Imperity

Ár:   554 Ft és 1002 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dijcsu1002, Módosítva: 2017. január 18.

Ár:   554 Ft és 1002 Ft
Kiszerelés:   300 ml és 1000 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Tápláló és revitalizáló sampon lenmag- és répakivonattal  stresszelt és technikailag kezelt hajra. Mély táplálást nyújt  a száraz és törékeny hajnak. Répa kivonatával visszaállítja haja rugalmasságát és puhaságát, lenolajjal pedig csillogóvá valamint kellemes érintésűvé teszi azt. A teljes kezelés érdekében javasolt a lenmag- és répakivonatos hajpakolással együtt alkalmazni.

Miruska

2021. január 29.

Nem ájultam el tőle. Elég sűrű, répa sárga színe van. Az illata olyan semmilyen, nem tudom mihez hasonlítani. Második samponozásra habzott fel. Tisztított. Nekem ez most így elsőre jó közepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 29.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Propylene Glycol