Inecto

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: javi, az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók

"Érezd, ahogyan hajad megtelik élettel! A bambusz kivonat a benne lévő értékes tápanyagok segítségével erősíti és ragyogóvá varázsolja a hajszálakat, így hajkoronád újra erős és csillogó lesz."

Vegán termék.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

crazy724

2021. április 20.

A samponjával együtt használtam, kb. heti egyszer. Az illatáért odavagyok, sajnos nem tartós, az én hajamban nem marad meg. Nem érzem, hogy különösen rossz lenne, de azt sem, hogy eszméletlenül jó, nem tűnt fel a hiánya, ha elfelejtettem használni. Elhasználtam, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

mucskalaura

2020. december 13.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. A sampon párjával együtt használom és nekem tökéletesen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 13.

zsizska

2020. augusztus 23.

Már a kókuszos és argán változatot is nagyon szerettem, mindig visszatérek a márkához. A bambuszos változat sem okozott csalódást, sőt, illatban is a kedvencem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

kiskacsa480

2020. július 1.

Ugyanúgy szeretem mint a sampon párját. Együtt használva nagyon finom tartós illata lesz a hajnak. Ezzel a bambuszos kombóval bírja a legtovább a hajam mosás nélkül. Simán 4-5napig nem kell megmosnom annyira szép és nem zsírosodik. Nálam az inecto márka 5*! Sosem okozott csalódást! 💚

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Burya

2020. január 22.

2018 november:
Sötétbarnából lettem szőke kevesebb, mint egy év alatt, úgyhogy a hajvégeim hajlamosak kiszáradni, ráadásul a töve alapvetően gyorsan zsírosodik, így aztán nem egyszerű olyan sampont/balzsamot találni, ami mindkét problémát tudja orvosolni úgy, hogy nem súlyosbítja egyiket sem. Az argános és a kókuszos verziót nem kedvelem, egyrészt az illatuk miatt (ki nem állhatom az édes illatokat), másrészt ugyan gyönyörűen hidratálnak, de nagyon gyorsan zsírosodott tőlük a hajam, így végül e mellett tettem le a voksomat. Kellemes, friss illata van, nem tolakodó, és kevés is elég belőle, mert könnyen eloszlatható a hajon, szépen "csúszik". Én rajta szoktam hagyni kb. 10 percig, ennyi elég is neki. Nem csodaszer, de nem is vártam el tőle. Olyasmit kerestem, ami hidratálja a száraz hajamat anélkül, hogy zsírosítaná a tövét, és ez a balzsam tökéletesen teljesítette mindkét elvárást, az pedig külön plusz pontot érdemel, hogy nem állatokon kísérletezték ki. Ráadásul hatalmas adag jó áron, sokáig elég lesz. Újravevős. :)

UPDATE 2020 január:
Továbbra is kedvenc. Megszakítás nélkül használom, ez idő alatt a hajam nem szokott hozzá, nem zsírosodik tőle, ugyanolyan szépen hidratál, mint a legelején. A samponját néha leváltom egy-egy rövidebb időszakra, de ez a balzsam állandó darab nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

2018 november:

UPDATE 2020 január:

Boudica

2019. június 2.

Nagyon megkedveltem ezt a balzsamot. Alapvetően gyorsan zsírosodó hajam van, de a vége hajlamos a kiszáradásra és töredezésre. Ez a sampon puhává és fényessé varázsolja a hajam és a töredezett végeken is segített valamelyest. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Celia

2019. május 21.

A jó kis Inecto, amihez rendszeresen vissza-visszatérek... Jelenleg egy más márkájú sampon mellé kerestem balzsamot (mióta festem a hajam, balzsam nélkül nem tudok meglenni...), és mikor megláttam a polcon, hogy van újfajta, tudtam, hogy ki kell próbálnom. Nem csalódtam ebben sem. Csodaszernek én sem mondanám, de szépen puhítja a hajam mosás után, és tényleg könnyebb utána kifésülni is. Szóval egy megbízható márkáról van szó, ezt már kijelenthetem. Az, hogy nagyrészt természetes és vegán, sokat nyom a latban, viszont az, hogy még állatmenhelyeknek is gyűjtenek (legalábbis mikor vettem, volt egy ilyen kampány), attól teljesen elolvadtam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Rudelf

2019. március 21.

Az egyik legjobb balzsamom, a sampont szeretem váltogatni, de ez erősen a legjobb balzsam mind mellé, és vékonyszálú hajra is tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

laszlobrigi04

2019. január 6.

A samponjával együtt használom, nagyon kellemes az illata, a hatása leírhatatlan, puha, selymes lesz tőle a hajam. Abszolút kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Babsszi

2018. november 27.

Egész jó kis balzsam, puhává és könnyen fésülhetővé teszi a hajam, de valahogy mégsem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2