lesz tőle a hajam. Olcsó és hatalmas kiszerelés, sokáig elég. Használom a balzsamját is illetve a kondícionáló sprayt is. Amióta ezzel mosok hajat azóta sokkal puhább, fényesebb kevésbé töredezett a hajam. Csak ajánlani tudom, nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

pilluska

2015. április 5.

Fényessé és puhává varázsolja a szőke melírozott hajamat, viszont kicsit hamarabb is zsírosodik tőle a hajam. Nagyon jól habzik és nekem a karamellt és az ananászt juttatja eszembe az illata. Hihetetlenül olcsó és nagy mennyiség, jelenleg felváltva használom egy natúr samponnal, így biztosan rengeteg ideig elég lesz. Nem hibátlan sampon, de azt kaptam tőle, amit ígért, egyik sampontól se lesz ilyen ragyogóan fényes a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Propylene Glycol