Inecto

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. július 14.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A tiszta kókuszolajat tartalmazó könnyű krém gyorsan beszívódik és bársonyosan simává varázsolja bőrét.

Madi

2017. július 14.

A régi jó volt. Sajnos már nincs meg a tubus, de fejemet rá, hogy a csomagolással együtt más is változott, mert amióta az új külseje van, nem jó. Mintha elpárologna a bőrömről, alig hidratál. Normál bőrre biztos jó, de az ilyen csontszáraz kacsójú embereknek, mint én, ez elég gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

Merengo95

2017. július 8.

Imádom a kókuszt,de ez a krém egy nagy csalódás volt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Imádom a kókuszt,de ez a krém egy nagy csalódás volt...

Virvatuli

2016. szeptember 1.

Az illata tényleg szuper, de a hatása nem elég tartós, többször újra kell kennem. Nagyon reméltem, hogy beválik, már csak az ára miatt is, de úgy látszik, mégis van értelme a drágább kézkrémeknél maradni. Száraz bőrűeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Enne

2016. július 21.

Jó kis kézkrém! Nyári hangulatú az illata, de már tavasz óta használom. (Télen csoki illatú volt :)). Jól ápol, és hamar beszívódik. Nem hagy ragacsos érzést maga után (amit utálok). A testápolóját is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

Marcsita

2016. július 10.

Én nagyon szerettem ezt a kézkrémet! Még télen használtam és bevált, mondjuk nincs is túl száraz bőröm. Hamar beszívódott, szépen hidratált, és az illata a téli hűvösben különösen üdítő volt! :) Egyébként szerintem sokkal jobb mint a testápolója!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 10.

azsanett

2016. április 17.

Egy másik változathoz akartam írni és nem tudom törölni a véleményemet :/

Pozitívum: Pillanatok alatt beszívódik, intenzív kellemes illata van.
Negatívum: Nem hidratál, száraz marad a kezem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Egy másik változathoz akartam írni és nem tudom törölni a véleményemet :/

Pozitívum: Pillanatok alatt beszívódik, intenzív kellemes illata van.
Negatívum: Nem hidratál, száraz marad a kezem

Ella

2016. január 29.

2015. dec.: Nekem annyira nem jött be. Gyorsan beszívódik, isteni az illata, expressz puhítja a kezeimet, de amilyen gyorsan hat, szinte pillanatok alatt el is vész az eredmény. Sajnos 1-2 órával később ugyanúgy érdes, száraz, ráncos a kezem, mint előtte. De legalább nem repedezik szét.

Update: Levonok még egy pontot, mert allergiás reakciót váltott ki nálam apró, viszkető pöttyök formájában. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

wifey

2015. december 18.

csudijó, pedig találomra vettem, nem is ismertem a márkát. egyedi az illata, nagyon szívesen szaglászom, és jól ápolja a bőrt. nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

t.greti

2015. december 14.

Szögezzük le, hogy ez nem kókuszillat, hanem más édes valami :D De nem zavaró.
Hatásában viszont kellemeset csalódtam. Zsíros krém jön a tubusból, mégis könnyen kenhető, hamar beszívódik, és nincs ragacsos érzete, nem kenek vele össze semmit sem. Tényleg pihe puha kezeket varázsol.
Viszont 4 hét alatt elkentem a tubust...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Szögezzük le, hogy ez nem kókuszillat, hanem más édes valami :D De nem zavaró.
Viszont 4 hét alatt elkentem a tubust...

Mucus

2015. december 8.

Egy szaglás után megleptem vele magam. Az én kezem nem száraz, így csak alkalmanként használom, de az édes illata miatt nem is tudnám folyton. Nagyon szeretem :) Ráadásul fel van tüntetve, hogy előállítása során nem tesztelték állatokon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.