Imperity

Ár:   622 Ft és 1324 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chanello, az összetevőket feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2017. január 19.

Ár:   622 Ft és 1324 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

UV- filterrel a káros napsugarak és a hajszín kifakulása ellen. Keratin, búzaprotein, B5 provitamin hatóanyagai a hajat fénylővé, könnyen fésülhetővé és egészségessé teszik.

Kiszerelés: 400 ml

lau0825

2012. március 17.

Nagyon jó pakolás, a fodrászom is ezt használja. Talán még a 10x drágábbaknál is jobb a hatása.
Bár találtam jobbat, ugyanennyiért, ezért 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

Bár találtam jobbat, ugyanennyiért, ezért 4*

kicsikiszi

2012. március 8.

Na megvolt az első próbám.. Úgy csináltam, ahogy a fodrászkellékbe az eladó csaj mondta. Hajmosás után nem nagyon csavartam ki a hajam, hagytam, hogy bőven nedves legyen, és úgy raktam rá a pakolást, így habzott is.(Hajtövemre nem raktam)
30 percet rajta hagytam, a hajam nem száraz tőle, hajvégek jók, fényesebb nem, de puhább lett tőle a hajam.. :)ezért összességében eddig 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 8.

Orsy

2012. január 27.

Nekem nem jött be annyira,az én száraz hajamnak sajnos nem nyújt elég táplálást,még úgysem,ha sokáig rajtahagyom. ........Az illata finom,de a hajon nem marad meg az illata sajnos.
Update:valószínűleg csak túl sokat vártam tőle,mert a fodrászkellékes agyon dícsérte.De hosszútávon megbarátkoztam vele,már majdnem el is fogyott, felpontozom. Árérték arányban nagyon jó, csak nálam az elvárt csoda elmaradt,átlagosnak mondanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 27.

Odil

2012. január 25.

Ettől még puhább és fényesebb a hajam, mint a Serical Lattétől, ám, ami sokkal inkább izgat, hogy mintha sokkal kevésbé törne.
Most mostam, izgatottan várom mondjuk a két nap múlvát. Egyelőre imádom, állag, illat, ár, minden nagyon jó.
Ud.: Sokkal kevesebb hajam hullott ki hajmosás közben ÉS egyáltalán nem nehezíti el a hajam, de annyira, hogy ugyanolyan (csak ápoltabb) Pumukli vagyok tőle, mint hajmosás előtt. *______* A töredezés minimális.

Ud.2: Csillaglevonás. Minden igaz, csak a törés nem - két-háromcentisek lettek a félcentis (ezelőtt Serical Latte-val kezelt) törések. Szóval hiába a szimpátia minden alapján, magában nem elég. :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

annapanni

2012. január 24.

Még a kísérletezési fázisban járok. 10 perces pakolásként nekem semmi extrát nem okozott, a csomókat nem tudtam kevésbé kíméletesen kitépni a hajamból. A nagyon jó illat ami nedvesen még benne van, az szárítás után eltűnik. Nem bánnám ha tovább érezném, mert isteni vaníliafagyi:) Másnapra nem nehezedett el a hajam, viszont kicsit száraz maradt, annak ellenére hogy könnyen siklik benne a fésű.
Lehet, hogy az én hajamon már csak az olló segíthet, eléggé tönkretettem az évek folyamán.
Most fenékig ér, de asszem mégiscsak le kell vágatni. A legszebb az, hogy nem az alsó részén törik, hanem középen. Értitek ezt?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 24.

strawberry92

2011. november 25.

Jó hajpakolás, az illata nagyon finom. Szépen hidratál, de azért kap csak 4 csillagot, mert nekem a Serical Latte&Placenta valamivel puhábbá varázsolta a hajamat.

Update: Már jóval többször használtam és már inkább azt mondanám, hogy egy szinten van a Latte-val. Sőt talán még annyival jobb is, hogy ettől egyáltalán nem nehezedik el a hajam és nem zsírosodik be előbb. Ezt a hajpakolást elég 5 percig a hajamon hagyni a Latte-t pedig fél órát kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 25.

Bb.Sophie

2011. október 6.

Ilyet használok, csak más illatban. A száraz, festett hajammal csodát művel, nagyon könnyű és puha lesz tőle a hajam, amióta ezt használom alig győzöm gyűjteni a dicséreteket. Fodrászkellékesben döbbenetesen olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 6.

chanello

2011. szeptember 2.

Nagyon krémes nem folyik,nagyon jó illatú vaníliás de kapható több illatban is ,nagyon jól ápolja a hajam,puha tapintású lesz tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 2.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Piros pigment. (Acid Red 1)