Imperity

Ár:   650 Ft és 1380 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illusia, Módosítva: 2017. január 18.

Ár:   650 Ft és 1380 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Regeneráló hajpakolás tejproteinnel vegykezelt, gyenge hajakhoz. Kifinomult összetevőknek köszönhetően óvja, regenerálja és hidratálja a hajat, miközben visszaállítja a hajnak természetes puhaságát.

Lina13

2018. október 13.

A fodrászom ajánlotta amikor szőkítette a hajamat. Először az illata tetszett meg, és hamar kiderült hogy nagyon felpuhítja a hajam! Állítólag 5 percig kell rajta hagyni de én néha negyed órákra is rajta felejtem, ilyenkor ezt meg is hálája a hajam és cserébe nagyon selymes lesz. Nálam abszolút 5* !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

auberginecat

2015. október 15.

hmmm, imádtam az illatát, a hatása is hozta kb a drogériás, kétszer ennyibe kerülő társai szintjét, úgyhogy nem lehet rá rossz szavam, ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

illusia

2015. augusztus 7.

Nagyon bevált, szép fényes, puha tőle a hajam és olyan jó puding illata van. :) Nekem nem tette sárgává sem a szőke hajam, semmi gondom nem volt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

moonstar

2014. december 2.

Nagyon jó kis pakolás! Nem tudok róla rosszat mondani. Azt hozza, amit vártam! Újra fogok belőle venni az biztos! Nálam 5/5

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 2.

bellehercegno

2014. november 30.

Tök jó hajpakolás,de a hosszútávú használat során sárgává tette a szőke hajamat.A hosszú táv az kb. 4 hónap volt,úgyhogy óvatosan szőkeségek! :) Ezért csak 2 pontot adhatok neki,sajnálom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 30.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!