Inecto

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kati545, az összetevőket feltöltötte: brondegirl, Módosítva: 2017. május 24.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók

Az Inecto Naturals gazdagon hidratáló hajkondicionáló az organikus argánolaj a benne lévő értékes tápanyagok segítségével erősíti és regenerálja a hajszálakat, így a hajkorona újra erős és csillogó lesz.

Vegán termék. 90%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. A termék előállítása során nem végeztek állatkísérletet.

dynah13

2020. július 31.

Szuksegem volt egy arganolajos balzsamra, ra esett a valasztasom, mert probaltam mar a markatol tobb mindent regebben, es nagyon pozitiv a velemenyem roluk. A balzsam is nagyon bevalt, jol beleillik a hajapolasi rutinomba :) Ujra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

acelka

2020. július 16.

Nagyon jo kis termek, viszont nekem picit keves a szaraz hajamra,meg az olajaval egyutt is ugy ereztem, hogy nem elegge hidratalt a hajam. Lehet kiprobalom a kokuszos verziot, vagy keresek egy teljesen mas markat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 16.

Vancsi

2020. július 9.

Hosszú göndör száraz hajam van, nem igazán javított az állagán pedig többet is elhasználtam belőle. A 2 csillagot csak azért kapja mert CF és vegán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

nyk

2020. július 9.

Itteni vélemények alapján vettem meg ezt a terméket. Fontos volt, hogy az összetevői megfelelnek a kritériumaimnak. :) Sajnos nekem olyan semmilyen hatása sem volt a hajamon, nekem nem táplálta eléggé a hajszálaimat. Kifésülni is nehezebb volt hajmosás után a hajam, így nem vettem újra. Lehet rövidebb hajra elegendő a tudása, de az én hosszú hajamnak kevés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Fzks

2020. június 6.

Tapasztalataim szerint egy nagyon jó kis termék, érezhetően puhább tőle a hajam, könnyebben kifésülhető, nem zsírosít, nagyon jó az illata és az incije is elmegy:) Megéri árban egy viszonylag természetesebb balzsam ilyen kiszerelésben. Nekem most mellig érő nagyon dús szőkített hajam van, anyukámnak derékig érő szintén dús, festett haja, ketten használjuk összesen kb heti 5 alkalommal, nekem kis adag is elég a kívánt eredményhez, anyukám viszont nyom a hajára bőven, de még így is félig van a doboz, úgy hogy kb 3 hete vettem, szóval én elégedett vagyok vele.:) Nem mellesleg vegán és CF!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 6.

Nicu

2020. április 14.

Vastag szálú, derékig érő hajam van. Finom illata van, jó a kiszerelése, árban is jó lenne, de... Mintha semmit se raknék a hajamra. Egyáltalán nem hidratál. Próbáltam mindig kicsit többet tenni a hajamra, rajt is hagyom jó pár percig, de semmi hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

abicicaaa

2020. február 6.

Ez a balzsam sajnos egy nagy nulla hajon. Mig Baleakat es Isanas hajapolo termekeket hasznaltam, ez labdaba sem rughatott mellettuk. Igy talalnom kellett valamilyen felhasznalasi modot ra, kidobni nem szeretek semmit. Nos, lab borotvalasra egyszeruen csodalatos! Olyan puha tole a borom, mint a babapopsi. Ujra fogom venni erre a celra :D kar, hogy a hajamon nem teljesit igy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 6.

kiskacsa480

2020. február 4.

Bevallom féltem újra balzsamhoz nyúlni mert évek óta pakolásokkal helyettesítettem használatát, de már jó pár hónapja a natúr vonalon mozgok és nem igazán találtam olyan pakolást ami hosszútávon igazán jól bevált volna, így első körben egy nature box balzsamot próbáltam ami nem nyerte el a tetszésem, majd a lushal futottam egy kört amiről szintén azt gondolom, hogy túl van árazva a tudáshoz képest. Mivel inecto sampont használok jó ideje, így bepróbálkoztam a bambuszos sampon mellé ezzel az argános balzsammal és el vagyok ájulva! Direkt használtam pár alkalommal véleményezés előtt így átfogó képet tudok alkotni róla. Már használat közben puhít, ujjal is könnyen tudom fésülni a tincseket közben. Simán kefe nélkül gyorsan fújom csak át a hajam mosás után és az alapból loknisabb, hullámos hajam, szépen egyenesíti. Másnap tökre úgy érzem magam mintha fodrásztól jöttem volna ki, olyan könnyű, fényes és jó tapintású az egész hajam. Nem nehezít, nem zsírosít! Nekem ez favorit termék lett így megkapja a 5*!!! ❤️😌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

veganita81

2019. december 17.

Kiváló ár-érték arány, de azért nem csodaszer. Hajmosás után teszem a hajamra (tövét kivéve), szépen eloszlik a hajamon, könnyen kifésülhető, puha és fényes lesz tőle. Az illata nekem túl mű. Biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 17.

Victory33

2019. augusztus 19.

A kedvenc hajápolómat már nem gyártják, így erre esett a választásom. Egy ideje már nem "hagyományos" samponnal mosok hajat, emiatt más az érzete a hajnak hajmosás után és nehezebb kiöblíteni. Ezután használom ezt a balzsamot a teljes hajamon, így a fejbőröm sem szárad ki, plusz nem érzem úgy, hogy sampon maradt volna benne. Rövid ideig is elég rajta hagyni, a hajam így is sima lesz. Korábban ilyet csak szilikonos balzsamnál tapasztaltam, de olyat már több éve nem használok. Szárítás után is puha marad, nem zsírosodik jobban, mint enélkül. Valamikor rózsavízzel higítom, mert úgy jobb érzés a fejbőrnek. Egyelőre még keresem az igazit, de addig is marad ez.
Ár-érték arányban nagyon szuper termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Ár-érték arányban nagyon szuper termék.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2