Imperity

Ár:   622 Ft és 1324 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chanello, az összetevőket feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2017. január 19.

Ár:   622 Ft és 1324 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

UV- filterrel a káros napsugarak és a hajszín kifakulása ellen. Keratin, búzaprotein, B5 provitamin hatóanyagai a hajat fénylővé, könnyen fésülhetővé és egészségessé teszik.

Kiszerelés: 400 ml

Ancsa76

2014. március 24.

ez bevált

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 24.

ez bevált

Nicu

2013. november 28.

Barátom fodrász, ő ajánlotta. Hidratálja a hajam, fényes, könnyen kifésülhető tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

gombirenn

2013. november 14.

Nagyon szeretem ezt a pakolást az illata csodás, jól kifésülhető és puha lesz tőle a hajam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

lujcsiii

2013. november 3.

Nagyon jó pakolás és nem csak az ára miatt.Puha tapintású,szépen fénylő haj az eredmény.Az illata isteni és rendbetette a száraz, vékonyszálú, festett hajamat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

eprescsoki

2013. október 17.

Eddig összesen talán 3x használtam,olyan mintha dr oetker pudingot kenegetnék a hajamra,nagyon tetszik :DDD nem lett tőle puhább a hajam bár nem is hagytam rajta sokáig,viszont erősebbnek érzem tőle :) egyelőre 4
upd: már majdnem elfogyott,a véleményem nem sokban változott, a serical keratinos pakolás szerintem jobban használt de annak meg nem bírom az illatát.. 3ast adok neki

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 17.

bőregér00

2013. június 16.

Eddig ez vált be a legjobban a pakolások közül, amiket eddig használtam. Erősebbnek érződik tőle a hajam, megfelelően hidratál, az illata isteni, nem is drága, nagyon tetszik. Remélem hosszabb távon sem lesz vele semmi probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

Đóri

2013. június 10.

Nagyon jó kis termék és nem is drága. Az illatát is nagyon szeretem, aki szereti a vaníliát annak tuti tetszeni fog. Imádom, hogy miután megszárítom a hajam annyira puha és csillogó lesz, mintha most jöttem volna a fodrásztól. Elsősorban azért vettem hajpakolást, mert borzasztóan száraz volt a hajvégem akármilyen sampont vagy balzsamot használtam, de nekem ezt teljesen rendbe tette. Mióta minden héten egyszer használom azóta nem töredezik a hajvégem sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

haloittbarbi

2013. május 17.

Nem rossz termék, ennyi pénzért pedig egyszer megérte megvenni.
Az illata tényleg nem valami mesés..de van belőle többféle is.
Ha választanom kéne akkor inkább a Serical Latte Tejproteines Hajpakolás:)
(Azért megjegyzem az én hajam vékony szálú, tök egyenes és elég könnyen kezelhető.
Pontosan ezért, nekem egy két kivétellel mindegyik hajpakolás beválik. Viszont a barátnőm, akinek nagyon vastag, nagyon sok és iszonyatosan göndör haja van, annak nyilván nem felel meg egy úgymond "mezei" hajpakolás. Neki az erősebben hidratáló, koncentráltabb hajpakolások válnak be. Viszont akinek hasonló típusú haja van mint nekem vagy éppen teljesen átlagos, szerintem annak tökéletesen megfelel ez is.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

Nem rossz termék, ennyi pénzért pedig egyszer megérte megvenni.
Az illata tényleg nem valami mesés..de van belőle többféle is.
Ha választanom kéne akkor inkább a Serical Latte Tejproteines Hajpakolás:)

vitney

2013. május 10.

nagyon jó az illata!nem nehezíti el a hajam,nem lesz tőle zsíros hatású!jó puha a hajam használata után,de nem valami sokáig.még talán másnapig tart ez a puhaság.a hajvégeim sajnos ugyanúgy letörnek.... nagyon kedvező az ára és a kiszerelése.Nagyon sokáig elég!Igazából ebben az árkategóriában nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

muffinmonsuta

2013. május 9.

Nemrég vettem és nagyon lassan fogy,ha használom akkor direkt jó sokat,hogy hamarabb elfogyjon....Illata nagyon rossz,utálom a vanilliát.:/ Nem használ semmit a hajamra. Néha hajmosás után puhább lesz...csak itthonra alkalmazom inkább... A fodrászom is mondta,hogy nagyon rossz termék,nem ér semmit...Szerintem nem veszek többet ilyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Piros pigment. (Acid Red 1)