Inebrya

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 6 500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aiya, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 6 500 Ft

Sérült, töredezett, igénybevett hajra. Az Ice Cream keratin hajújraépítő termékcsalád innovatív hajpakolása, mellyel hatékonyan javíthatja ki a hajszerkezet sérüléseit, és már az első használat után jelentős eredmény tapasztalható. Rendkívül hatékony protein alapú kondícionáló-pakolás, keratinnal és keramidokkal. Mélyen hidratál, lezárja a hajszerkezetet, a töredezett, sérült hajvégeket tökéletesen kisimítja és ápolja.
Erős, gyönyörűen ragyogó, selymes hajat eredményez, melyet könnyű kifésülni, és újra egészségessé válik.

Ár: 6 500 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1290 Ft
Ár: 4 800 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1290 Ft

TheNancy07

2019. április 14.

UP: mint a hajvégápolójánál is, itt is -1 csillag, mert iszonyat szárítja a kezem, holott csak 1 perc végig balzsamozni a hajam... elég durva :o

Hajmosás után ezzel a balzsammal kenem be a hajvégeimet és hagyom 5-10 percig hatni. Olyan érzés, mint amikor olaplexxel van kezelve a haj, megvastagodik és nagyon puha lesz, de ezt csak mosáskor tapasztalom. Én se hallottam még korábban erről a termékről, kipróbáltam, mert kellett valami keratinos ápolás a hajamnak. Nem mondanám csodaszernek, nem tud többet, mint egy olcsóbb balzsam. Hidratál, de hajmosás után kell még a plusz hajvégápolás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

katmandu

2018. március 24.

Én az Inebrya márkáról még életemben nem hallottam korábban. A fodrászomnak egyszer elpanaszoltam, hogy nagyon szétment a hajam és kértem, hogy csináljon vele valamit, levágatni tövig nyilván nem akartam. Rátette ezt a pakolást és el voltam tőle képedve már az első alkalom után is. Tőle nem tudtam venni, pedig akartam volna, de neten találtam szerencsére. Azóta is használom és egyre jobb tőle a hajam, ha végighúzom rajta a kezem, már nem olyan szálkás és a hajvégeim is lesimultak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

gxv777

2017. szeptember 28.

az eddigi legjobb hajpakolásom, száraz hajra ajánlom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

az eddigi legjobb hajpakolásom, száraz hajra ajánlom

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak