Imperity

Ár:   825 Ft és 1675 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dijcsu1002, Módosítva: 2016. december 27.

Ár:   825 Ft és 1675 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Parabénmentes ínyenc hajmaszk világmárkák illatával. Összetételének köszönhetően alkalmas minden hajtípusra. Selyemprotein és sheavaj esszenciája kiváló hajkondicionálóként javítja a haj rugalmasságát és hidratáltságát. A keratin-, argán és pálmamag olaj selymessé, fényessé, dússá, egészségessé teszi a hajat.

Anemone01

2019. május 30.

A hajam igényli a minőégi ápolást, mert eléggé roncsolt és ez a pakolás sokat segít rajta. Tetszik az illata, ami hamar elillan. Árban is korrekt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

NLilla95

2019. február 21.

I M A D O M!
Elso hasznalat utan is olyan pihepuha a hajam, hogy azt el sem akartam hinni.
Vasalom a hajam, nemreg a balayage technika miatt kellett szokitoport tenni a hajam vegere, es szinte azonnal helyretette a hajam!!
Imadom az illatat is, ami hajvasalas utan is erzek picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

I M A D O M!
Elso hasznalat utan is olyan pihepuha a hajam, hogy azt el sem akartam hinni.
Imadom az illatat is, ami hajvasalas utan is erzek picit.

Jenni1208

2018. november 7.

Mikor megláttam azonnal jött velem, ugyanis a la vie est belle a kedvenc parfümöm. A hajon már nem annyira érezhető,de nem is ez a lényege. Nagyon jó pakolás,táplál,nem nehezít,nem zsírosít,az eredmény fényes,puha haj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

Odil

2018. július 7.

Minden van benne körülbelül, amt a hajam szeret, és ennek megfelelően hanyatt is vágja magát tőle, ezért befogott orral, szemmel és tudattal tűröm, ahogy La Vie Est Belle szag jön és megy a fejemen. Szerencsére kimosás után már nem érzem, ezért újravehetem majd ezt a csodát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

usamisa33

2018. június 26.

Karácsonyra kaptam a pumpás verzióját és nagyon elégedett vagyok vele. Isteni az illata és elképesztően puha lesz a hajam tőle. Nagyon szeretem használni. Utána mindig sokkal könnyebb kifésülni a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

udntknowwwhoiam

2018. június 18.

A fodrászom használta először a hajamra. Imádtam! Másnap mentem is a fodrászkellékesbe,hogy beszerezzem a samponjával együtt. Én sima balzsamként használom. Rengeteg balzsamot kipróbáltam már,mert egy ideje nagyon gubancolódik a hajam, hajmosás után mikor még vizes egy kínszenvedés kifésülni,még úgyis,hogy éppen vállig érő a hajam... ezzel viszont fésülhető hatást érek el. Én rajta szoktam hagyni legalább 10 percig,de a fodrászom csak rákente és lemosta egyből, akkor is nagyon szép sima lett tőle a hajam. Hamar zsírosodik a hajam,de nem észleltem,hogy ettől gyorsabban vagy lassabban zsírosodna. Az illata isteni és az ára is korrekt ahhoz képest,hogy próbáltam már sokkal drágább balzsamokat is, amik fele ennyit nem csináltak a hajammal... Szerintem veszek még belőle ha elfogyott, egyelőre nem tudok jobb balzsamot, amitől ilyen szép lenne a hajam! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Dorkica

2018. április 17.

A hajam szőkített, és nagyon töredezett, évekig nem is nőtt sehova. Ezt a hajpakolást használom rá, és valami csoda!! Hajmosás után rajtahagyom a hajamon kb. 1-2 órát, zacskóba bugyolálom, majd téli sapkát húzok rá (melegen tartva jobban kijön a hatása). A hajam elkezdett nőni, és nem annyira töredezett, puha tapintású, és az illatát imádom!! Nagyon sokáig elég. Csak ajánlani tudom!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Kriszta180222

2018. április 6.

Első használatra nagyon meg vagyok vele elégedve. A hajam nagyon puha és fényes lett tőle, és nem nehezítette el egyáltalán, pedig el általában gondot szokott okozni a maszkoknál. Az illata is kellemes, nem túl hivalkodó. Eddig 5-ös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Hopi

2018. február 4.

Karácsonyra kaptam meg a nagy kiszerelést. Minden hajmosasnal használom, szereti a hajam, de semmivel sem nyújt többet, mint bármely más, általam eddig próbált hajmaszk. Sokkal jobb mondjuk, mint a samponja (az számomra hasznalhatatlan) de nem hiszem, hogy vennék magamnak, ha elfogy.
Az illata pedig... nekem egyáltalán nem tetszik, kifejezetten zavar és irritál. Legalább már tudom, hogy La vie est belle-t sose vegyek magamnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

DorothySoldier

2017. december 30.

A fodrászom ajánlotta a samponjával együtt és egyszerűen imádom. Ha lehetne nem 5 csillagot adnék rá, hamem 10-et. Imádom az illatát, és olyan puhává teszi a hajam mint még soha egy balzsam se. Tökéletes!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol