Imperity

Ár:   1340 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dijcsu1002, Módosítva: 2016. december 28.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajfestékek

Oxidáns- és ammóniamentes hajszínező gél, természetes maracuja és gránátalma kivonatokkal dúsítva.

aalexaa

2019. június 25.

Két vagy három éve próbáltam, akkor még nem volt feltöltve, de annyira rémes volt, hogy megjegyeztem :D Türkiz színben használtam, nagyon folyós az állaga, emiatt csöpög és folyik mindenfelé. De a legrosszabb nem is ez volt, hanem hogy nem fogta be normálisan a hajamat, valahogy olyan volt az egész, mintha fel lett volna vizezve, adott egy kis kékes árnyalatot a hajamnak, de semmi köze nem volt a bármelyik másik színezővel produkált élénk, telt türkizhez, inkább volt olyan, mintha több hetes, kopott lenne az egész. Nem tudom rendesen megfogalmazni, de valahogy olyan "átlátszó" volt az egész. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert annyira igénytelen lett az eredmény, hogy azonnal ráfestettem másik színezővel. Ennyiért ezerszer jobb színezők vannak, soha többet nem veszek ilyet és nem is ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

fanni413

2019. május 25.

A kéket használom.
Szőkített hajta kell tenni, lehetőleg ne legyen sárga az alap, mert az megváltoztathatja a végeredményt.
Tartós, egyenletesen kopik.
Használni könnyű, az illata kellenes, gyünölcsös.
Egyetlen hátránya van, hogy eleinte fog. Ez 2-3 hajmosásig tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

A kéket használom.
Tartós, egyenletesen kopik.
Használni könnyű, az illata kellenes, gyünölcsös.
Egyetlen hátránya van, hogy eleinte fog. Ez 2-3 hajmosásig tart.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!