Inecto

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csücsök, Módosítva: 2018. november 13.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A tiszta kókuszolajat tartalmazó gazdag, kényeztető krém könnyen beszívódik, hidratálttá teszi bőrét.

nocika113

2019. december 18.

Oh ezt nem hiszem el :(
Először a dove olajom és most ez is... Mindkettőt kivonták
Pedig csodalatosan hidratált és amit imádtam benne hogy nem hagyott ragacsos érzést. A Dove volt az esti, ez pedig a reggeli amikor este nem volt kedvem/időm testápolni 😆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

Oh ezt nem hiszem el :(
Először a dove olajom és most ez is... Mindkettőt kivonták

doroty9898

2018. február 11.

Egyszerűen imádom ezt a krémet, az illata mennyei, és sokat segített a kiszáradt kezemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

skelly

2016. május 14.

Nem rossz az illata, bár nagyobb melegben nem szívesen használnám, ahhoz túl édes. Könnyen beszívódik, de a szárazabb területeken (pl. könyök) nem hidratál. Elhasználom, ha már megvan, de nem veszem újra. (a tusfürdőjét viszont szeretem)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

borb.biaa

2016. április 5.

Én is ajándékba kaptam. Az illatát szeretem, a krém könnyen beszívódik, viszont a hidratáló hatása közepes, és én inkább a nyomós kiszerelésű testápolókat preferálom, magamtól nem hiszem, hogy megvenném

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

Asztrid

2016. január 10.

Karácsonyi ajándék, és ma kezdtem el használni. Nagyon érzékeny a bőröm úgyhogy kíváncsi leszek. Az első benyomásom jó. A krém töménysége ellenére, könnyen kenhető, és nagyon gyorsan beszívódik, úgy érzem jól hidratál. Az illata nem a megszokott klasszikus kókusz illat. Nem tolakodó. Egyenlőre tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

Malachite

2016. január 9.

Huh szóval..... Ennek fincsi az illata, de semmi köze nincs a kókuszhoz:) Inkább gyenge karamellás cukorkára emlékeztet. A hidratáló hatása abszolút közepes, egy kézmosást nem bír ki. Éjszaka rendbe teszi a kiszáradt mancsokat, de nem mondanám hogy tartósan ápol, vagy hogy egy világmegváltó termékről lenne szó :) Közepes teljesítmény középkategóriás áron, kézkrémnek, testápolónak, egyszer jobb híján arckrémnek használtam, mindenhol egy olyan "oké" volt a benyomásom. Ami mellette szól, hogy nem zsíros, nem ragad, hamar beszívódik, és nem vészes az ára sem, de körülbelül ennyit tud a kicsike. Nem venném újra, ilyen áron sokkal jobbat is találni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

eeniko

2016. január 9.

Nagyon szeretem a kókusz illatú krémeket, és ennek pont kellemes illata van, se nem túl intenzív, se nem gyenge. Jól hidratál, kellemes puha érzetet kölcsönöz a bőrömnek. Talán egy icipicit lassan szívódik fel, de ez egyáltalán nem gond, az már inkább, hogy nagy kiszerelése ellenére, túl hamar elfogyott. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

eszti98

2016. január 3.

Ajándékba kaptam, magamtól valószínűleg nem vettem volna meg a lecsengőben lévő kókuszmániám miatt, de kiválónak tartom az illatát, nagyon finom, szinte harapnivaló :D A csomagolására rá van írva, hogy addig masszírozzuk a bőrbe, amíg be nem szívódik, és jelentem, működik. Amint rászánja az ember azt a 10 mp pluszt, hogy kenegesse és beszívódjon (eltűnjön a fehérség), roppant puha és jó illatú, valóban hidratált bőr az eredmény. Nem gondoltam volna, de nagyon nagy ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 3.

reka1978

2015. október 5.

Én abszolút nem vagyok kókuszmániás, sőt. :) De ennek nem éreztem annyira durván erős kókusz-illatát, sőt számomra inkább a vanília dominált. Napközben szinte semmi illatát nem érezni, talán csak egy enyhe vaníliát, illetve intenzívebb testmozgás esetén jön elő kicsit a kókuszsága.
Az tény, hogy egy fehér réteget képez amíg-mire felkenem. De csak alaposan be kell masszírozni, és ez nálam annyira "időigényes", hogy még reggelente is belefér. Arcra is simán használom, ha megszorulok arckrém terén. (a csomagolása -igaz angolul- csak annyit ír, hogy nem ajánlja arcra. Ennek ha jól tudom az az oka, hogy a kókuszolaj egyeseknél mitesszereket / pattanásokat okozhat).
Testápolóként én mondjuk néha egyszerre több krémet használok, de a könyökömre, térdemre, bokámra... (a kritikus részekre, na :)) mindenképpen ezt használom. Szóval nekem bevált. (ellenben a hajápolási termékeikkel, de az meg már más kategória).
Ami elszomorít, hogy új csomagolása van, és az új csomagolással együtt mintha valami eléggé mű kókuszos-vaníliás illatvilág és más állag is érkezett volna. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 5.

kockasfulu

2015. október 3.

Akciós volt, jópofa kiszerelésben. Annyira nem győzött meg.

Az illata kellemes, olyan minimalistának tűnik. Az állaga nagyon furcsa, darabos. Hidratálni hidratál, bajom nincs vele, a dolgát teszi lényegében. Csak feltűnően gyorsan fogy, pedig annyira nem használom sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Akciós volt, jópofa kiszerelésben. Annyira nem győzött meg.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.