Imperity

Ár:   4120 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dijcsu1002, Módosítva: 2016. december 28.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Az alacsony molekulasúlyú aminosav láncolat a hajba jutva újra egyesíti, felépíti és helyreállítja a sérült haj diszulfid-kötéseit, amelyek a hő-, mechanikai- és vegyi hatással járó kezelések során bomlanak fel.

moretti87

2019. január 1.

1-2-t használtam egymás után, úristen mennyire jó, muszáj volt megírnom. Szőke roncsolt szétvasalt festett hajamnak felüdülés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

Moni86

2018. május 26.

Én használom ezt is és a 2. Fázist is. Az ára az olaplex töredéke. Hatásfoka jó. Bár én csak 6%-os oxigentával festem a hajam. És revlonnal. Ennek a márkának a festékei nem túl szép anyagokat tartalmaznak. Nem merném befesteni evvel! De az implexel elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Zara79

2018. február 18.

Kipróbáltam mert most nagy divatját éljük a "plex" termékeknek! Elégé kedvező ára miatt vásároltam, de felesleges pénzkidobás volt! Olcsó húsnak híg a leve.... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

szivi81

2017. február 28.

Olaplex alternativája, s bár nem olyan mint az olaplex, kb harmad annyi pénzért 80%os hatásfokkal hozza ugyanazt. Ár-érték arányban nagyon megéri, szőkítésnél pedig sokkal-sokkal jobbat teszel a hajaddal, ha használod ezt a terméket is, mintha semmit nem tennél rá pluszban. Elvileg a szőkítés hatásfokát nem gyengíti le úgy, mint az olaplex. A feltüntetett árnál kb 1000 Ft-tal olcsóbban tudtam beszerezni fodrászkellékesnél (Székesfehérvár/Veszprém ill. Óbuda)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

dijcsu1002

2017. január 10.

A fodrászom minden festésnél használja. Nagy hatással van a végeredményre! Azóta a festés egyáltalán nem roncsolja a hajam. Aki, teheti próbálja ki, megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Peptidek: Pisum Sativum Peptide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: truth-in-aging, BFT