Imperity

Ár:   1195 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dijcsu1002, Módosítva: 2016. december 27.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Gyengéd, kifésülést könnyítő kétfázisú hajkondicionáló organikus bambusz kivonattal. Speciális, könnyű formulája ápolja a hajat, és lággyá teszi anélkül, hogy elnehezítené. Védelmező filmréteggel vonja körbe a hajszálakat.

Indira

2020. április 27.

Kislányom hullámos és brutálisan kócolódó hajára ez a legjobb, pedig nagyon sokfélét próbáltunk már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 27.

Misspolli

2018. december 28.

Sok fèle kifèsűlèst könnyítő spray-t próbáltam,de egyiket sem szerettem ennyire.
A többi termèkèt is kiakarom próbálni,főleg a haj pakolásra vagyok kíváncsi ès az olajra.☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

TinkaWeeks

2017. augusztus 3.

Samponjával együtt vettem, nagyon elégedett vagyok vele. Puha, könnyű és selymes lesz tőle a hajam. Pitypang illata van. Komolyan!! Legalábbis számomra. Imádom, bár mivel még csak pár hete használom hosszú távú hatásáról nem tudok beszámolni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Liana88

2016. december 27.

Tényleg hozza amit ígér, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Tényleg hozza amit ígér, nagyon elégedett vagyok vele.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.