Imperity

Ár:   622 Ft és 1324 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chanello, az összetevőket feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2017. január 19.

Ár:   622 Ft és 1324 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

UV- filterrel a káros napsugarak és a hajszín kifakulása ellen. Keratin, búzaprotein, B5 provitamin hatóanyagai a hajat fénylővé, könnyen fésülhetővé és egészségessé teszik.

Kiszerelés: 400 ml

szabbka

2013. március 9.

ez a hajpakolás nekem hatalmas csalódás. se puha, se ápolt nem lett a hajam tőle. szárított,de nagyon :( és még össze is gubancolta, egyáltalán nem könnyített a kifésülhetőségén :(
bocsi, de nálam 1, tovább is adtam tesómnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

bocsi, de nálam 1, tovább is adtam tesómnak.

sephora

2013. február 26.

Korábban a Serical Latte pakolást használtam, de most azt szüneteltetem.
Ebből még egy dobozzal sem fogyasztottam el, de mintha elmaradna a hatása - nemigen csinál semmit a hajammal. Néha az az érzésem, hogy egy sima balzsam jobban ápol, mint ez a pakolás.
Az illata nekem annyira nem jön be, ez a vanília nagyon mű illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 26.

Korábban a Serical Latte pakolást használtam, de most azt szüneteltetem.
Az illata nekem annyira nem jön be, ez a vanília nagyon mű illat.

Eszter a panda

2012. október 12.

Elég sokáig használtam ezt a terméket a sampon párjával együtt. Meg voltam vele elégedve, de utólag jöttem rá, hogy a retteneted töredezésemnek valószínűleg ők voltak az okai, ugyanis amióta lecseréltem, azóta a töredezés is rengeteget csökkent. Már nem kell havonta 3 centit lenyírni a hajamból, hogy ápolt legyen. Én úgy gondolom, hogy ezek miatt lehetett. Minden esetre 3 csillagot adok, mert nem zsírosított, sokáig bírta vele a hajam és olcsó is volt nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

Dynu

2012. október 2.

Véleményeket olvasva elrohantam én is venni egyet, de nem érte meg, puhának puha volt a hajam, de semmi illata. Van ennél sokkal jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Barbi-Lou

2012. augusztus 4.

Eleinte nagyon meg voltam elégedve vele. Aztán, ahogy telt az idő, egyre kevésbé éreztem a hatékonyságát. Mostanra egy átlagos balzsammal ér fel. Az illata nagyon kellemes, de nem tartós. Ez lenne a kisebbik baj. Nagyon sajnálom, hogy így alakult, mert gazdaságos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Beni1234

2012. július 20.

Most vettem a második dobozzal, de most mintha már nem használna. Nem annyira ápolja a hajamat, mint korábban... ugyanennek a gyártónak a hajbalzsamja nekem jobban ápol, pedig azt hittem, a pakolás erősebb lesz. Mindenesetre legalább nem árt, és iszonyú olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 20.

bea0926

2012. július 10.

Nagyon jó pakolás. Nekem elég 5-10 percig a hajamon hagyni, mint egy balzsamot és puha, fényes, selymes lesz tőle a hajam, ha tovább hagyom, akkor fokozódik a hatása. Az illata szuper. Állaga is tetszik, hogy jó sűrű, krémes, nem folyik. Ár érték aránya kiváló, hatalmas adagot lehet venni nagyon olcsón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

ur.isten.ne.mar

2012. április 6.

Most próbáltam ki, és NAGYON BEPÁNIKOLTAM! Gusztustalan, száraz szénaboglyává változtatta a hajamat! Egyelőre nem szeretném csillagokkal értékelni, mert nagyon remélem, hogy csak én csináltam rosszul valamit. Samponnal megmostam a hajamat, kiöblítettem, kicsavartam, rákentem jó sokat a pakolásból (a hajtöveimet kihagytam), 10 percig rajta hagytam, és kiöblítettem.
Ti hogy használjátok? Van valami tippetek, hogy min változtassak?

UPDATE: kikísérleteztem, nekem úgy válik be, ha csak balzsamnak használom. Sajnos az illatát nem tartja meg a hajam, de a hatása kárpótol érte. Fényes a hajam, és bár puhábbnak nem érzem, erősebbnek és egészségesebbnek viszont igen! Még csak kétszer használtam, de van egy olyan sejtésem, hogy hosszú távon talán gyorsabban is fog nőni tőle a hajam, majd pár hónap múlva újra írok :)

Újabb Update: sajnos mégsem vált be, nem állítja meg a töredezést, és újabban már fényt sem ad a hajamnak --> csillaglevonás

Sokadik UPDATE: Ki tudja, milyen késztetésből megint vettem egyet. Most 2 teáskanálnyihoz hozzákevertem 6 csepp makadámia olajat, és így nagyon puha és fényes lett tőle a hajam, DE! 20 percig a hajamon hagytam, még zacsit is húztam a fejemre, de egyszerűen nem marad meg az illata. Van valakinek valami tippje, hogy ezen hogy lehetne segíteni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

Ti hogy használjátok? Van valami tippetek, hogy min változtassak?

Odil

2012. április 1.

Kap egy ötöst is, most fogy el a tégely. Amióta megvettem, és rájöttem, pakolásnak nem lesz elég, balzsamként használtam a mindenféle új pakolások előtt, hajtőre is. Tehát ő volt végig jelen, és ha rendbe nem is hozta a rendbe hozhatatlan részt, elképesztő, amit a nem szétroncsolttal művelt. Hosszú távon tényleg rengeteget ad hozzá a haj egészségéhez, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

lyudit

2012. március 19.

Nagyon szerettem. Picit sprődebb volt a hajam,mint a szilikonos balzsamok után, de nem tört jobban. Az illata vizesen elég tömény, de hajmosás után teljesen jó volt. Csak kiváncsiságból váltottam, de megint ezt fogom venni legközelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Piros pigment. (Acid Red 1)