Inecto

Ár:   790 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsesz, Módosítva: 2016. június 1.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Tusfürdők

A marokkói argánolaj, amely „folyékony aranyként” is ismert, egy gazdag, tápláló olaj, amit régóta használnak hidratáló hatása miatt. Az Inecto Naturals Argan organikus argánolajat tartalmazó termékei segítenek a borben tartani a nedvességet megorizve ezzel a bor egészségét, bársonyosságát.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Yolanda38

2021. április 15.

Még csak kb.másfél hete használom, de nekem szuperül bevált. Normál bőröm van, de télen a fűtésszezonban szükséges egy táplálóbb, olajos tusfürdő. Am. az argánolajnak tisztán van egy jellegzetes "szaga". A tusf. illata szubjektív dolog, számomra finom. Én amúgy sem bírom a cukorfalat/ csillámf.láma illatokat. Főleg mióta natúr háztartásra kezdtünk áttérni. (Azóta sokkal jobban érezni a természetes illatokat, ízeket!)
Egy szóval: ajánlom! Kár, hogy nem találtam nagyobb kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Egy szóval: ajánlom! Kár, hogy nem találtam nagyobb kiszerelésben.

sweet05

2021. március 6.

Nagyon szereteem! A natur kozmetikumok illata a kedvencem, plussz pont, hogy nem tartalmaz semilyen állati eredetű összetevőt, és nem is tesztelik állatokon a terméket. Nagyon jól hidratál és hihetetlenül puha lesz tőle a bőröm. Csak ajánlani tudom, nekem az egyik kedvenc tusfürdőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 6.

vadbarack

2020. október 18.

Az állaga valóban hígabb mint más tusfürdőké, de már megszoktuk, az illata szuper, nekem jól habzik és ez az egyetlen termék amit a kedves el tud viselni magán és nem szárítja ki a bőrét. Minden mástól ekcémás jellegű foltjai lettek sajnos, az argánt szereti.DM-ben Rossmannban sajnos már nem lehet kapni, onlibe rendelek inkább, nekünk bevált. Az állag miatt adok rá egy csillaggal kevesebbet, hatásra okés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 18.

Aprile

2020. július 24.

Szerettem az illatát, de hatását tekintve semmi extrát nem tapasztaltam; nem éreztem különösebben hidratáltnak tőle a bőröm, nem maradt meg az illata sem sokáig, átlagos volt a tisztító ereje. Én nem találtam túl hígnak, de túlságosan nem is habzott fel. Valahogy középmezőnynek érzem, és nem szerettem meg annyira, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

hamark

2020. március 23.

Tényleg nagyon híg, így elég gyorsan elhasználtam, az illata is megosztó lehet (nekem nincs vele bajom). Alig habzik. Nem vettem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

tomimariann

2019. április 2.

A nálam lévő tusfürdő nem híg, teljesen jó állaga van. Az illata is tetszik. Viszont konkrétan teljesen kiszáradt a bőröm utána..... Viszket és alig győzöm hidratálni. Annyira sajnálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

Birkin22

2019. március 3.

Kicsit folyós, de finom az illata és az érzékeny bőröm szerette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Kicsit folyós, de finom az illata és az érzékeny bőröm szerette.

nagypetra10

2018. december 10.

Egy csomagban szereztem be a testápoló társával együtt nagyon bomba áron.Nekem az illata az örök kedvenc lett fürdés után is kellemesen érződik. Szerintem ezzel nem lehet mellé lőni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

kerteszke

2018. június 9.

Teljes pénzkidobás, mivel annyira híg, hogy akár a lefolyóba is önthetném a tubus felét! Zuhanyzás közben folyamatosan megfordítva kell tartanom a tubust, ügyelve rá, nehogy véletlenül megbillenjen és kifolyassam. Nem is lehet gazdaságosan adagolni, nem is habzik, nem is hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

jollygardener

2018. június 8.

Hidratáló hatást nem tapasztaltam, viszont borzasztó folyékony, kezelhetetlen. Nem tudom felhabosítani, így borotválkozáshoz sem tudom használni. Ajándékba kaptam, biztos hogy nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil