Inecto

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 9.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő limemag-és kókuszolajjal.

DiamondStoni

2018. november 19.

Tökéletes nyári tusfürdő. Tavaly vettem horvátországi nyaraláshoz a testápolóval együtt és nagyon bevált. Enyhén hűsít a mentol miatt, ami nagyon jól esett leégett bőrre is. Kellemes limeos illata van, ami sokáig érződik a bőrön zuhanyozás után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Debreczeni

2017. szeptember 20.

Kellemes az illata, nekem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Kellemes az illata, nekem tetszik.

schmldr

2017. szeptember 14.

Kellemes, különleges illata van. Jól kezelhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Kellemes, különleges illata van. Jól kezelhető.

Zsokaa

2017. július 12.

Kíváncsi voltam rá, de teljes áron nem akartam megvenni.
Na le is árazták 299 Ft-ra, plusz kuponom is volt. Nem gondoltam volna, de különleges illata van, jó az állaga és nekem a habzása is megfelelő (szivaccsal használom).
Ennyi pénzért szerintem nagyon jó vétel volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Kíváncsi voltam rá, de teljes áron nem akartam megvenni.
Ennyi pénzért szerintem nagyon jó vétel volt.

crazy724

2017. július 11.

Megvettem, mert a vásárlással a Rex Kutyaotthon Alapítványt támogattam, és megszerettem. Az illata kellemes, nyárra tökéletes, nem tolakodó, nem mű, sajnos nem marad meg hosszan a bőrön, de remek érzés zuhanyozni vele. Az állaga számomra kicsit fura volt, se nem krémes, se nem zselés, valahol a kettő között van, és picit folyékonyabb is, mint amihez szokva vagyok. Összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

esztikhlm

2017. június 30.

Kiárusítva vettem a Rossmannban 299-ért. Nagy reményeket fűztem hozzá, mert szeretem az Inecto samponját, és kézkrémét is. Nem kellett volna.. Nekem sajnos nagyon nem vált be. Nem habzik eléggé, nagyon híg, és az illata sem marad meg a bőrömön. 299 forintot megért, de teljes áron nem vettem volna meg..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.