Inecto

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Elkofen, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Frissítő testápoló limemag-és kókuszolajjal, mely gyengéden hidratálja bőröd és felpezsdít.

TimiEger

2019. augusztus 25.

Állatkísérlet-mentes, ez nagyon pozitív. Nekem inkább citrusos illata van mint kókusz. Gyorsan beszívódik és nem tapad utána a bőröm. Egy darab maradt a boltbana polcon, gondoltam magammal hozom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Yette

2019. augusztus 19.

Kifejezetten szerettem, ezt a terméket.
Kellemes az illata, hamar beszívódik, és egy olyan közepes-erös mértékben hidratál.
Számomra tökéletesnek bizonyult.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Kifejezetten szerettem, ezt a terméket.
Számomra tökéletesnek bizonyult.

gaadrienn

2018. november 23.

Nagyon imádom az illatát. Nem hagy maga után zsíros érzetet, gyorsan beszívódik, és tényleg hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

balogheszterke14

2018. november 13.

Szeretem nagyon. Gyorsan beszívódik. Hidratál, teszi a dolgát. Az illata isteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Bea9

2018. július 30.

Az illata fantasztikus. A hidratáló hatása jó, de picit lehetne hatásosabb. Sajnálom, hogy limitált kiadás. Gyorsan beszívódik, így reggel is könnyedén használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Anna922

2017. december 31.

A nyáron promócióban vásároltam és egyszerűen imádom! Hozza a megszokott Inecto minőséget, az illata pedig fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Debreczeni

2017. szeptember 20.

Imádom!!
Én konkrétan minden testápolónál érzek egy utószagot, ami megmarad az ágyneműben, a ruhában. Sajnos nem jöttem rá melyik összetevő ez, de ebben nincs benne az tuti. Az inecto termékeiben sosem tapasztalom ezt. Ezen kívül ez a limeos olyan csoda friss illatú, gyorsan beissza a bőröm, hogy nem is váltanék másra. Tökéletes❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Imádom!!

korono

2017. július 31.

Nagy kedvencem lett ez a testápoló. Isteni jó az illata, nagyon kellemes nyárias. Megfelelő az állaga gyorsan beszívódik és csak úgy illatozok utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Elkofen

2017. június 12.

Egészen jól hidratáló és ápoló termék viszonylag szép összetevőkkel. Nyárra megfelelő a táplálása,hidratálása, bár nálam kissé lassabban szívódott be. Direkt ezt választottam a narancssárga tubusos trópusi társa helyett. Annak túl édes, túl sok lett volna az illata.
Ennek sokkal enyhébb, diszkrétebb az illata​. Egy kissé citrusos és egy picit kókuszos, keverék szaga van. Igazából olyan semmilyen, gyengécske illat. Szerintem hamar elunom majd és legközelebb valami mást vásárolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 12.

Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).