Inecto

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kati545, az összetevőket feltöltötte: brondegirl, Módosítva: 2017. május 24.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók

Az Inecto Naturals gazdagon hidratáló hajkondicionáló az organikus argánolaj a benne lévő értékes tápanyagok segítségével erősíti és regenerálja a hajszálakat, így a hajkorona újra erős és csillogó lesz.

Vegán termék. 90%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. A termék előállítása során nem végeztek állatkísérletet.

Victory33

2019. augusztus 19.

A kedvenc hajápolómat már nem gyártják, így erre esett a választásom. Egy ideje már nem "hagyományos" samponnal mosok hajat, emiatt más az érzete a hajnak hajmosás után és nehezebb kiöblíteni. Ezután használom ezt a balzsamot a teljes hajamon, így a fejbőröm sem szárad ki, plusz nem érzem úgy, hogy sampon maradt volna benne. Rövid ideig is elég rajta hagyni, a hajam így is sima lesz. Korábban ilyet csak szilikonos balzsamnál tapasztaltam, de olyat már több éve nem használok. Szárítás után is puha marad, nem zsírosodik jobban, mint enélkül. Valamikor rózsavízzel higítom, mert úgy jobb érzés a fejbőrnek. Egyelőre még keresem az igazit, de addig is marad ez.
Ár-érték arányban nagyon szuper termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Ár-érték arányban nagyon szuper termék.

Annuss

Korcsoport: < 18
2019. március 24.

Göndör hajam imádja! Akkor fésülöm ki a hajam amikor rajtavan a balzsam és így valami csoda a végeredmény! Miután leöblítem pihe puha a hajam, és a fürtjeim is szépen állnak, nem kell használnom hajhabot. Abszolút kedvenc!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 24.

henrietpasztor

2019. március 14.

Mindenképp vegán terméket akartam kipróbálni, a DM-ben aztán erre esett a választás.
Az én hajamnak jót tett egy hajmosás után is, puhább lett és nem szállt összevissza másnap reggel.
Két nappal a hajmosás után sem zsíros a hajam, viszont újból száll (remélem ez megszűnik tartós használat esetén).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

lyndis

2019. március 12.

Sokféle balzsamot próbáltam már, de elegem lett a szilikonos csodákból, amiknek igazából semmi áttörő hatása nem volt számomra. Valahogy mindig visszatértem ehhez, puha lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

luckyschr

2018. november 2.

Kedvencemmé vált ez a márka. Igazán jó illatok, kellemes állag, jó csomagolás, természetes anyagok, csodás végeredmény. Szép, dús, puha és jó tapintású haj, ami 3, de van hogy 4 napot is kitartanak, és még mindig jó a hajam. Fantasztikus termékek.
Talán annyi, hogy a kókuszos jobban bejön, mint az argános az illata miatt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

Talán annyi, hogy a kókuszos jobban bejön, mint az argános az illata miatt :)

ysolo

2018. október 14.

Szeretem ezt a balzsamot, a kokuszos tesojanal ez jobb szerintem. Szilikonmentes, megis puhit es konnyen fesulhetove teszi a hajam. Egyszer probaltam co-wash-kent, na annak nem valt be, mert viszketett tole a fejborom. Kiados, egy flakon nagyon sokaig eleg. Sokszor ujravettem mar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

hofeherkivi

2018. július 24.

Kb. fél éve bukkantam rá mikor sokan rámijesztettek, hogy szilikonos meg parabénes cuccot ne vegyek mert többet árt mint használ. Nagyon vonzó volt benne hogy közel teljesen természetes alapanyagokból készült, de ennek ellenére sem arany árú, sőt mivel 500ml, baromira megéri és sokáig ki lehet vele húzni, pedig az én göndör-hullámos extra száraz hajamnak nem borsónyi mennyiség kell. Én becsomagolva, törölköző alatt legalább fél óráig rajta szoktam hagyni, utána érezhetően puhább és könnyű kifésülni, kb az első balzsam aminek tényleg érzem valami féle hatását. Az illata szerintem eleve sem rossz, de szárítás után én nem igazán szoktam érezni, abszolút nem tolakodó. Mindenképp újravevős még jó sokszor :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

betty23

2018. július 24.

Eddig a kókuszos verziót használtam évekig, de gondoltam ezt is kipróbálom. Hát, ez is van olyan jó, sőőőőt. :) Puha, selymes és fényes lett a hajam tőle, pedig elég göndör és száraz frizurám van. Az illata tűrhető és nem is erős, igaz számomra nem zavaró, bár kétségkívül mű. Egyelőre a kókuszos samponnal használtam, de szerintem megveszem majd hozzá az argánost is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

missmomsen

2018. július 21.

Nincs hivalkodo illata, olyan kellemes. Puha es fenyes hatast ad. Lehet, hallucinalok, de mintha ellenallobba tette volna a hajamat :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Alexandra19

2018. június 10.

Szeretem az állagát, nem nehezíti el a hajamat. Viszont nekem nem elég, én utána még használok olajat a hajamra. Nekem így megfelel, de ha valakinek száraz a haja, nem ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2