Inecto

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: javi, az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók

"Érezd, ahogyan hajad megtelik élettel! A bambusz kivonat a benne lévő értékes tápanyagok segítségével erősíti és ragyogóvá varázsolja a hajszálakat, így hajkoronád újra erős és csillogó lesz."

Vegán termék.

Boudica

2019. június 2.

Nagyon megkedveltem ezt a balzsamot. Alapvetően gyorsan zsírosodó hajam van, de a vége hajlamos a kiszáradásra és töredezésre. Ez a sampon puhává és fényessé varázsolja a hajam és a töredezett végeken is segített valamelyest. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Celia

2019. május 21.

A jó kis Inecto, amihez rendszeresen vissza-visszatérek... Jelenleg egy más márkájú sampon mellé kerestem balzsamot (mióta festem a hajam, balzsam nélkül nem tudok meglenni...), és mikor megláttam a polcon, hogy van újfajta, tudtam, hogy ki kell próbálnom. Nem csalódtam ebben sem. Csodaszernek én sem mondanám, de szépen puhítja a hajam mosás után, és tényleg könnyebb utána kifésülni is. Szóval egy megbízható márkáról van szó, ezt már kijelenthetem. Az, hogy nagyrészt természetes és vegán, sokat nyom a latban, viszont az, hogy még állatmenhelyeknek is gyűjtenek (legalábbis mikor vettem, volt egy ilyen kampány), attól teljesen elolvadtam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Rudelf

2019. március 21.

Az egyik legjobb balzsamom, a sampont szeretem váltogatni, de ez erősen a legjobb balzsam mind mellé, és vékonyszálú hajra is tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

laszlobrigi04

2019. január 6.

A samponjával együtt használom, nagyon kellemes az illata, a hatása leírhatatlan, puha, selymes lesz tőle a hajam. Abszolút kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Babsszi

2018. november 27.

Egész jó kis balzsam, puhává és könnyen fésülhetővé teszi a hajam, de valahogy mégsem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Burya

2018. november 16.

Sötétbarnából lettem szőke kevesebb, mint egy év alatt, úgyhogy a hajam konkrétan olyan, mint a szénakazal, ráadásul a töve alapvetően gyorsan zsírosodik, így aztán nem épp egyszerű olyan sampont/balzsamot találni, ami mindkét problémát tudja orvosolni úgy, hogy nem súlyosbítja egyiket sem. Az argános és a kókuszos verziót nem ismerem, de általában a hasonló termékek nem váltak be (plusz ki nem állhatom az édes illatokat), így végül ezt vettem meg. Kellemes, friss illata van, nem tolakodó, és kevés is elég belőle, mert könnyen eloszlatható a hajon, szépen "csúszik". Én rajta szoktam hagyni kb. 10 percig, ennyi elég is neki. Nem csodaszer, de nem is vártam el tőle. Olyasmit kerestem, ami hidratálja a száraz hajamat anélkül, hogy zsírosítaná a tövét, és ez a balzsam tökéletesen teljesítette mindkét elvárást, az pedig külön plusz pontot érdemel, hogy nem állatokon kísérletezték ki. Ráadásul hatalmas adag (500 ml) jó áron, sokáig elég lesz. Újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

csipijo

2018. november 13.

Nem vártam tőle csodát, mivel a kókuszos balzsam után nekem eléggé száraz maradt a hajam. Ez a balzsam viszont nagyon puha és hidratált hajat varázsolt az amúgy szőkített hajamból. ÉS VEGÁN!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 13.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2